Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niespełniony kawaler

Żebyś Ty wiedziała jak mi się chce...

Polecane posty

Gość Niespełniony kawaler

Krew odeszłaby Ci z lic, ale nie wiesz, a ja Ci nie powiem nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nic nie powiesz mi, ja spełnienie mogę przynieść Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani eL
Też bym coś zjadła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, pomyłka moja mala, że kto inny Ty, myślałam :) Zatem szybko, zwinnie, płonnie, Twe nadzieje już uwolnię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zamiast już lepiej byłoby wnet, ale chciałam trochę bardziej współcześnie :D Podobało się ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carooolcia
oh. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz mówił 'wśród' to obleczesz wniwecz trud Lepiej powiedz 'do' tych dam w pożądaniu mocnym trwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożądanie Twe narasta Lecz, czy znajdzie się niewiasta O tym los już zdecyduje, co chwilę próby Ci zgotuje, Trwaj więc dzielny, prężny, dążny Nie poddawaj się rozpuście, tylko spisz tu złotouście, co przyrzeczesz swej oblubienicy, gdy ją doprowadzisz do kościelnej klęcznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie te czasy.. terez sie promuje upust pozadania przed koscielna klecznica.. zeby potem nie bylo niepozadanej niespodzianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w Gołdapii, w środku lata wąsach kupił sobie fiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to nie o kościele słowa, to mego ciała mowa, i niech słucha białogłowa, będąc na przyjemność gotowa. Zniewalający dotyk ust, piieszczący krągły biust. Ciepłych męskich dłoni cud, pobudzający wewnętrzną stronę ud. Namiętności wielka moc, i tak aż po świt - całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz.. starzeje sie i widocznie przestalam czytac ze zrozumieniem ;) ... ale skoro tak.. obraz z perspektywa glebi jak najbardziej pozadany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pomoze macierz ani swiety pacierz bo juz takie przykazanie ze gdzie chlop tam milowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już biegne,już lecę, już zadzieram kiecę... Byś nie miał ochoty na inne mój Erosie złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie az spodnie rozrywa tam mi stoi chuj.dzwoncie 605 399 185.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wlasnie odpowiednia perspektywa z glebia w rozporku i ... nawigacja :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź i kontynuacja 13 30
Gdy postawa indolentna to dziewczyna jest niechętna Gdy gotowość męska wzrasta to i budzi się niewiasta 🌻 Zdobądź więc niewiasty względy trzymając na wodzy popędy Najpierw odłóż rozkoszy obietnice i poprowadź dziewicę na klęcznicę 🌻 Ona widząc, że chronisz ją wtedy od pewnej sromoty i ciągłej biedy zostanie Tobie za dnia zacną prawicą a po zmroku narowistą kochanicą 🌻 gdy gwiazdy rozbłysną na nieboskłonie położysz miękko na jej piersiach dłonie a niżej pod pierzyną gdy w pocałunkach już nabierzecie wprawy ona ssać będzie Twego fallusa dla pysznej zabawy Gdy tak kipieć będzie z was piana podniecenia obudzą się obopólnie nowe dążenia ona rozłoży swe uda szeroko byś mógł nacieszyć zmysł, którego panem oko potem nacieszysz zmysł, którego panem język I tak stworzą się między wami erotyczne więzy. 🌻 Wbijesz się w nią mocno starannie, a ona przyjmie cię w sobie zachłannie Tak w szale uniesień będziecie trwali, aż przerwie go jęk z jej ust niby z oddali pijany z podniecenia nie będziesz zwlekał do chwili spełnienia. 🌻 Zaryczysz opróżniając nabrzmiałego członka By z rana zabrzmieć głosem skowronka Tuląc się ze szczęścia do jej miękkich włosów Poczujesz się Panem swoich ziemskich losów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻 Lecz to nie koniec historii jest całej bo odtąd tak wasze zbliżenia będą wyglądały Ciągle poznając się wzajemnie rozwijać będziecie miłosne nauki tajemne 🌻 Fortuna jednak bywa kąśliwa I jak to w życiu zwykle bywa Po dziesięciu pierwszych kwadrach miesiąca Twoja Oblubienica powije brzdąca :D 🌻 Tak życie będziecie wiedli zgodne, by odejść w starości razem cicho i spokojnie. 🌻 Słoneczny Rydwan historię losów zatacza po nieboskłonie mam nadzieję, że i Twoja należy do niej. :) Pamiętaj, żeby w życiu znaleźć niewiastę, którą polubisz nie tylko w pierzynach, ale i pieląc z nią chwasty. ❤️ Tak doradzałam ja jedna z Ciotek klotek najmniejsza- ale nie podlotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Cię kocham autorze :-P:-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×