Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiulina_m

Zielona kawa

Polecane posty

Gość Kasiulina_m

Jaki suplement z zielona kawą polecacie? Chciałabym sprawdzone info najlepiej:) nic naciąganego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelka
Słyszałam że bardzo dobrym suplementem jest Green Fat Reductor z American Booster. Dodaje energii i wspomaga odchudzanie "napędzając" metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słyszałam, że to wyjątkowe góóówno... jak coś jest dobre to nie potrzebuje deebilnej spamerskiej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działanie zielonej kawy Producenci obiecują, że zielona kawa: odchudza przyspiesza przemianę materii zmniejsza łaknienie pomaga utrzymać odpowiedni poziom cholesterolu dodaje energii wspomaga redukcję cellulitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwwskazania do kuracji odchudzającej zieloną kawą ciąża lub karmienie piersią choroby serca nadciśnienie cukrzyca wiek poniżej 16 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciwwskazania do kuracji odchudzającej zieloną kawą ciąża lub karmienie piersią choroby serca nadciśnienie cukrzyca wiek poniżej 16 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto spróbować z zieloną kawą. Na pewno wskazane jest jesienią uzupełniać braki w organizmie z pomocą przychodzą suplementy, wiadomo byle z rozsądkiem je stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCGość
Zdecydowanie w moim przypadku skutecznym środekiem okazało się IQGreen i jeżeli miałabym komuś polecic to wlaśnie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 231123
Zgadza się z CCC, co prawda, ja bo stosowałam ponad pół roku temu, gdy miałam poważne problemy z zakupem, bo musiałam ściągać go z ebay, ale z tego co wiem, teraz to jest on bez problemy dostępny w Polsce, przynajmniej reklamówkę z taką informacja dostałam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia1812
Pozwolę sobie potwierdzić powyższą opinię, też otrzymałam maila z informację że IQgreen jest już dostępne w Polsce i zaproszeniem do skorzystania ze specjalnej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rooibos odchudza 4 szklanki dziennie pic przez tydzień ale najpierw sie zwaszcie i na koniec sie zważcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona kawa ostatnio jest bardzo modna ale nie wiem czy nie najlepiej podczas odchudzania po prostu zmniejszyć porcje jedzenia o połowę i w taki sposób chudnąć, a nie faszerować się suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjona
Ja postawiłam na IQGREEN.Duży plus że są to tabletki kiedyś próbowałam pić zielona kawę ale to nie dla mnie.Po paru tygodniach mogę się juz pochwalić tym że schudłam 8 kg.Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSindi
Ja kiedyś zarzekalam się że nigdy nie będę się odchudzała stosując tabletki .Tak było do czasu dopóki nie trafiłam na IQGREEN .To właśnie dzięki tym tabletką w końcu udało mi się schudnąc i pozbyć się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak domownik
Pewnie „piękna24”. Widzę, że opanowałyście z Green Coffe800 monopol na jedyna legalna zieloną kawę. Inne produkty ją zawierającą, to już podróbki. Nie wiem dlaczego tylko „pijecie” do Iqgreen, pomimo że preparat ten bardzo mi pomógł schudnąć i zgodnie z ulotka informacyjna zawiera ekstrakt brazylijskiej zielonej kawy. Pewnie w nim kawa jest „podrabiana” bo pochodzi z Brazylii, naturalna i faktyczna pewnie pochodziłaby z Grenlandii. Oczywiście zgodnie z Waszą logika. I co ciekawe, w przypadku innego produktu na „S” który sprzedajcie na odchudzanie, możecie prowadzić kulturalna akcję reklamową, a tu wyjechaliście wiocha jak mało? Czyżbyście zmienili agencję reklamy? A może to inna agencja Wam prowadzi Green Coffee? Jeżeli tak to dajecie to też tym od „S”.... są znacznie bardziej profesjonalni, kulturalni i moim zdaniem lepiej wpływają na wizerunek i produktu i firmy. W sumie mi to pikuś, bo ja biorę Iqgreen, nie mniej jestem wyczulona na zagrywki tego rodzaju, które uważam za grę poniżej godności każdej szanującej się firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgatazMińska
Jężeli chodzi o zieloną kawę, to ja trafiłem od razu na tabletki IQgreen i te okazaly sie na tyle skuteczne, ze żadnego innego preparatu nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×