Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jabłko

zgłupiałam hehP

Polecane posty

jak biore .. tabletki i biore ostatnią w środe o 21 to nastęone opakowanie w srode o 21 tak?przeczytałąm przed chwilką dziwny topic i zgłupiałam odpiszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepne bierzesz po 7 dniach od srody.....LICZYMY : 1.czw 2. pt 3.sob. 4 .ndz 5.pon 6.wt 7.śr i bierzesz w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stowe bierzesz nastepne w czw :) ja zawsze koncze opakowanie we wt... wiec nastepne biore w sr za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ty to liczysz ? skoro bierzesz do srody to liczysz od czw - sr = 7 dni , zaczynasz nowe od CZWARTKU na bank :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny ;( słabo mi ... ja brałam tak że bo opsttanio zaczełam stosować tabletki .. no i wziełam 15 września... skonczyłam 5 października .. i nasteoną wziełam 12 października czyli skończyłam w czwartek i wziełam znów w czwartek .. a nie w piątek matko ... wspułzyłaam z chłopakiem... matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zrobić 7-dniową przerwe przecież. Więc zaczynasz brać ósmego dnia w czwartek, żeby zakończyc brać znów w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze bierzesz w inny dzien tyodnia niz konczysz .....zawsze jeden dzien pozniej wypada nowe opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się tak. Gorzej by było, gdybyś brała dzień później niż dzień wcześniej. Nie będzie z tego dzidziusia więc nie panikuj. Po prostu od teraz rób 7-dniową przerwę i bierz ósmego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak brałam1 opakowanie skończyłam 5 października w czwartek nastpene wziełam 12 października tez w czwartek a powiannam w piątek tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wiec sie pomylilam wziełam dzien wczesniej ... i teraz skoncze 2 listopada w czwartek .. wiec bedzie normalna 7 dniowa przerwa czyli wziąśc w piątek 8 dnia.. kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro skonczylas brac 5 pazdziernika, to nowe opakowanie powinnas zaczac 13 pazdziernika, ale nie panikuj! zgadzam sie z moja przedmowczynia. Gorzej by bylo, gdybys zazyla tablete jeden dzien pozniej. Nie masz sie co martwic, nie zajdziesz w ciaze. Nastepne opakowanie zazywaj juz prawidlowo. Powodzenia. Jestem pewna, że po tylu wypowiedziach sie uspokoisz!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tak. Skoro ostatnia w czwartek, to następna będzie w piątek po 7-dniowej przerwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co pisze w takiej książce co dostalam od Ginekologiczki : .... \" W ciągu tych 7 dni bez pigulki wystąpi krwawienie odpowadająca miesiączce..ważne jest to aby dokłądnie po 7 dniach zaczac nowe opakowanie bez wzgledu na to czy krwawienie skonczylo sie czy jeszcze trwa. Przy zachowaniu takiego schematu pierwsza drażetkę z każdego nowego opakopwania przyjmuje sie zawsze w tym samym dniu tygodnia. Na p-rzykład,jeśli 1 drażetka z 1 opakowania zostanie połknięta wponedziałes to 1 dzien przerwy i 1 drazetka z kazdego nowego opakowania rowzniez wypadną w p[oniedziałek.. to jak ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale to bez sensu do tego co tu pisze... w tej ksiązce .. pisze ze jak wzielam pierwsza w srdoe to powinanm skonczyc w sorde i nowa wsrode?? bo jak bym wziela nastpena wczwartek to po 21 dniach tez byl by czwartek o co chodzi prosze wytłumaczcie bo juz sama niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś źle przepisałaś chyba... ...Na p-rzykład,jeśli 1 drażetka z 1 opakowania zostanie połknięta wponedziałes to 1 dzien przerwy i 1 drazetka z kazdego nowego opakowania rowzniez wypadną w p[oniedziałek... O jakiej 1 przerwie tam mowa??? Poza tym piszą że zaczynasz w poniedziałek, a nie że kończysz i zaczynasz w poniedziałek Zaczynasz w poniedzialek ale konczysz w niedzielę wtedy. Robisz 7 dniowa przerwe poniedzialek - niedziela i znow zaczynasz od poniedziałku :-) Rozumiesz już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraZ na moim przykładzie .. wziełam 15 wrzesnia -piątek 1 tabletke ale to był 3 dzien okresu ... wczesniej nie mogłam przyjąć zabezpiecłam sie dodatkowo przez 7 dni ... wskonczylam to opakowanie 5.października w czwartek następne opakowanie przyjełam 12 . pażdziernika w czwartek a poiwnnam 13 pazdziernika w piątek... no i .. skończe teraz 2.listopada w czwartek a poiwnbnam 3 listopada w piątek tak>? No i .. więc skopncze 2 a następna zazyje 10 listopada i zaczne tak jak mówicie tak dobze zaczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze tak zrozumiesz 1 tabletka w poniedziałek 28 tabletka w niedzilę od poniedziłku do nastepnej niedzieli masz 7 dni przerwy I pierwsza tabletka z nowego opakowania wypadnie ci w poniedziałek To jest własnie to co przytoczyłaś w cytacie z ksiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze biore pierwsza tabletke w srode a wiec 7 dni przerwy i 8 dnia bierzesz kolejna tabletke w moim przypadku to czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom dobra a wiec dobze mysle w tym powyzszym co napisałam?? czyli teraz skoncze 2 .. ale zaczne 10 a nie 9 winny dzien niż skącza tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie/////
jak zaczac brac tabletki, jeszcze nie bralam a chce zaczac,prosze jak nalezy je stosaowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wzięłaś w czwartek to 28 tabletka powinna ci wypaść w środę i powinnaś zacząć za tydzień w czwartek nowe opakowwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie///// idziesz do ginekologa on cię bada i zapisuje tabletki dobrane do ciebie ibierzesz tabletki po 1 każdego dnia o stałęj porze potem 7 dni przerwy i następne opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×