Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żebrzące bachory przyszły pod mój

Polecane posty

Gość gość

dom i cukierek lub psikus. Pogoniłam dziadostwo bo żebractwa nie pochwalam to mi usmarowały jakimś świnstwem furtkę. Zadzwoniłam na policję. Dwójkę z tych dzieci znam więc podałam dane policjantom. Rodzice poniosą konsekwencje, z tego co mówił jeden z policjantów to prawdopodobnie będzie niewielka grzywna. I nie obchodzi mnie że to jakaś dziwaczna tradycja. Polska na pewno nie. I kto tak dzieci wychowuje, ze jak nie dostaną czego chcą to ci furtkę czymś umażą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniał wół jak cieleciem byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie powinni ukarać mandatem za zawracanie d**y Policji. oraz za brak tolerancji i poszanowania tradycji demokracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gonic jak jehowych ! plaga jakaś, i wymysł głupich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze zrobiłaś. Nie każdy musi obchodzić to hamerykańskie goowno. A goownażeria nie ma prawa tak się zachowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako dziecko na żebry nie chodziłam, moje też nie chodzą. Tradycji demokracji? A to demokratyczne że muszę dać słodycze jakiejś gromadzie obcych dzieci bo mi bramkę umażą? To nie mam wyboru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle co za poje/bani rodzice wysyłają swoje dzieciory w celu żebrania słodyczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to jest świento najbardziej demokratycznego kraju na świecie do którego polaczki o wizę klęcząc przed ambasadą żebrają i nikt ich nie goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami chcielismy demokracje wspolna europe to trzeba sie wszystkiego uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może trochę przesadnie zareagowałaś ale z drugiej strony też bym się wkurzył jakby mi dzieciaki tak zrobiły. Na drugi raz będą wiedziały żeby omijać twój dom. Gów/niana tradycja z hameryki a durne polaczki już przyjęły jako swoją i dzikują. Inteligentni ludzie się w to nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×