Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hanis87

ZESPÓL NA WESELE OKOLICE RYBNIKA???

Polecane posty

Gość Hanis87

Hej kto mi poleci jakis ciekawy zespł na wesele z okolic rybnika zalezałabymi by to był zespół z perkusja albo ogolnie jakis fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka88
U Nas sie sprawdzili w 100 % wszyscy sie super bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na wesele w 2013 roku poszukuję dobrego, wesołego i zabawnego zespołu. Zastanawiam się pomiędzy zespołem IMPULS z Rybnika jak i GRAMOFON z wodzisławia. Proszę o pomoc i opinie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hanis87 jak z perkusją akustyczną to Jack Band jak z perkusją elektroniczną (chyba Rolland ) to String jeżeli chodzi o perkusję to jeszcze studenci z żor mają pozdrawiam Studio pixel rybnik www.studiopixel.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makatka03
www.fotomuz.pl Inne: www.wesela.studio-filmowe.com.pl/index.php?m=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół Make Me Feel Strona zespołu: www.wokalisci.pl.tl Jedyny zespół który naprawdę wie jak zabawić ludzi i robi to dobrze. Ostatnio miałem przyjemność z nimi grać przez chwilę na próbie... wokaliści zespołu są wizytówką tego zespołu no i muzycy, przyjemność współpracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaaa84
Ja w zeszłym roku na weselu miałam zespół SUBWOOFER z Rybnika. Są rewelacyjni. Mają dużo zabaw i potrafią gości zachęcić do tańczenia. W mojej rodzinie już kuzynostwo zajęli sobie u nich terminy na własne wesele. Zespół miałam sprawdzony osobiście u znajomych i zachwycili mnie. Dlatego też sama ich wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzi
My polecamy zespół Dance4ever z Grójca.Słuchaliśmy zespołu na próbie.Są świetni.Oto ich stronka www.zespoldance4ever.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para Młoda
Dziękujemy gorąco zespołowi Make Me Feel za cudowne wesele, polecamy wszystkim ten zespół... Są wyjątkowi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariodj
Witam OPRAWA MUZYCZNA WESEL IMPREZ OKOL. DJ-PREZENTER -WODIREJ www.mariodj.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może wie jak sie nazywają członkowie zespołu Grand z rybnika? Kobieta i dwóch panów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg1608
Witam Was Serdecznie :) Mam takie pytanko...czy ktoś z was bawił się na weselu z zespołem TRAX ?? Może ktoś z was wypowiedzieć się na ich temat ?? Dziękuje z góry :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil&Renata
Szukaliśmy zespołu fajnego i sympatycznego na wesele który robi krótkie przerwy a dłużej grają, którzy wychodzą do gości za stoły nie tylko raz ale wtedy kiedy goście śpiewają sto lat. Który będzie na tyle elastyczny aby nam dogodzić w ten wyjątkowy dla nas dzień. Po przesłuchaniu zespołów w internecie nic nam się nie podobało, my jesteśmy raczej z mężem klientami którym ciężko dogodzić mamy swoje wymagania. Aż w końcu trafiliśmy na kapele która nam się spodobała z muzyki jaką grają i po rozmowie z przedstawicielem zespołu Make Me Feel umówiliśmy się na rozmowę, po której okazało się że byliśmy w stanie zaufać temu co zostało uzgodnione oraz spisane z przedstawicielem i Wokalistką. Bardzo miło byliśmy zaskoczeniu ponieważ wszystkie nasze wątpliwości zostały rozwiane zanim cokolwiek zaczełam mówić, ofertę nam przedstawioną w zupełności wyprzedzając nasze myśli. Więc uważam że są godni polecenia ponieważ nasze wesele z nimi okazało się być bajeczne, nie sądziliśmy że może być az tak pięknie. Nasi goście przez całe wesele gratulowali nam dobrego wyboru Zespołu. Cieszymy się że nam się udało tak trafić:) Dlatego też gorąco polecamy wraz z mężem "Make Me Feel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byłam na weselu w REGE bawił nas zespół Medium z Pszowa szczerze polecam byli rewelacyjni zabawiali starszych ale przede wszystkim młodych -super zabawa polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii na temat zespołu Brygada Pracująca , w zasadzie same pozytywy, i moi znajomi polecają ,i restauracje Myślę ,że warto mieć taki zespół na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat Brygady to ja mam inne zdanie ale wybór nie należy do młodej pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Super. - Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Super - Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Super - Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny czas,inne miejsce, kto składa najlepiej? szepty za plecami, co? nie stać was na więcej? tyle słów tutaj dziś,słyszę, lecz nie słucham ich, ja kreuję rzeczy stan, narzucam mu nasz rytm,nie musisz ufać mi, nie liczę tu na nic, nie słucham ludzkich głosów, każdy z nich coś zarzuca mi, i nie wiem nic,puszczam dym, zmiana w planie- linia życia sama w sobie, to jedyna stała na niej, tyle informacji spada na mnie każdego dnia, nie chcę ich odbierać,Ty zrób to za mnie, dlaczego ja mam się z tym użerać?, nie chcę więcej wiedzieć, tyle dni przeżyłem sam, przeżyję jeden bez Ciebie, bez twoich filozofii,idę obok nich, bez poruszenia,zwykle nie oglądam wiadomości, mam dość trybów i ich wywierania na mnie, nie pamiętam nawet imion, mam na prawdę słabą pamięć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISKAAA
Witam! z czystym sumieniem polecam zespół IMPULS z Rybnika! znalazłam ich w internecie i szczerze mówiąc zamówiłam ich na ślepo na swoje wesele 15 sierpnia 2013 roku! jak się okazało był to strzał w dziesiątkę! Nasi goście wręcz oszaleli na punkcie tego zespołu wszyscy pytali o ich numery telefonu. Od muzyki po oświetlenie, repertuar i świetne zabawy, wszystko na najwyższym poziomie! Lepiej nie mogliśmy trafić! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół kwintet z Rybnika, 100% na żywo repertuar światowy- disco, ballady, pop, rock, latino- można wpaść na próby i posłuchać, zawodowo i tanio, doświadczenie sceniczne i rewelacyjne brzmienie, pełny skład. Kontakt 537 343 151, kontakt@zespolkwintet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ISKAA proszę o kontakt meilowy w sprawie zespołu impuls :) catalina89@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Fun Tom
WESELE ? czemu nie z ZESPOŁEM FUN-TOM www.youtube.com/watch?v=aN-9N0YuVK4 gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×