Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zamyslona Ola

Zgadzacie się na meczety i Islam w Polsce?

Polecane posty

Gość Czy wiesz że...
Islam uznaje Jezusa jako proroka, podobnie Mojżesza, Adama etc. Uznaje teksty biblii o ile są zgodne z Koranem. Meczety te nie są głównie dla arabów a wyznawców jako całości. mamy wolność wyznaniową zapisana w konstytucji. Skoro zezwalamy Świadkom Jehowy (i innym) na zbory dlaczego nie pozwolić na meczety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dublinowa34
Oni zabijaja bez skrupulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukikj
a sw. inkwizycja co robiła? głaskała po głowie? kosciol w imie religii tez zabijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie zgadzam się. oni tez nie zgadzają sie w swoich krajach muzułmańskich na budowanie katolickich kosciołow. chcą tolerancji? to niech ta tolerancja działa w obie strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja sie na takie cos nie zgadzam. Jeden meczet, potem posypia sie kolejne i bedzie pranie mozgow. To nic dobrego dla Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiesz że...
Fundamentaliści zabijają, wątpię też bym ja nie zabijała jakby amerykanie nagle wjechali mi do kraju i chcieli coś wydobywać wprowadzając "pokój". Polscy chrześcijańscy fundamentaliści mają oazę w Toruniu. Czasem budują bazy pod pałacami. Dżihad- to nie znana nam wojna z niewiernymi a wojna z tym co zagraża religii. Może byc to wewnętrzna walka z samym sobą przeciw szatanowi, ale też zbrojna. Znani nam telewizyjni fundamentaliści naginają dżihad do swoich celów mało ma to wspólnego z islamistami. To tak jakby powiedzieć , że skoro jeden ksiądz jest pedofilem, to reszta z nich dupczy dzieci. Albo jeszcze lepiej że każdy chrześcijanin tak robi skoro ich przewodnicy duchowi sobie pozwalają. Podobne głupstwa- każdy polak to złodziej, każdy pija etc. Co do niewiernych , nie jesteśmy nimi islam zezwala na żenienie się z kobietami chrześcijankami jak i żydówkami. Mowa tutaj raczej o innych religiach. Wiec jesli patrzeć na walkę z niewiernymi to bardziej chodziłoby o inne wyznania. Co do Dzihadu- znikomy procent islamistów faktycznie stawia go jako 6 filar wiary (harryżdzyzm czy jakoś tak) aczkolwiek nie znaczy to że są dominujący. Wszystko co wiecie o islamie jest z mediów JAKIE MÓWIĄ WAM ŻE TUSKOWE POMYSŁY SĄ DOBRE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiesz że...
od kiedy budowa meczetu znaczy zabranie ziemi? Kobieta ma swoją pozycję w islamie ale nie bądźmy europocentryczni. Obrzezanie kobiet jest praktyką afrykańskich ludów. Burki nie są u wszystkich islamistów noszone, jest to raczej zależne od kultury kraju. Mahomet wprowadził nakaz okrywania od piersi do kostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona Ola
mamy juz 5 meczetów w stolicy :o coraz więcej arabów, co po chwilę jakieś historie. a Tusk się im podlizuję :o a polki niestety często się z nimi wiążą :o Islamizacja się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Burki nie są u wszystkich islamistów noszone," wiesz co to znaczy islamista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Yaya Yudasha
15:14 [zgłoś do usunięcia] Czy wiesz że... od kiedy budowa meczetu znaczy zabranie ziemi? ty pierdolony islamisto, naucz się czytac, jełopie, islamski dupolizie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgtfchbjkl
Taaaaaaak, rzeczywiście, mamy w Polsce tak wiele meczetów i muzułmanów, że olaboga!!!! Islam religia jak każda inna, nie lepsza nie gorsza, ale równa z innymi (nie mówię o jakichś 'chorych', patologicznych odłamach różnych religii czy wyznań). Polska krajem świeckim, gdzie każdy ma prawo wyznawać religię jaką chce. Polska, niestety, jest też pełna fanatyków-katolików, uważających, że mają monopol na zbawienie, prawdę, jedyną słuszną rację itd. itp. Tylko głupi i naiwni ludzie demonizują islam i muzułmanów, wierząc w stereotypy, i przypisując im tylko negatywne cechy. Zanim się wyda krzywdzący osąd wypadałoby się chociażby zastanowić ilu jest muzułmanów na świecie i ilu z nich jest np. terrorystami. A nie myśleć, że wszyscy są źli i wszystko co najgorsze. A chrześcijanie to sami święci?????? Pod wieloma względami jeszcze dużo gorsi niż ci muzułmanie.Wypadałoby też poczytać o islamie, a nie wierzyć w bajki i błędne przekonania. A głupie media skoro tak bardzo kochają, gdy piszą o różnych patologiach w wykonaniu muzułmanów, podkreślać ich religię, niech to robią też w stosunku do Polaków. Niech piszą, jak to Polak katolik ojciec gwałcił przez lata dzieci, jak to matka Polka katoliczka porzuciła dziecko na śmietniku, jak to Polak katolik morderca zabił ileś osób i tysiąc innych przykładów życia iście chrześcijańskiego. W cudzych oczach zadry się widzi, ale w swoich belek już nie. Więcej tolerancji, szacunku, zrozumienia, mądrości życiowej, chęci do nauki nie tylko o swojej własnej religii, ale i o innych, ekumenizmu, otwartości na innych życzę wszystkim Polakom. Jest takie przysłowie: Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe. Jeśli jesteś chrześcijaninem, mieszkasz w swoim lub obcym kraju, w którym jest wolność wyznania, zastanów się czy chciałbyś aby ktoś Tobie odbierał prawo do kultywowania swojej religii, tylko dlatego, np. dlatego że jesteś w mniejszości religijnej albo ot tak, przez czyjeś uprzedzenia religijne, kulturowe, rasowe. Ja wierzę w Boga, i myślę, że i za fanatyzm, i stawianie siebie ponad innych Bóg osądzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do drgtfchbjkl sluchaj nie idealizuj islamu. dlaczego nie wolno katolikom budowac kosciołow w krajach arabskich?! dlaczego europejka nie moze chodzic na ich ulicach w mini i w bluzce z dekoldem?! spal publicznie koran i zobaczysz co sie stanie:P spal publicznie biblię- w sumie nic sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgtfchbjkl
A teraz pokażcie mi gdzie ja idealizuję islam w swojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-red
w Polszy tzw arabow jest malo, wiekszosc muzulmanow w Polszy to nie-arabowie, najczesciej murzyni z krajow afryki, turcy, kurdowie,czeczeni, albanczycy,berberowie,tatarzy ja osobiscie jestem przeciwny budowie nowych meczetow w Polszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiesz że...
Wiem ale często się łapie na tym, że ten wyraz mi się jakoś wkrada w wypowiedzi jak dyskutuje o islamie;) Anioł Yaya Yudasha Nie sądzę bym lizała im doopę tylko dlatego, że piszesz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł Yaya Yudasha
15:33 [zgłoś do usunięcia] Czy wiesz że... Wiem ale często się łapie na tym, że ten wyraz mi się jakoś wkrada w wypowiedzi jak dyskutuje o islamie weź sie walnij w łeb smarkata debilko i nie dyskuj o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, smarkata gówniaro, do lekcji, spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-red
el elifka milosniczko muslimow islam nie jest ok, islam jest najbardziej barbarzynska religia swiata, polecam ci swietną strone gdzie dowiesz sie prawdy o islamie i muzulmanach blog religiapokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wiesz że...
Mam większe pojęcie niż ty z tego co widzę. Zanim zaczniesz doradzać innym co mają robić sam za to się zabierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość, że już ochujeć można
od kościołów, to jeszcze nam do szczęścia potrzebne, meczety i minarety, a na nich zawodzących mzeminów, jakby im kto jaja w imadło wkręcał, i wypięte dupy modlących muślimów na ulicach, jak we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uguigui
My w dzielnicy mamy meczet od dawien dawna i wszystko układa się harmonijnie. Zresztą to miła dzielnica i niedaleko mieszka były prezydent. Tylko jeśli motłoch, z któregokolwiek wyznania, zacznie jątrzyć, to będzie niedobrze. Tego się bójmy, braku myślenia a nie meczetów. Islam ma wiele obliczy. Te znane w Polsce od wieków, to kultura, wzajemny szacunek i współpraca między narodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widze
zapamiętajcie sobie jedno jest u nich coś takiego jak dżihad [święta wojna ]poczytajcie sobie o riezaniu na wołyniu itp gdzie striłci mordowali polaków ale i swoje rodziny jezeli byli z pochodzenia polakami ,i tu może być podobnie poczytajcie sobie koran to może coś zrozumiecie a nie zaszkodzi i przeczytać zydowski talmud dobrze jest się zapoznać z religią naszych przyjaciół ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że
akurat co do naszych przyjaciol Żydow mylisz sie, talmud byl pisany w dawnych czasach i obecnie nie nalezy brac doslownie wszystkich zapisow tego dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co z tego że
tora to swieta ksiaga judaizmu, ja komentuję post wyzej w ktorym byly zarzuty pod adresem Żydow jakoby talmud byl szkodliwy, a talmud jest zbiorem komentarzy do tory co oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Anioł Yaya Yudasha
sam jestes gowno wielblada...nauczy sie pisac o islama i kobieta.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobas Smyk
jestem zdecydowanie za islamizacją świata!!! tylko oni zrobią porządek z lewackim obrzydlistwem - typu feministki i inne pedały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×