Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

witam zapraszam chetne osoby do zdrowego odzywiania i odchudzania sie z glowa madrze, jak wiemy diet jest mnostwo,mozna schudnac szybko i szybko zlapac efekt jojo x pare slow o mnie waze 69kg , mam straszne problemy hormnalne itd duza tendencje do tycia, diete mam od dietetyczki 1500kcal jest to zbilansowana dieta,nie chodze glodna najadam sie do syta i co najwazniejsze zrzucam kilorgramy :-) WSZYSTKICH CHETNYH ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pisac rowniez co jem moze komus to posluzy do komponowania swojego jadlospisu a wiec sniadanie bulka pelnoziarnista, 2jaja na twardo,4plastry pomidora,2 liscie salaty II sniadanie 2kromki chleba,2 plastry poledwicy sopockiej,szkl.soku wycisnietego z grejfruta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Witaj Dieta ilosciowo tzn jej kalorycznosc nie jest odpowiednia przy hormonalnych problemach, poczytaj o Montignaku, to nie jest dieta to sposob odzywiania sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stąd dostaję diety: http://terapiasokami.pl/ Klientom wysyłają darmowe diety i porady żywieniowe na maila - fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Dla mnie spr diet niestety nie obca, bardziej przez glupote niz potrzebe ale teraz nie ma co biadolic tylko zaczac myslec, przedewszystkim.badania i znajomosc swojego organizmu bo jego nie oszukasz predzej czy pozniej upomni sie o swoje, lub stworzy taka swoja gosp.hormonalna z ktora ciezko bedzie wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem 1500 kcal to nie jest zadna dieta tylko normalne odzywianie. Bardzo duzo już dzisiaj zjadlas, a jest dopiero 12:00. Ćwiczysz coś chociaż, żeby spalić te kalorie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Maz kolezanki byl na specjalnej diecie od dietetyka, zrobil badania i jadl co zona wg wytycznych przygotowala z aptekarska waga, zaczal jakos po swietach wielkanocnych, efekty byly rewelacja na syleestra kupil nowy garnitur duzo schudl, jezdzil jeszcze kilka miesiecy do niej i i i pamietam na kolejnego sylwestra tez kupil garnitur ale znacznie wiekszy nawet od tego przed dieta,.. szkoda bylo patrzec jak on sie zalamal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka mam wszystko rozplanowane tak ze miescze sie w 1450-1550 jestem na diecie juz 3miesiace a w sumie to zadna dieta tylko zdrowe odzywianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
ups tu miałam się zameldować ?? Cześć jestem trwam ej tyle razy próbowałam się odchudzać że zapomniałam od kiedy trzymam się w pionie :) ale chyba ze trzy tygodnie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 3maj u mnie raz w pionie raz pochylo ;-/ dalej zasmarkana jestem zaraz smigam z mlodym na miasto kupic talerzyki i kubeczki na ten z****** roczek wole wydac wiecej kasy niz pozniej stac w garach nie wiadomo ile juz tak na chrzcinach mialam ze ledwo co siadlam to zaraz musialam isc po cos itd co do wagi jest w miare dzis sie z nia poklucilam :-) bo juz mnie korcilo zeby sprawdzic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wrocilam niedawno z miasta u padam na pyzior jeszcze kapiu kapiu malego i lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wlasnie mecze sniadanie maly rozrabia od rana,dzis konczy roczek nic mi sie nie chce i wstalam lewa noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Cześć uwaga uwaga waga 87,100 nawet się cieszę wow to u was imprecha tylko się nie opijcie z małym za bardzo :) a tak serio to będziesz pewnie zabiegana no cóż trzeba wszystko naszykować a jak twoja waga no i ani mi się waż podjadać pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga +0,5 bo skusilam sie na flaszke z bratem we wtorek :-/ na szczescie impreza jest w niedziele wiec mam troche czasu mam zamiar ulotnic sie zeby mnie nie kusilo i moze w koncu pojde na ta silownie wczoraj dostalam 4 wejsciowki darmowe,ale coz nie mam z kim malego zostawic x dzis mam zamiar sprzatac bo w domu mam jak by tornado przez nie przeszlo przy tym nicponiu nic nie da sie zrobic czasem nawet do lazienki mi nie da wyjsc zrobil sie taki mami cycus ze szok x ja90 poprostu wymiatasz chyle przed toba czola teraz to mnie odchudzanie jakos nie idzie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
sama pisałaś że raz lepiej idzie raz gorzej, więc przyszły tydz na pewno się poprawisz głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Dziewczyny Po pierwsze chce zebyscie wiedzialyze mocno trzymam za Was kciuki, i ze jestescie motywacja dla nie jednej osoby ktora wchodzitu i szuka swojego " szczescia" na mniejsze size :) Po drugie piszac o.montignaku i mezu kolezanki nie chcialam Was gasic :) jednak kafe ma to do siebie ze to forum.i kazdy wpisuje info z wlasnego doswiadczenia czy innych, jednak wierze ze Kazda z Was znajdzie swoja metode na wiekszy usmiech i mniejszy rozmiar Powodzenia Laseczki :) a co do malenstwa to urodzilam blizniaki :) i ogarniecie dwoch na raz to bylo wyzwanie wiec nie narzekac :) tylko pozytyw myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 od dzis juz sie ogarnelam nadrabiam picie wody bo ostatnio nawet litra dziennie nie wypijalam a dzis juz 0,7 poszlo heheh ,,musze skoczyc na stary watek po tabelke" x kotka to nie moje dzieco tylko mojej siostry ale ja sie nim zajmuje jak ona jest w pracy wiec mam opieke nad nim 24/7 x jestem przed@ i znow hormony mi buzuja a przy tym i humor na dodatek w grudniu ide do szpitala :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek 24.10.2014........68,7kg.......-0,6kg............68,5kg .........60kg Ja90 11.08.2014..........89kg.......-1,2kg.......... ..87,8kg ........70kg czarnula75 03.08.2014.......67,6 kg .... +0.1kg.......61,4kg.............60kg x kotka jesli chcesz to sie dopisz do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Dziekuje Ale nie wiem czy to dobry pomysl A co tam 172 cm, 57 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotka na rogrzanej patelni
Nadrabiam latami Z moja waga roznie bywalo :) jak nadmienilam mam dwoje na raz :) ale od paru lat utrzymuja sie cyferki, i jak inni maja obiekcje maz +rodzinka a ja wlasnie z taka czuje sie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka pozazdroscic figurki :-) x wczoraj wkrecilam mojego ze mi na miescie oko podbili (namalowalam sobie farbkami) mialam taka polewke z niego ze szok x wogole to dla motywacji kupilam sobie spodnie ciut za male fajnie tylek opinaja heehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domomom333
izulek witam tutaj, mniej owsób ilej się bedzie rozmawiało i wspierało :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a wiec przedewszystkim musisz jesc 5 posilkow regularnie, sniadanie do godziny po pobudce, pic 1,5-2l wody plus herbatki itd nie podjadac,unikac tluszczu i slodyczy znac swoje zapotrzebowanie kcal ciezko mi powiedziec ile chudne miesiecznie ostatnio mam maly kryzys z dieta :-/ teraz waze 68-69kg a schodze do 47-50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Izulek, rozumiem, ze poprzedni watek jest juz nieaktualny ;) dzis od samego rana robie porzadki di dopiero teraz mala przerwa :) Wczoraj bylam an silowni, jak ja zaluje, ze nie moge za czesto tam chodzic :( Ja90, znow bedziesz wiesc prym w tablece. tak trzymaj. U mnie rewelacji nie bedzie, ale przynajmniej + nie powinno byc. Kotka gratuluje super figurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czarnulka ja dzis probowalam sprzatac ale ledwo co udalo mi sie ogarnac maly dokazuje dzis jakby diabel w niego wstapil ostatnio wogole malo je :-/ teraz zrobilam sobie budyn a on mi ukradl cala szklanke heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszyfrowana87
Hej Izulek tu masz filmik z abbs session,bo na to chodze ,ale jest jeszcze masa innych dobrych cwiczen na brzuch.brzuszki sa najlatwiejsze te dopiero daja popalic https://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×