Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fokeu

Zielona herbata- gdzie kupic oryginalna??

Polecane posty

Gość fokeu

Mam bzika na punkcie zielonej herbaty i chcialabym pic oryginalna jak najlepszej jakosci. Niestety herbaciarnie wykorzystuja niewiedze klientow i strasznie oszukuja, sprzedajac gorsza jakosciowo herbate jaka ta lepsza i drozsza. Czy jedynym wyjsciem jest sprowadzanie herbaty z Chin?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fokeu
Chodzi mi o lisciaste zielone hernbaty. Takie pakowane sa najgorszej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach jest herbata liściasta Yunan.Z tego co wiem jest sprowadzana prosto z Chin i przepakowywana w Polsce.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuelle
ja pije oryginalna herbate lisciasta yunnan..pyszna,,prosto z Chin,kupuje w sklepie zielarskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy
W sklepie zielarskim może jeszcze bym kupił, ale jednaj najpewniej jest kupować herbaty sprowadzane z zagranicy w opakowaniach zamkniętych przez producenta. Żadnych "na wagę" czy też przepakowywanych w Polsce. Tak jak dosypuje się do marihuany wypełniaczy żeby zwiększyć masę, tak samo robią to z herbatami. Łatwo dać się oszukać jeśli nie piło się nigdy oryginału bez domieszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy
W sklepie zielarskim może jeszcze bym kupił, ale jednaj najpewniej jest kupować herbaty sprowadzane z zagranicy w opakowaniach zamkniętych przez producenta. Żadnych "na wagę" czy też przepakowywanych w Polsce. Tak jak dosypuje się do marihuany wypełniaczy żeby zwiększyć masę, tak samo robią to z herbatami. Łatwo dać się oszukać jeśli nie piło się nigdy oryginału bez domieszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaewa
Ja kupuje na www.nova24.pl herbaty z firmy Oskar. Są orginalnie paczkowane w Chinach więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bopka
Najlepsza jest Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PAczkowane w Chinach... po co mi z chin jakis syf?? Nie ma z poslkiej pokrzywy herbat robionych w polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamia33l
Ja znam sklep http://magiczna-herbata.pl/ Najlepsze jest to, że sprzedają prawdziwe liściaste herbaty, a nie jakieś z torebki lub granulat. Szczególnie warto pić zieloną, bo oczyszcza organizm z toksyn, a biała natomiast ma właściwości rakotwórcze, tylko nie te z torebki albo jakiś granulat z dodatkiem cytryny, bo to już nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pół roku piję zieloną herbatę i kupuje na wagę w www.herbit.pl. Polecam sklep, bo mają zawsze świeże herbaty (już kilka ich póbowałam, więc wiem co mówię). Jeżeli dopiero zaczynasz, to polecam jakąś z owocami - wtedy smak jest lepszy, herbata lepiej smakuje. Polecam np. Zielony Sekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prytka
a ja polecam www.midasz.pl pyszne herbatki w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sklep www.kawywloskie.pl sam zaopatruje się tutaj w herbaty takich jak tutaj nie znajdziesz nigdzie indziej . Na stronie znajdziesz zdjęcia wszystkich produktów i rzetelne opinie osób które już kupiły dany produkt . Szybka tania wysyła od siebie moge polecić tę zieloną herbatę : http://www.kawywloskie.pl/product-pol-1077-Zielona-herbata-Ronnefeldt-Teavelope-Green-Angel-BIO-25x1-5g.html bardzo dobra mnie osobiście fajnie pobudza i odstresowywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalgoSsia
Ja bardzo lubię zieloną herbatę z cytrusami. Nie dość, że jest bardzo zdrowa, to jeszcze niesamowicie smaczna:) Najczęściej piję: http://tnij.org/7axve0g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje zielone herbaty w www.herbit.pl - pewne, świeże, szybka wysyłka i do tego ceny bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izag33
Witam. Prowadze sklep Jeleniej Górze z herbatami sypanymi na wage,różne mieszanki owocowe,wiele gatunków i rodzaji,yerba mate.W sprzedaży mamy równiez kawe zieloną,kawy czarne mielone i ziarniste oraz smakowe.U nas zakupic mozna takze pierniki ozdobne na rone okazje.sprzedaz wysylkowa tel.882 154 591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izag33
Witam.my w naszej ofercie mamy zarówno herbaty chińskie jak i japońskie.mieszanki z dodatkami np.malin,ananasa i papaji,trawy cytrynowej ,truskawek itd.zamówienia telefonicznie nr.882154591 lub mailowo izabela.adrian@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhsthar
Mam nadmiar zielonej herbaty do sprzedania, oryginalnej chińskiej, którą to co jakiś czas wysyłają mi teściowie z Chin, wszystkie są ręcznie zbierane, albo mogę sprzedać w oryginalnym opakowaniu albo odsypać w mniejszej ilości. Jeśli jest ktoś zainteresowany to wyślę zdjęcia różnych herbat wraz z opisem, na co są dobre oraz jak je zaparzać i przechowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem fanką herbat. Swoje często zamawiam na www.sushisklep.pl Mają ciekawy wybór oryginalnych japońskich herbat. Ogólnie interesuje mnie japońska kultura, więc czasami zamawiam inne ciekawe przedmioty na ich stronie takie jak porcelana japońska czy kadzidełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhsthar podaj proszę swojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HerbacianaMarta
Polecam sklep internetowy z herbatami http://www.herbaciarniajasminum.pl Herbaciarnia z Opola z wieloletnim doświadczeniem rozpoczęła sprzedaż internetową. W ofercie herbaty, akcesoria do herbat i zestawy prezentowe. Dostępne herbaty czarne, herbaty zielone, herbaty białe, ziołowe, susze owocowe, a nawet herbaty niebieskie. Wysoka jakość, przy niskich cenach. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×