Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gotowa do zemsty

Zemsta na facecie, który dawał mi nadzieję, a potem rzucił w kąt

Polecane posty

Gość gotowa do zemsty

Przez wiele czasu dawał nadzieję, ostatecznie znalazł sobie inną kobietę. Będąc jednak już z nią miał ze mną kontakt. Kiedyś chciałam sprowokować spotkanie, które skończyłoby się w łóżku, jednak nie wyszło to z mojej winy. Żałuję, bo miałabym haczyk by zniszczyć jego nowy związek. Jedyne co mam to nasze pikantne rozmowy, w których nieśmiało proponował potajemne spotkania. Jak to wykorzystać? Chcę by ten s******l dostał nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli ci mówił z sie z tobą ożeni to faktyczni ciebie oszukał a jezeli nic ci takiego nie muwił to tylko zależało mu na darmowym sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz ze jak dalabys mu d**y to bys sie zemscila? on bylby zadowolony ze darmowe ******ie samo do niego przyszlo. lepiej pofiltruj z nim smsami, popros o pikantne zdjecia albo wyslij niby swoje (z neta jakies) a potem pokaz to jego lasce. jak jest madra to go zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat autorko? ja miałam podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś dala d**y po ślubie to by dawno by cie rzucił oczywiscie ze to możliwe masz ty swiadectwo ludzi kturzy nie uprawiali sexu przed slubem https://www.youtube.com/watch?v=OysdlD1zzsc jest terz forum wielodzietni org tam ludzie terz nie uprawiali sexu przed ślubem trzymają sie boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 24 lata, ale co to ma do rzeczy? Póki co piszę z fikcyjnego konta do jego dziewczyny i stopniowo ją wnerwiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa na lawe, nowy nr startowy i juz pisze smy potwierdzajace wasze spotkania, dzieckujac za kwiaty i bielizne, komentujac dokonane wycieczki/ wypady weeekendowe :D hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa do zemsty
kurde, chciałabym wykorzytsać jakoś te rozmowy, ale wtedy wyda się, że to ja. Przecież jak ona mu je pokaże to bedzie wiedział ze to ja za tym stoję. Na razie dogryzuję jej bardzo delikatnie poprzez wiadomosci, jednak bez konkretów nie mam szans, co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zalezy zeby cie nie wiedział że to ty? przecież cię oszukał, niech wie że nie dajesz sobie popalić i możesz mu zniszczyć życie skoro on zniszczył kawałek twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa do zemsty
jest jedno wyjście, moge zmienic tresc tych rozmów w fotoszopie, zrobic screen i wysłac. probowałam juz i wygląda to ok, zrob ic to czy to przegięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanów się nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ośmieszanie sie i upokarzanie własnej osoby nazywasz zemstą?? mścij się jak juz chcesz na nim, co ci ta dziewczyna winna ??? Straciłaś z nim czas i dalej go tracisz, pomyśl a le głową a nie dupą i ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie o tym fotoszopie, zrobiła m juz rozmowę wszytsko wyglada idealnie, teraz tylko pytanie czy wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka zemsta to nie zemsta tylko ośmieszanie się, jak już się mścić to z głową, są lepsze sposoby, ale nie napisze bo nielegalne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykorzystał cię bo łatwo przyszło łatwo poszło,,, dobrze zrobił, że uciekł..może tamta dziewczyna jest dla niego wyzwaniem a nie skacząca do wyra na pstryk panienką a potem skany, fotoshopy ??? śmieszna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa na kafe to nic wiecej nie dostaniesz poza wyzwiskami i wpajaniem w kobiete poczucia winy :O Autorko nie rob tego jeszcze, zemsta najlepiej smakuje na zimno, zbieraj materiały, zasiej w nim obawe, ze sie wyda, wpedz go w paranoje a pozniej wyslij :) tak sie załatwia sprawy, jak wyslej teraz to oni sie pogodza a Ty wyjdziesz na idiotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uderz w stół a nożyce się odezwą ;) do tanga trzeba dwojga, facet jej nie chce i tyle ale jeżeli niszczenie mu życia sprawi jej przyjemność to jest płytka i tyle....Bardzie by go wkurzyło ( o ile w ogóle ) gdyby sobie ułożyła życie z kimś nowym i fajnym i wyglądała jak milion dolców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda czasu i energie w zemste na takim frajerze, autorko i tak jestes poki co na to za slaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×