Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Isiaaa

Zdrowa żywność

Polecane posty

Gość Isiaaa

Jak dużą wagę przykładacie do jakości warzyw, owoców? Kupujecie na targu, w hipermarketach czy w internecie, np. na lokalnyrolnik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdmundEdward
hej, ja jestem po pierwszysch zakupach właśnie na lokalnyrolnik.pl. Świetna sprawa polecam. Kupiłem prawdziwe, wiejskie, pachnące jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiedronkaWeronka
Co to jest ten lokalnyrolnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdmundEdward
Lokalnyrolnik to taki portal, w którym robisz grupowe zakupy świeżej zdrowej żywności w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiedronkaWeronka
Twierdzisz, że jak wejdę na lokalnyrolnik.pl i zamówię, oni mi przyślą dajmy na to jajka pocztą, to one dalej będą świeże? Śmieszny jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiedronkaWeronka
Nagle można robić zakupy przez fb? tjaaaaaaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurasia
No chyba nie... Na fb nie robisz zakupów. Tam masz chyba tylko ich fanpage. Z tego, co mówi Edmund wynika, że zakupy robisz na www.lokalnyrolnik.pl Aczkolwiek wysyłanie jedzenia chyba nie gwarantuje świeżości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdmundEdward
DObra. Zakupy robisz na ich stronie. Logujesz się, zamawiasz. Produktów nie przysyłają pocztą, tylko odbierasz zgodnie z ustawieniami swojej grupy. U mnie wypadło w knajpce niedaleko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiedronkaWeronka
Czyli jak zaloguję się na to www.lokalnyrolnik.pl i zamówię, to mi przywiozą jedzenie pod dom? I skąd to będzie jechać? Jak mieszkam w Poznaniu, to mi przywiozą jedzenie z Lubelszczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdmundEdward
Jak sama nazwa wskazuje LOKALNY rolnik to jedzenie od okolicznych rolników/hodowców itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiedronkaWeronka
Hodowców? Czyli mięso też tam kupię? W inetrnecie? na lokalnyrolnik.pl? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdmundEdward
Mięso, jajka, owoce, warzywa. Co chcesz. Sprawdź sobie, bo wydaje mi się, że lokalny rolnik działa póki co tylko w Warszawie, więc w Poznaniu będziesz miała problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co to jest? Kretyński spam jakiegoś badziewia. Jakość nie potrzebuje takiej żałosnej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, ale debilizm... i wydaje ci się, spamerku, że jak 20 razy powtórzysz link to nie zobaczą i nie wytną? :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem rolnikiem, mam kilkanaście hektarów pola. Uprawiam zboża, owoce, warzywa. Stawiam na ekologiczna żywność. Moje owoce i warzywa trafiają do wielu producentów przetworów. Odnoszę sukcesy, mam dobre odmiany jabłoni, malin i wiśni. Do pracy w polu najmuję pracowników sezonowych i mam dobre maszyny rolnicze z firmy http://www.pol-agra.pl/. maszyny rolnicze to połowa sukcesu, reszta to odpowiednia pogoda, odpowiednie gleby i odmiany roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że w dzisiejszych czasach sposób naszego odżywiania, pokarm, który przyjmujemy jest bardzo ważny. Nasz organizm jest narażony na wszelkiego rodzaju związki chemiczne, którymi pompowana jest żywność. W mojej firmie korzysta się z usług firmy, która dystrybuuje soki z dostawą do biura http://takeafruit.pl i pomysł naprawdę się sprawdził. Sam jestem ciekawy jak powszechna jest taka praktyka? Wasze firmy korzystają z tego typu usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w dzisiejszych czasach sposób naszego odżywiania, pokarm, który przyjmujemy jest bardzo ważny. Nasz organizm jest narażony na wszelkiego rodzaju chemię które są nam wciskane, dlatego ja zaczęłam kupować w https://sklepagnex.pl/ , każdy produkt opisany. Ja już wiem co jem, polecam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×