Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdrowy cukier

Polecane posty

Gość gość

Czy to możliwe? :) o tak, oczywiście nie w nadmiarze ale na pewno lepszy niż nasz zwykły biały cukier. Mowa tu o cukrze kokosowym, który jest niezwykle bogaty w polifenole i przeciwutleniacze. Robi się go z soku kokosas, który jest niezwykle zdrowy :) polecam wszystkim dbającym o linię http://hh-life.pl/produkt/cukier-kokosowy-ekogram-500g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje ksylitol jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do słodzenia naleśników, czy kawy też stosuję ksylitol i smakuje ok, ale jak kedyś do ciastek owsianych użyłam ksylitolu zamiast cukru, to wyszły średnio smaczne. Dało się zjeść, ale to jednak nie ten smak co ze zwykłym cukrem..... Tak więc nie zawsze da sie czymś cukier zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowa jest stevia, ale ma dziwny posmak , gorzkawy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy zdrowy cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o substancję słodzącą, która jest zdrowa - nie sieje spustoszenia w Twoim organizmie i chętnie jeśli także nie tuczy :-) Zwykły cukier nie jest szkodliwy - i nie chodzi tylko o kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier ZAWSZE tuczy :O moze byc pozyskiwany inaczej, ale jego kalorycznosc jest i tak wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stewia jest niesmaczna. Kawa ze stewią smakuje mi chemią. Więc co z tego, że ponoc zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście to wyżej to miało być, zwykły cukier JEST szkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukier nie jest szkodliwy dla organizmu, a wręcz potrzebny (mózg żywi się cukrem), tylko żremy go za dużo. Zapewne wystarczyłoby to, co jest w produktach(owoce, warzywa, nabiał itp.). A co do kawy z cukrem to przy ilości cukru, jakie zjadamy, czy wypijamy w gotowych przetworzonych produktach; łyżeczka-dwie cukru do kawy to nic. Ja pije kawę z mlekiem i łyżeczką cukru i nawet na diecie taka pije (oczywiście jedna, a nie kilka jak normalnie). Stewia mi nie smakuje, a te chemiczne słodziki, to nie wiadomo, jakie będą tego skutki - CHEMIA NIE JEST DO JEDZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kawe slodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego używam brązowego cukru! chociaż w ogóle rozważam przerzucenie się na stewię. Podobno w ogóle dużo zdrowsza ale niestety też dużo droższa.. znalazlam tutaj http://www.ekomy.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=stewia&submit_search=GO tylko tez nie wiem czy wybrać w proszku w tabletkach czy w płynie? ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama goni reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×