Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa233

Zielony + żółty -jaki trzeci kolor do pokoju ?

Polecane posty

Gość Ewa233

Mam pokój dzienny :ciemnozielone kafle,ściany zielone -khaki i żółte (3 tak 1 tak) ,wypoczynek żółta skóra. Jaki trzeci kolor mogę dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
pomarańczowy ale nie za dużo, żeby się z tego nie zrobiła wielkanocna pisanka ;) raczej jeden element w tak zdecydowanym kolorze i starczy i łagodziłabym to wszystko neutralnymi dodatkami, bielami, ciemnym szarym obrazy na ścianach - różnej wielkości i w różnych ramach dają też fajny efekt "neutralizując" trochę nadmiar kolorów w pomieszczeniu i dając poczucie przytulności http://eclecticrevisited.files.wordpress.com/2011/02/yellow-sofa-home-wall-gallery-art-decor-eclectic-ideas-blue-chair-green-walls-chartreuse-colors.jpg?w=400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaDD
zależy jaki żółty , ja mam cytrynową ścianę ,a drugą pomalowałam na ciemną oliwkę iż do Castoramy tam jest gama kolorów i jak znajdziesz swój kolorek dopasujesz jeszcze jeden Ci panoowie naprawdę znają sie na kolorach i pomogą Ci je dobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie tam moje skromne zdanie
Żółty ? :-O Ohyda:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do takich mocnych, kontrastowych kolorów trzeciego bym już nie pakowała, bo co za dużo, to niezdrowo 2 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam prooooblem
szary..tylko jasny szary zeby uspokoic to szalone wnetrze:O no i biel,ktora zawsze i wszedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
po co tak kolorujecie te wasze pokoje??????????masakra jakas:O mam 33 lata,ale jeszcze nie bylam w tak okrutnie brzydkim pomieszczeniu:ozolty wypoczynek???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
turkusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz sobie na strony wnętrzarskie, może coś Cię zainspiruje. ja lubię projekty n-design, też potrafią się bawić kolorem. nie mam przekonania, czy pomarańczowy to dobry pomysł, może lepiej coś pośredniego między żółtym i zielonym? limetkowy na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×