Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość bez honoru

Zdradzilem dziewczyne

Polecane posty

Gość gość bez honoru

Bez wnikania w szczegoly. Przespalem sie z jej mama. Co gorsza, chyby sie w niej zakochalem. Ciezko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zostało w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją eks zdradziłem z jej własną młodszą siostrą. Ona jeszcze piękniejsza od starszej siostry od początku mnie kręciła a po zakrapianej imprezie okazało się że ja kręciłem i ją. Stało się siostry starszej nie było w domu tylko we troje piliśmy z jej mamą i młodą (urodzinki właśnie tej młodszej siostry). Potem oglądaliśmy razem film ja chciałem się położyć ona położyła się koło mnie i się zaczęło. Wieczorem każdy poszedł do swojego pokoju spać i tyle. Rano nic o tym między sobą nie gadaliśmy z czasem jakoś poszło w niepamięć. Oczywiście nikt nie wie do dziś. Ta młoda również ma chłopaka i wtedy też miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
farciarz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez honoru
Nie wiem czy to byl "jednorazowy numerek". Od poczatku, a to juz ze 4 lata, czulem ze cos nie tak. Myslalem, ze po prostu darzy mnie sympatia. Ale po wczorajszym to juz sam nie wiem jak sie nazywam. I to z kobieta o 24 lata starsza. Normalny samiec ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to ona wysyłała sygnały aż wreszcie ulegles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby ci przykro, a piszesz jakbyś się co najmniej chwalił i był dumny z tego że jakaś starsza laska na ciebie poleciała. No kurcze przespałem się z jej matką ale wtopa, no ale nic może rozejdzie się po kościach. A pomyśl sbie co ta dziewczyna będzie czuć jak się dowie, ty to nic, znajdzie innego, czego jej życze.. Ale podwójna zdrada, do tego własne, matki, ja nie wiem czy bym udźwignęła coś takiego , już chyba na zawsze swoją znienawidziłam. Choć nienawidzę i tak, ale to akurat z innego powodu. Pomyśl jakby dziewczyna przespała się z twoim ojcem jakbyś się czuł , a na dokładke napisałaby na kafeterii, kurcze przespałam się no hormony, samiczka ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez honoru
Uleglem ? Sam juz nie wiem co mam o tym wszastkim myslec. Drecza mnie straszne wyrzuty sumienia, wobec niej, jej ojca i w ogole. To tylko seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi jej córki a Twojej dziewczyny :( Ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy jesteście tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej starej się zakochales..? Unikając tej kobiety, masz kochać ta swoja i zachowywać się tak przy niej jakbys od losu dostał druga szansę, a tamto było tylko chwilowym zapomnieniem. Wszystko jest w twoich rękach. Powinieneś teraz chronić uczucia tej mlodej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bez honoru
Kochac i chronic uczucia mlodej ? Jak ? Nie jestem w stanie spojrzec jej w oczy. Nie pojde juz wiecej tam. To jest wszystko chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy głupie, przecież on sobie wali pod te Wasze wpisy kafeteryjny prawik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pachnie kłamstwem na odległość, ty nie masz wyrzutów sumienia, ty się cieszysz z tego sexu i jarasz się na myskl ,ze bys może ta stara tez czuje cos do ciebie. Próbujesz się tutaj tylko bez sensu usprawiedliwiać i szukasz rozgrzeszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×