Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romka skądś

Zespół muzyczny Podlasie, podlaskie

Polecane posty

Gość Romka skądś

Jaki zespół grający w podlaskim mogłybyście polecić? Mogą być kapele spoza woj., o ile oczywiście zgodziliby się zagrać w moim regionie, a mianowicie w Łomży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delta? Słyszałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękni i Młodzi z Łomży i Diadem z Białegostoku. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zespoły nie graja nawet instrumentów nie maja, a na dodatek puszczają same disco polo - tak sieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka pytała o zespoły ogolniem a nie ktore graja na zywo. przy disco polo goscie najlepiej sie bawia. a wesele robi sie dla luydzi, a nie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie bawie się przy piskach disco polo dla mnie to nie muzyka tylko łomot, mów za siebie, tak twierdza tylko ci co innej muzyki nie znają a sa naprawdę utwory przy których mozna sie wybawic tylko nie trzeba być takim ograniczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka27
kiedys byłam na weselu gdzie zespół grał same disco polo, po godz. miałam juz dosyć tej młócki, wesele rozwiało sie po oczepinach najgorsze wesele i najgorsza muzyka. Także nie wszyscy bawią się przy tym. Rozumiem, ze muzyka dla gości,ale bez przesady, niech bedą od czasu do czasu ale nie przez całą noc. U nas zespół grał tylko najpopularniejsze z d.p reszta to pop,disco,rock&roll...i zabawa była super do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do marlenka27 jaki zespół miałaś u siebie na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delta akurat gra na żywo. W tym zespole jest gość, który wystąpił kiedyś w Must Be the Music.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co słyszałem to na pewno nie jest na żywo, wiec prosze nie oszukiwać ludzi, ta muzyka jest z gotowych podkładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy zespół gra z gotowych podkładów Byłem na weselu na którym grała Delta i była świetna zabawa. Mnóstwo tańca i pozytywna atmosfera. Ja bawiłem się świetnie i inni goście również nie zauważyłem aby ktoś się źle bawił, albo coś komuś nie pasowało, ale ludziom w internecie np nic nie pasuje :) Tutaj to łatwo kogoś skrytykować, oczernić i dać złą opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaj ze zrozumieniem, tu nikt nie oczernia tylko jeżeli rozsyłasz fałszywe informacje że rzekomo ten zespół gra na żywo a faktycznie puszcza gotowe aranże to co to jest jak nie kłamstwo!!! i celowe wprowadzanie tych ludzi w błąd którzy faktycznie szukają zespołów na żywo. Zastanawiam sie komu tak zalezy aby to pisać takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukulska
Dużo prościej po prostu spotkać się, porozmawiać i zaproponować, aby zagrali prywatnie na żywo... Jeśli się spodoba, to ok, jeśli nie, trudno. To chyba najlepsze wyjście? Nie ma sensu się sprzeczać o to czy grają na żywo, trzeba się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Delta to dobra orkiestra. Zabawa na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego zespołu na stronie internetowej: www.mixbandlublin.pl Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voiceband
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×