Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aylin007

Zgierz Klinika Urody Beauty Time

Polecane posty

Witam! Niedawno otworzył się w Zgierzu nowy salon ktoś był i może podzielić się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf kiła mogiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monacoj
Hej, Ja byłam:) Polecam w 100% na prawdę Salon bardzo estetyczny, zabiegi wykonane starannie. Cena bardzo przystępna. Jak coś to pytaj to odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się wspaniały salon. Jak dalej będzie w nim tak cudownie na pewno zostnę stałą klientką. Dla mnie oczywiście cena nie gra roli, liczy się końcowy efekt zabiegu. Polecam wszystkim :) Pani Kazimiera W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez byłam i poecam. Spędziłam tam urodowo piękny czas. Pani Zdzisława S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalesiowa
Bardzo przyjemna atmosfera, wszyscy bardzo sympatyczni, a masaż wykonany przez Panią Anię po prostu genialny. Przynajmniej raz w tygodniu jestem i masaż mogę polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Ka
Przepiękne miejsce, miła obsługa. Niesamowita i pełna ciepła specjalistka od masażu. Wspaniałe doznania i kojąca muzyka, czuły i subtelny dotyk.Masaż relaksacyjny w wykonaniu tej masażystki jest niesamowity. Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam pierwszy i ostatni raz. Troche przeginają z cenami, a kosmetyczka jakaś dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika L
Witam, ja robiłam sobie manicure hybrydowy i mogę z czystym sumieniem polecić, trzyma się cały czas. Wnętrza się piękne, a obsługa bardzo miła. Polecam Dominika L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×