Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość255 the UK

Zero Tolerancji

Polecane posty

Gość gość255 the UK

Daje sie zauwazyc niski poziom wszystkiego I wszedzie. Ludzie sie nienawidza , nie toleruja , nie akceptuja , nie pomagaja , nie kochaja , nie lubia ! Po drugiej stronie ekranu ZAWSZE spotkacie ideal , prawie w 100 %. Leca wszyscy do byle jakiego tematu I w zaleznosci , jak przebiega juz tam dyskusja , dopasowywuja sie do wiekszosci , a jesli ktos jest innego zdania , innej relugii , innego wygladu , zostaje ZLINCZOWANY!!!!! Pewnie zaraz ktos napisze : To prowo Nie , ja jestem tolerancyjny Jak Ci nie pasuje to wypad Idz stad Piszesz z bledami ble ble ble ble ble ble ble ble ble ble Wystarczy przepatrzec kilka tematow I przeczytac 5-6 pierwszych wpisow ! Zenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Nawet w tej chwili trwa pojedynek na wage ludzi Kobieta nie powinna wazyc wiecej niz 55 kg Facet nie wiecej jak 70 kg Koziorozec najgorszy znak zodiaku Wodnik najgorszy znak zodiaku Dziecinada I zaglada dla ludzkosci. Wypowiadacie zle slowa w zle godziny! Los wam to kiedys WYNAGRODZI !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C***j ci w doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Reprezentujesz soba okragla cyfre 0000000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Temat nie powstal do dyskusji , tylko do zaakcentowania waszej zlosliwosci I pruderyjnosci , despotyzm I marazm przemawia przez wasze Potiomkinowskie fasady. 90 % osob nie zrozumiala pewnie co napisalem , a 5% siegnie do wikipedii. Zenujacy , ale rzeczywisty swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Temat Czy ladne dziewczyny moga sie nie podobac I gdzie logika pytania? Dobrze ktos napisal , za ladne to pojecie wzgledne , ale pytanie zaprzecza I sugeruje odpowiedz . Kobieta , ktora zadala to "pytanie" ma niska samoocene I probuje sie dowartosciowac , wszysrkie odpiwiedzi sa osob nie zalogowanych , co sugeruje , iz sama ze soba prowadzi konwersacje , w nadzieji , ze ktos ja pocieszy I utwierdzi w przkonaniu blednego myslenia o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak, ustwiamy się? Masz dużego? Napalony Jędrek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie przesadzaj ,masa ludzi się wypowiada jako gość. Ja się w tym wątku wypowiedziałam i nie jestem autorką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Ludzie z niskim poziomem inteligencji maja duzy poped sexualny , ty przedstawiasz typ "ono"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Ludzie przedstawiajacy sie jako "gosc" chowaja sie , bo na kazdym temacie , na ktorym sie wypowiadaja stoja za inna maska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z niskim poziomem inteligencji maja duzy poped sexualny To wziąłeś z tzw. doopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe to zbiór debili i ludzi którzy mają duży los. Ja tu wchodze trolowac a czasami ze znajomymi zeby się pośmiać 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Zasady psychiki ludzkiej , wg . Freuda Cogito ergo sum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie Ty człowieku żyjesz ale ja częściej się spotykam z życzliwością, pomocą od nieznanych osób itp, a zepsute jabłko wszędzie się znajdzie. Podpisuję się jako gość z wygody. Mam dość spam z Kafe przy logowaniu się. Nick o niczym nie świadczy bo co? Znasz mnie? Wiesz gdzie mieszkam? O ile pod pewnym względem zgodzę się z paroma napisanymi przez Ciebie rzeczami, ale też pitolisz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Trolle , sa istotami zyjacymi TYLKO obok ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obok ludzi z kafe wole żyć jako trol z boku bo to patologia w 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Moja interpretacja! waszego zycia w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Nie mozesz nikogo nazywac patologia , nikt Ci nie dal do tego uprawnien I prawodawstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co mi zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Gosc 1.30 Otworz jakikolwiek temat . Ja nie twierdze , ze w stosunku do Twojej osoby dzieja sie takie ekscesy. Ale gdybys wypowiedzial sie na przeciw innym...... Zlinczowaliby Cie tak , jak teraz probuja mnie zlinczowac. Muniek Staszczy spiewal o tym , w swoim utworze... Poloz pistolet na stol I uprzedzenia I uprzedzenia wyrzuc w kat Nie wszystkich mozesz zabic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Nic Ci nie zrobie . DyskusjI z Toba nie da sie prowadzic , najpierw musialbys poznac "patologie " , jej skutki I przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą. Patologie znam bo rok temu jeszcze pracowałam z dziećmi z takich rodzin właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Gosc 1.48 Czy , zatem powiedzialas , ze 90 % kf to patologia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCCC
I czym się tak przejmujesz autorze. Co innego jakby wszyscy ludzie byli tacy jak tu, to inna broszka,a tak... wchodzę tu czytam komentuję w miarę normalne tematy a nie provo-szlam pt "Jem kupę",zlewam domorosłych psychologów z monopolem na prawdę, pół mózgi i trole. Co innego jak ktoś napisze dobry temat i zlecą się trole i zniszczą fajny temat, zbluzgają autora traktując bo jak boota a nie człowieka choć naprawdę ma problemy np rodzinne, nie użala się nad sobą tylko chce po ludzku pogadać poradzić się. Szkoda że takich poważnych tematów jest mało tu. Na szczęście ja to rozgraniczam i nie traktuje kafe jak wyroczni i nie dołuję się tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisałam tak. Wychodzą z ludzi najgorsze emocje i ból związany z rozczarowaniem. Ale to w większości dorośli ludzie i sami sobie są winni. Tylko tacy wychowują następne pokolenie patologii. I tutaj ubolewam. Jako iż nie mam szacunku do tego typu istot wyśmiewam ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
GoscCCC Nie irytuje sie , jedynie chcialem zaakcentowac na problem. Tematy "swinski" przewazaja! a gdy prowadzisz powazna dyskusje , nie masz rady na glupoli. To prawda , zgadzam sie z Twoja wypowiedzia. Kf upadla nisko , mam wrazenie , ze spadnie jeszcze nizej. Czas zmienic "podworko" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z UK... ha..ha..ha... Rozczuliłeś mnie nieco o podaniu temat :-) Widzisz...trudno jest tu czasami podyskutować lub wymienić się opiniami bo często znajdzie owe zepsute jabłko. Sądzę że Kafe się do tego nie nadaje. Większość interesuje to, co wcześniej w większości napisałeś/sałaś i wystarczy popatrzeć na wątki. Nie wszystkie. Czasami znajdzie się ciekawa perełka ale ta, jest szybko zlikwidowana. No i jest jeszcze drugi dylemat że Kafe po czasie przestaje działać więc...dyskusja staje się niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Gosc 2.02 Nie powinnas byla pracowac z tymi ludzmi , wysmiewanie sie z innych to przejaw Twojej bezradnosci wobec CZLOWIEKA ! I jego problemu. Patologia rodzi patologie ... Widzisz , gdyby ten dorosly , w swoim zyciu nie trafil na taka terapeutke jak Ty , pewnie poradzilby sobie ze swoimi problemami LEPIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość255 the UK
Gosc 2.04 Owszem , zgadzam sie z Toba. Poruszylem temat wiekszosci , a nie mniejszoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowadzilam terapii cwoku tylko uczylam dzieci pochodzące z rodzin patologicznych w osrodku pozaszkolnym ;) i za to jaką krzywde robią następnym pokoleniom będę ich tępić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×