Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania90

żel provag

Polecane posty

hej:) mam takie pytanko, czy można używać, żelu provag, jako żelu intymnego? Czy np można łączyć go z prezerwatywą? Zostało mi go trochę, a nie muszę go już używać dlatego chciałabym go jakoś jeszcze wykorzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja próbowałam i jestem z niego bardzo zadowolona, provag żel nakładam tuż przed stosunkiem, fajnie nawilża i dzięki niemu nie mam żadnych obtarć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek266 dzięki za odpowiedź:) a łączysz go razem z prezerwatywą? bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi czy jedno ma jakiś wpływ na drugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaana
provag żel nie jest stricte do stosunku, ale można. Myślę że można też stosować z prezerwatywą, ja tak stosowałam i wszytsko było w porządku. A co zużycia resztek to jego mozna używać na codzień, nawet jak juz nic się nie dzieje-zamiast plynu do higieny intymnej-ja tak używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka28
ja też uważam, że można, myślę, że Provag żel został bardzo dobrze przebadany, nie zawiera żadnych składników, które by uczulały czy mogły w jakiś sposób zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonorica
Tylko po co w nim środki aromatyczne (parfum). Niby to jedyny składnik, który jest tam niefajny ale dla mnie przez to nie do stosowania. Tak samo jak w przypadku Floragynu, też ma jakieś środki zapachowe i nie mogę tego stosować (się w końcu na doustny Lacibios przerzuciłam). Zastanawiam się, PO CO środek zapachowy jest dodawany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonorica - w sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam:) ale podejrzewam, że chodzi o względy estetyczne, (miły zapach) żeby po prostu było przyjemniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonorica
Tylko, ze przez to jest dla mnie nie do stosowania :( Zresztą jak wiele innych takich środków. Dobrze, że są żele bez aromatów, podpaski bezzapachowe i probiotyki bez takich dodatków i konserwantów. I chwała za doustne podanie w tym ostatnim przypadku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweelka
Witam, zakupilam zel provag za namowa lekarza i recenzji na forum niestety po pierwszej aplikacji odczułam pieczenie myslalam ze przejdzie i zaaplikowalam drugi raz kolejnego dnia i niestety ten sam efekt zastanawia mnie zapach zelu jest taki kojarzacy mi sie z octem jabłkowym kupilam go w zeszlym tygodniu i przewozilam podczas tych upalow nie wiem czy cos sie z nim nie stalo niby temperatura przechowywania jest do 40 stopni sama juz nie wiem czy go dalej stosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provag żel zawiera metabolity kwasu mlekowego więc delikatne szczypanie jest możliwe ale po chwili powinno minąć.Dość długo stosuję ten żel i zdarzyła mi się taka sytuacja ale nie za każdym razem.To oznacza że żel jest aktywny i działa, ale jeśli jest dla Ciebie zbyt mocne to odstaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, nie wiem czy ja mam provag żel jeszcze z innej partii czy po prostu nie czuje żadnego zapachu. Też jestem alergiczka ale nie mam z nim problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie provag żel nie ma żadnego zapachu, czasami mnie również zapiecze jak się nim posmaruje ale za chwilkę mija. Stosuje go często, np. przed stosunkiem, po goleniu, po basenie, w podróży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda

Ja używam tylko chusteczek enilome do higieny intymnej, zamawiam sobie kosmetyki również te intymne z doz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×