Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anesowa

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość anesowa

Słuchajcie czy któraś z Was kiedyś stosowała coś na bazie zielonej kawy? Bo jest teraz mega zainteresowanie tym, bo naturalne itp. ale nie wiem ile w tym prawdy. w aptece jest po prostu miliard tych wszystkich suplementów robionych na jej bazie, ale są strasznie drogie, a wiadomo, że nie chce kupować kota w worku. Widziałam jakiś cga800. czy ktoras z Was stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uzywalam ale chyba to nie byla zielona kawa tylko wlasnie cga i hmm schudnac schudlam, nie jakos super (wiadomo - nie ma diet cud, wiec ci wszyscy producenci klamia), ale trzy kilo to bylo na pewno. wiec moze troche to jednak pomaga. bo pamietam ze mnie zachecilo to, ze te tabletki sa naturalne, a jak bralam np. skrzypowite to tak smierdziala, ze jakos balam sie ja brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena13872
ale przeciez zielona kawa sama w sobie musi miec jakies pozytywne wlasciwosci na odchudzanie, bo nawet jak ja pije taka zwyczajna to niezle mnie przeczyszcza, a co dopiero taka zdrowa, ktora nie byla palona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że to zależy od podejścia.. te tabletki mogą być naprawdę fajne jeśli połączysz je z dietą lub sportem. Jako "przyspieszacz" zrzucania wagi wydają się być naprawdę ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZERO rezultatów, sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie polecam preparatu Green Coffe Plus.Po moim doświadczeniu z tymi tabletkami muszę stwierdzić że tego typu suplementy po prostu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zielonej kawy nie próbowałam ale z kaw odchudzających mogę polecić slim coffe, która poprawia metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie stosowałam takiej kawy. jedyne co robię na razie to oprócz diety używam oleju arachidowego z oleofarm,który zmniejsza apetyt i zwiększa uczucie sytości a o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o curwa, ale banda spamerskich deeebili :d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie sie rekalmowac bo mam juz tego dosyc. slim coffee ta bajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lykalam to cga800 jakies pol roku temu i calkiem spoko. jasne, ze nie ma takich efektow jak mowi producent, ale costam schudnie sie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bralam i teraz sie zastanawiam ponownie czy nie lykac.... czytam duzo.... ale dalej nie wiem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz i sie nie wahaj!!! te wszystkie zle komentarze chyba pisze jakas konkurencja ktora robi zamienniki prawdziwego cga800. im drozszy ten produkt tym lepszy bo gwarancja tego ze ta zielona kawa jest prawdziwa zielona kawa. wiem cos o tym bo pracowalam w palarni kawy i ta prawdziwa zielona (czyli nie poddana procesowi palenia) byla naprawde droga!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa efekty, pierwsza buteleczka wsiup do kosza, bo juz pusta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile to sie stosuje?? jak dlugo i w jakich ilosciach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co powinno sie stosowac 2 razy dziennie po jednej tabletce ale mozna wtedy zbankrutowac, wiec ja stosowalam raz dziennie, a jak co jakis czas zapomnialam to juz olalam. wiec jedna taka buteleczka starczala na miesiac. mialam te "kuracje" dwa razy bo mi polecil dietetyk z Łodzi (polecam pania Madzie z gabinetu przy ulicy Struga!!!). No i efekty fajne po tych dwoch miesiacach, mniej o 6,3 kilogramow. no ale zrezygnowalam absolutnie ze wszystkich fast foodow i slodyczy niestety :(:(:( no ale cos za cos hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce tabletki na zrzucenie 30kg:((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe nie ma takich chyba a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo jestem gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złota zasada: MNIEJ RZRYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa jest super na odchudzanie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie ciekawi, jak to jest z tymi odchudzającymi właściwościami zielonej kawy? i o jakim specyfiku mówisz, ze schudłaś ponad 6 kg?? jaki dietetyk z Łodzi ci polecił? jakie jest to drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga ja nie schudlam tylko po tabletkach bo tak sie pewnie nie da hehe. Calkowicie zmienilam swoje nawyki bo wczesniej jadlam fast foody i takie troche smieciowe jedzenie wiec powiedzialam sobie stop i zaczelam gotowac w domu. bez soli bez oleju tylko na parowarze. dietetyczka dala mi duuuuuzo przepisow ktorych uzywalam do gotowania i dzieki temu naprawde sie udalo. no ale trudno bylo nie jesc po 19 teraz sobie ustalilam godzine 20.30 no ale mam swiadomosc tego ze to troche pozno. a dietetyczka to pani magda,ale nie wiem czy moge tutaj na forum podawac jej nazwisko bo pewnie nie bedzie chciala ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tabletek to bralam cga800 i mimo ze bylo strasznie duzo zlych opini w necie to kupilam bo na wlasna reke przebadalam sklad i faktycznie jest dobry. bo obczaj co tam jest: kwas chlorogenowy i on jest podobno super, kofeina to wiadomo, chrom i on tez fajnie wplywa na metabolizm, costam z zielonej herbaty. ale teraz patrze ze kosztuje 137 to nie kupuj bo pewnie powinna pojawic sie jakas promocja to po prostu lepiej poczekac i nie przeplacac. i on wtedy chyab kosztuje jakos 87.. no ale jesli nie planujesz nic robic oprocz lykania to lepiej od razu nie kupuj bo to sciema wiadomo ze sie nie da schudnac niz nie robiac (zasada MZ- mniej zryj :D:D:D) Ale jesli chcesz sie zdrowo odzywiac i przy okazji jesc te tabletki jaki motywacje i pobudzenie metabolizmu to chyba super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale tez nie jestem ekspertem no ale mi sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra ale czemu to jest takie drogie? kogo wogle na to stac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1982901
Dziewczyny dawajcie nicki albo chociaż imiona, bo potem trudno ogarnąć kto co pisze. I ciezko sie w taki sposob prowadzi konwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izyszka10101
ja stosowalam, na prawde fajnie schudlam :) polaczylam to z treningami zumby dwa razy w tygodniu i super :) ale sie balam bo jest 50 procent pozytywnych i 50 procent negatywncyh komentarzy no ale mama mi kupila na urodziny jakies 7 miesiecy temu i stosowalam 3 buteleczki wiec mialam 1,5 miesieczna kuracje. przytylam od tego czasu max 1,5kg wiec chyba niezle napewno to nie byl efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LALALLALAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×