Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moselinka

zespół lub DJ rybnik-wodzisław

Polecane posty

Gość moselinka

Poszukuję dobrego zespołu ( niezbyt rozbudowanego) lub DJ'a z okolic Rybnika lub Wodzisławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1010101
POLECAM "BASTEAM DJ`s" 696 35 30 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1010101
Grali u mnie i u wielu moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba-jak nic autoreklama
teraz juz wiem, ze to ty jestes tym BASTEAM, lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba1010101
Jeśli ludzie proszą o sprawdzonego dja to dlaczego mam nie pochwalić tych, którzy grali u mnie? Jeśli znalazłam ich tutaj, to i tutaj ich polecam, gdyż jestem zadowolona z ich usług, wydaje mi się że o to w tym portalu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia_lesia
A grał u was DJ M. Antończak? Jak gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bit
ja osobiscie polecam dj marka :) rocznice urodziny półmetki studniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek1
polecam BackGroup www.backgroup.pl takich muzyków warto promować rewelacja bylem na weselu gdzie grali polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek ;)
Polecam bardzo mocno DJ Mateusz Idzika. Dobry sprzęt i bardzo fajnie prowadzi ;) www.mateuszidzik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Szukacie Państwo DJ - Wodzireja na wesele zapraszam na moją stronę WWW.DJRAFF.PL oraz Bloga WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na wesele w 2013 roku poszukuję dobrego, wesołego i zabawnego zespołu. Zastanawiam się pomiędzy zespołem IMPULS z Rybnika jak i GRAMOFON z wodzisławia. Proszę o pomoc i opinie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do moselinka jeżeli chodzi o zespół niezbyt rozbudowany to impuls (2+ wokalistka - saksofon puzon - ogólnie extra) Grands ( 1 Renia + dwóch panów- żywioł wysoki poziom dodatkowo didżejka) duo vocal & sax sami swoi 2 jeżeli dj to Tomasz Kargol orza dj Adam lub Michał z Rogowa - to tylko moje osobiste zdanie - lecz zespoły to pewniaki. Inne znakomite zespoły to niestety już troszkę większy skład -pozdrawiam serdecznie Krzysztof mechel Studio Foto-VideoPixel www.studiopixel.com.pl 502907710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teraz zobaczyłem datę postu moselinki - chyba już za późno ale podtrzymuję swoje zdanie-pozdrawiam wszystkich szukających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnicznka_1989
Na moim weselu będzie grał pan Adam Kuzior z Rybnika, wesele mam we Wrześniu 2013 lecz byłam z moim narzeczonym w Listopadzie zeszłego roku na weselu z jego udziałem i jeszcze bardziej się przekonałam do jego muzyki i zabaw. Szczerze polecam bo gdy mówiłam rodzinie która tez była na tym weselu że pan Adam będzie u nas też grał to byli zachwyceni. Na początku chciałam Tomka Kargola ale miał zajęte i własnie on poleciał mi pana Adama i to jest dobry wybór na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi26a
Jak szukacie dobrego dj polecam www.mariodj.pl grał u nas na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam wolek
witam byłem ostatnio na weselu u kumpla i grał właśnie DJ.MARIO i muszę powiedziece było super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziamdziam
A ile kosztuje dj na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne pierdołki Piszecie
zapomnijcie o dj-ch,to oszuści,nieroby i pijaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
Wpisz w google DJ NA WESELE i czytaj ! Zdecydowanie odradzam (sprawdzałam) zespoły nawet za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w temacie NA WESELE
razem z Mężem uwielbiamy kawę z mlekiem i strasznie nas wkurzają te maleńkie otworki w kartonie z mlekiem, ta trudno wlać przez nie kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol-kameleon.pl
Witam serdecznie. Zapraszam na naszą stronę internetową www.zespol-kameleon.pl 4 muzyków po szkołach muzycznych, każdy z nas gra na co najmniej 2 instrumentach. Na próbach kładziemy nacisk na jak najlepsze brzmienie, inwestujemy w nasz sprzęt zarówno muzyczny jak i wizualny. Mamy jeszcze jakieś wolne terminy, Polecam, zapraszam do kontaktu Pozdrawiam Marcin kontakt : puzon2025@wp.pl lub marcinirl@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbrebeanten
ej spamerzy z kamełona - wypad ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super zespół
zapomnijcie o zespołach nie ma większych partaczy,leserów,nierobów i cwaniaków. 800- 2500 za puszczanie muzyki z dyskietki i tępą gadkę do gości ? Najgorszy zespół !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Ja bralam slub we wrzesniu 2012 roku i moge Ci polecic DJ MASTI u mnie prowadzil wesele i bylo super duzo gosci bylo do samego rana . Podaje ci stronke jego tam sa wszystkie namiary: www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dj fenomen !!!!!! dj na weselu rozdawal ulotki i robil parze mlodej i gosciom zdjecia bez pytania !!!! Zeby potem tez bez pytania opublikowac na fejsie i swojej stronie www , moglabym wymienic i wymieniac brak mi slow ! Wesele zostalo potraktowane jak targowisko! Dj zamiast pracowac to reklamuje swoje uslugi , nie tedy droga do sukcesu jak ktos jest dobry w tym co robi to nie ucieka sie do takich praktyk bo nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos z Was słyszal o zespole Blokdance ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×