Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zyia86

ZIA odwolala slub!!!!!!

Polecane posty

Gość Zyia86

Niezle, ale to PRAWDA! ZIA ODWOLALA SLUB! :)))) "Po Waszej burzliwej dyskusji, też mieliśmy dyskusje(mniej burzliwą wink) i zdecydowaliśmy nie brać w tym momencie ślubu. Rozmawialiśmy z naszymi rodzicami oraz znajomym księdzem i stwierdziliśmy, że mamy zbyt dużo wątpliwości jak na tą chwilę. Być może kiedyś przyjdzie taki czas, że weźmiemy ślub, na razie zdecydowaliśmy się na samo wesele."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zia
nie do końca, odwołała kościelny, teraz chce cywilny, myślę ze będzie z tego jeszcze niezła szopka zia86 18.03.11, 19:54 Odpowiedz Po Waszej burzliwej dyskusji, też mieliśmy dyskusje(mniej burzliwą wink) i zdecydowaliśmy nie brać w tym momencie ślubu kościelnego. Rozmawialiśmy z naszymi rodzicami oraz znajomym księdzem i stwierdziliśmy, że mamy zbyt dużo wątpliwości jak na tą chwilę i nie do końca z każdym stwierdzeniem padającym podczas ceremonii moglibyśmy się w pełni zgodzić. Być może kiedyś przyjdzie taki czas, że weźmiemy ślub jednostronny, bądź pełen w KK, ponieważ ja nadal nie mogę stwierdzić, że jestem niewierząca, ale na razie zdecydowaliśmy się na ślub cywilny w plenerze. smile --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
na forum gazeta.pl. Ta dziewczyna jest zdrowo rypnięta. Latami planowała ślub, zakładała kilka wątków na forum nt ślubu, zastanawiała się nad każdą najmniejszą pierdółką. A teraz zaś pewnie zacznie na nowo. Zmiana koncepcji wszakże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak musiało być
To było nieuniknione. Jak długo zatrzymywała fakt, ze nie jest katoliczką "tylko" na fb, tak długo mogła mieć nadzieję, że nikt jej nie podkabluje do kościoła w którym zamierzała się hajtać. Ale jak się trąbi w gazecie, że się jest "agnostykiem", a narzeczony - niewierzący, to nie było opcji żeby to przeszło. Ciekawe tylko, od kogo wyszła ta decyzja - bo że nie od nich, tego jestem pewna. Ksiądz to przeczytał? Rodzice okazali się mniej zakłamani niż P&M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole jej nie rozumiem
zrobila ze swojego slubu wielkie halo, zaplanowala kazdy detal przed po i w trakcie, opisuje to gdzie sie da, podaje wlasne i narzeczonego nazwisko, publikuje zdjecia a nawet publicznie informuje gdzie i kiedy odbedzie sie slub i wesele... jak bardzo trzeba byc... sama nie wiem, glupim? zeby az tak odzierac sie z prywatnosci na wlasne zyczenie? tego, co ona nawrzucala do internetu nie da sie juz skasowac. jej zdjecia, nazwisko i historia kraza po roznych stronach. nie zycze jej niczego zlego, ale jesli kiedys zwiazek sie rozpadnie to nie bedzie mogla tak po prostu pojsc dalej. nie po takim czyms. no i jesli ktorys z jej wielkich slubnych planow sie zachwieje, to tez chyba przezyje gleboka traume. rozumiem ze dla kogos slub moze byc sensem zycia (chociaz wydaje mi sie to bardzo dziwne), ale takie planowanie kazdego szczegoliku jest raz, ze meczace a dwa, taka impreza pozbawiona spontanicznosci wykonczy nie tylko te dziewczyne, ktora pewnie caly wieczor poswieci na dogladanie kazdego detalu, ale tez gosci ktorzy beda musieli brac w tym wszystkim udzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogole jej nie rozumiem
przegladalam opisy wystroju, jedzenia ktore zaplanowala... wszystko piekne, troche moze zbyt cukierkowe, ale idealne w kazdym szczegole... jednak powiem szczerze, ze bedac gosciem na takim weselu czulabym sie zle, balabym sie tknac tych pieknych wiez z ciasteczek i bajecznych dekoracji z cukierkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel pikiel
To ściema że odwołuje ślub w kościele,ja obstawiam że zmienia kościół bo się obawia że kafeteryjne oszołomy mogą przyjść i rozwalić całą impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam się
boi się że może wyjść jakaś afera w dniu ślubu dlatego teraz dla własnego bezpieczeństwa mają jakąś opcję B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ona wyprawia
Mogła pomyśleć wcześniej nad konsekwencjami zanim zrobiła ze swojego życia i ślubu taką szopkę. Ja rozumiem - wielkie plany i marzenia, niech je sobie realizuje i wydaje na to miliony jeśli ma. Ile par organizuje co roku ślub, ile sławnych ludzi, ile bogatych, których stać na więcej niż tą Paulinę, ale NIKT nie odstawia takiej szopki, żeby każdy wiedział o najdrobniejszym szczególe. Chciałybyście, żeby zdjęcia waszego narzeczonego/narzeczonej krążyły po sieci, powiedziałybyście połowie Polski, gdzie i o której bierzecie ślub i chwaliły na forum jak to będzie pięknie i bogato? To nawet nasze "gwiazdy telewizyjne" w ten dzień pragną PRYWATNOŚCI! No tak, ale Zia właśnie chciała zostać przez 1 dzień GWIAZDĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zaburzona osoba
bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula S.
Słuchajcie dziewczyny, po wielu naradach wiem, że teraz będzie to jednak ślub humanistyczny. To nawet lepiej, bo nie trzeba nic zmieniać. Więc jest nadal super i nadal ślub to będzie niezwykły. :) Taka mała zmiana koncepcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
zia to jedna wielka reklama, pewnie niezle zarabia na tych wszystkich reklamach, tu niby kwiatuszki, wstązeczki a w międzyczasie strona internetowa do fotografa itd. Każdy wie że już się pomału kończą panny mode tzn tym którym zależało to już sobie pozajmowały gości od orkiestry, fotografa, dj. A co zrobić aby zarobić za rok ? "Przełożyć ślub" i kolejne reklamy lecą. A ślub wezmie wtedy kiedy nikt nie będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odwołuje czy nie ? bp jak czytałam jej wątki tutaj,to pełno było o ślubie, a eteraz zrezygnowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troglodyta psita
A KTO TO JEST ZIA?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpiszcie se w google zia86
to się dowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes popierdolooona
To szybko się skapnęłam, że jednak ma wątpliwości czy jest wierząca. Przedtem tylko na fb była tego pewna ??? Pusta idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia smiaka
Byłoby mi wstyd niesamowice informowac gosci ze zrobilam z siebie posmiewisko w internecie, dziecianada i tyle !!!!!!! "Witamy! :) Przygotowania weszły w ostatnią fazę i praktycznie większość rzeczy jest załatwiona, już niedługo będziemy wszyscy razem przeżywać ten dzień. :) Niestety, mam też nieprzyjemne informacje. Chciałabym tutaj Wam powiedzieć, że w internecie pojawiły się różne podszywy pod moją osobę, które rozsiewają nieprawidłowe informacje, dotyczy to nas, oprawy oraz kosztów i sposobu finansowania wesela. Jeśli gdzieś natkniecie się na takie info, to zignorujcie, bo to nie my. ;) Jeszcze kwestia techniczna, z zaproszeniami zawitamy do Was końcem maja, początkiem czerwca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam wczoraj temat Zii86 pt. ZIA86 wychodzi za mąż8 i jestem zszokowana debilizmem (paskudnie mówiąc) tej dziewczyny. Absurd goni absurd. Chyba jednak wezmą ślub humanistyczny. kościelny odpadł a cywilny w plenerze zorganizować będzie bardzo trudno z powodu braku czasu i zapewne terminu. ciężko cokolwiek napisać z powodu absurdalności tego wszystkiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie debili
Rany oni nawet film o sobie nakręcili;/ kur.. jakim durniem trzeba byc żeby takie rzeczy robic.. jeszcze rozumiem samym dla siebie takie cos zrobić żeby mieć pamiatkę, ale żeby na pokaz takie coś... Wogóle to mam wrażenie że nikt jej nie chciał bo była taka porabana i znalazła sobie jakiegoś frajera który to wytrzymuje bo leci na jej wyglad.. http://vimeo.com/17414994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrościcie i tyle...
a film bardzo ładny, a ona tak naprawde tez jest ładna. na pewno ładniejsza niz wiekszosc z was:O a jej facet przynajmniej est orygianalny a nie jak wiekszosc łysy łeb, itp:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masayuki Yammamottooooooo
etam. Podniecacie sie ta Ziaja jakby conajmniej byla krolowa. nie macie czegos lepszego do roboty?? Jakies zalegle odkurzanko czy inne scieranie kurzu?? A moze zamiast pieprzyc glupoty poczytalibyscie jakas ksiazke. Napewno zajecie bardziej ambitne niz sledzenie czyjegos zycia i przygotowan do slubu. Musicie miec baaaaaaaaaaaaaaardzo nudne zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×