Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubięwodę

Zdrowa żywność po sałacie.

Polecane posty

Witam, od 1 września 2014r. postanawiam przejść na dietę sałacianą. Dieta ta polega na ustaleniu czasu, w którym będzie się jadło sałatę i nie tylko, oraz piło się tylko wodę nie gazowaną. Mam nadzieję że uda mi się tym razem pozostać na niej do 1 października dokładnie miesiąc. Już kiedyś, próbowałam tej diety na początku maja tego roku, i czas to powtórzyć! :D Od dzisiaj do niedzieli przygotowania, warzywa lekkie jedzenie i od poniedziałku ruszamy z dietą, zapraszam chętnych! ;) Od 21.09 jem do 500 kcal. I cel osiągnienty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokaznadmorza
Sałata przez miesiąc! :) Próbowałam głodówek 3 tygodniowych w raz z koleżanką wytrzymałam tylko tydzień ;) Może na tej sałacie mi się poszczęści zobaczę na razie dwa tygodnie, jak się uda to pociągnę do października razem z tobą ;) a ile schudłaś na tej sałacie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłącze się przynajmniej coś będę jadła. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po miesiącu wydłużą Ci się uszy i ''jedynki'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę to głupio brzmi ale skoro można głodować to można i jeść sałatę, ja też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania5331
A ja też nim zostanę ;) przyłączam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sola1234567890
Witam. Taki mały plan dnia to że może zjadaj główkę dziennie? śniadanie- 100g. obiad- 100g. kolacja- 100g. i tak i schudniesz i nie będziesz miała efektu jojo tylko stopniowo zwiększaj kalorie, też kiedyś stosowałam tą dieta jest super ale byłam na niej tylko 2 tyg. -10 kilo opadło ;) i teraz mam trochę nadwagi bo się opuściłam, też się przyłącze zawsze fajniej jest być chudszym te par kilo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury tu opowiadacie. Jesteście niecierpliwe. Wystarczy na początek zmniejszyć porcje i pić trochę więcej wody by osukiwać głód. Takie radykalne głodówki nie pozostaną obojętne dla zdrowia. Maksymalnie do 5 dni można się tak bezkarnie katować. Najczęściej co 2-3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fokaznadmorza byłam na niej 2 tygodnie i padło mi 10 kilo ale troszkę przytyłam przez męża :( karmił mnie tłustym jedzeniem! :D Teraz się trzeba zmobilizować i schudnąć. On już się nie wywinie ja mu gotować nie będę, przechodzi ze mną na dietę i ma dbać o siebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zgromadzone w organizmie pestycydy wywrą wpływ na procesy rakotwórcze (mogą je zapoczątkowywać lub nasilać), są też one neurotoksyczne, zaburzają regulacje hormonalną i enzymatyczną. Pogratulować ''zdrowego'' myślenia, czy może zapłakać nad bezdennością głupoty ludzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę masz racji to dziwna dieta, lepsza od głodówki bo coś się je ale nie jestem do niej przekonana. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela34567
Już robiłam tą dietę i schudłam, polecił mi ją dietetyk i jestem z niej zadowolona efekty są super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że dziwna ale poleciła mi ją siostra i bardzo mi się spodobała czuje że będą super efekty. ;p siostra takie miała razem na niej będziemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy znajdzie wytłumaczenie dla własnej głupoty, nawet mieszając w to jakichś lekarzy. Żaden lekarz nie podpisze się pod skrajną ludzką głupotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna dieta :) już o niej słyszałam była na niej koleżanka schudła i było jej łatwo :D też się przyłączę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko za parę lat nie drzyjcie z głów włosów jak nie będziecie mogły zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że można jeść jabłka ale o tym jeszcze nie! Dziwna dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już mam dziecko dlaczego niby bym nie mogła zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema ja scudlem przez ostatnie 5 miesiecy 12 kg i lece non stop w dol na brzuchu reszta rosnie czyli miesnie 4 razy w tygodniu silka po godzinie 4 razy cardio po 30-40 min jem tylko miesa warzywa i owoce zero slodyczy ziemniakow makaronu ryzu chleb razowy nie uzywam smarowania czasami smalec ze slodkiego to tylko maslo orzechowe jem 5-6 razy dziennie calkiem spore porcje i to dziala prace mam siedzaca ale wszystko dziala tylko musi byc jakis ruch te wszystkie diety to lipa pomysl leliej zdrowo sie odzywiac zrezygnowac z bulki tartej smazonych rzeczy itp w innym wypadku organizm dostaje w tylek metabolizm siada jak chudnac tona przestrzeni kilku miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic głupszego niż te jednostronne, monotematyczne diety. to jest masakra dla organizmu, zrozumcie to niecierpliwe kobietki. ja też bym chciała ważyć 65, a nie 75 kg, które mam obecnie, ale już się kiedyś mocno odchudziłam i wiem, że na minus 10 kg w sposób zdrowy będę musiała poczekać minimum 2 miesiące. co z tego, że w tydzień spadnie 5 kg (wody), skoro jak tylko zacznę znowu jeść cokolwiek, już niekoniecznie bardzo kalorycznego, przytyję ponownie. bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję że niektóre osoby są tu zazdrosne. Osobiście jestem dietetykiem i nie ma żadnych przeciwwskazań aby stosować tą dietę, jest to normalna dieta, nie polecam tylko stosowania jej tak długo jak ty chcesz to zrobić najdłużej 2 tygodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz debilko, co to są przecinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja schudlam z 82kg do 59 kg robi mi sie abs na brzuchu I tyleczek powieksza I podnosi I jem toooone No ale jak sie jesy glupim I mysli E schudnie na salacie good luck!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo to było? Ja przecinki stosuję. Nie naskakujcie na mnie! :( Miło że niektóre osoby się przyłączyły. ;) Ja tylko chcę schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ta dieta NIE POLEGA NA JEDZENIU TYLKO SAŁATY! Sałata to główny składnik oprócz tego będę ćwiczyć i jeść mięso to taka dieta MŻ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mądrze że nie tylko samą sałatę jesz! ;) Jak tak to ja się przyłącze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz ja Ci przypomnę o przecinkach. ''Do kogo to było? Ja przecinki stosuję. Nie naskakujcie na mnie (PRZECINEK)przecież ja tylko dziele się z wami moim sposobem na zbędne kilogramy. smutas.gif Miło (PRZECINEK)że niektóre osoby się przyłączyły." A treść ''przecież ja tylko dziele się z wami moim sposobem na zbędne kilogramy'' - na zrzucenie zbędnych kilogramów - chyba o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego? Nie musisz mnie nazywać debilką! To topik o odchudzaniu, a nie o ortografii? -,- Nie byłam najlepsza z ortografii. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Storaaa
Ona ma rację, co cię to obchodzi jak ktoś pisze? Ważne że pisze! Nie obrażaj innych ludzi, nie musisz jej od razu nazywać debi**ą. Chyba nie chciałabyś, żeby ktoś nazywał cię debi**ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×