Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Compris

zimą się nie obżeramy, na wiosnę super figurę mamy

Polecane posty

Gość Compris

zimą się nie obżeramy, na wiosnę super figurę mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
WItam, zapraszam wszystkie chętnie dziewczyny do wspólnego odchudzania. Postanowiłam, że tej zimy nie przytyję, a wręcz przeciwnie, schudnę. Mam sporo nadprogramowych kilogramów. Do 21 marca chciałabym zrzucić przynajmniej 15 kg a najlepiej to 20 :D Czy ktoś jest ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzecznaRozrabiara
Ja mam dobrą figurę cały czas, dużo ćwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
Gratuluje, ja tez duzo cwicze ale niestety lubie tez duzo jesc i stad moje kilogramy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek4112
Hejjj :* Chętnie się do ciebie przyłącze mam do zrzucenia jakieś 12 kg ;) Jaką dietę bedziesz stosowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
W zyciu przerobiłam juz mnostwo diet, wszystkie zakonczyly sie porazka, takze teraz planuje po prostu jesc mniej, zdrowiej no i nie jesc slodyczy pomysly na jadlospisy biore z roznych stron w internecie np. qchenne inspiracje , feed me better itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek4112
Także jestem za zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami lecz wiem że w moim przypadku to niewystarczy więc jedzenie ograniczam do ok 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
na 1000 kcal bym zdechła z głodu ale ja waze 84 kg przy 161 cm wzrostu. Mam plan jesc okolo 1500-1600 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę się przylączyć chcę zgubić 1 - 1,5 kg ale zimą jest trudno bo lubię podjadać słodycze poprawiając sobie nastrój psuty przez pogodę, szarość dnia i notoryczny brak słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
Zapraszam :) Ja dzis na miescie zamiast jesc tuczacy lunch wybrałam sałatkę z kurczakiem. No i dzis pierwszy dzien nie jedzenia słodyczy. Mam nadzieje ze wytrwam. Wieczorem siłownia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce zrzucic brzuch kg niewazne ale z 4-5 m oge zrzucic i wystarczy mozna dolazcyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze tak ,zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Chętnie dołączę i ja, jeśli można. Mam 42 lata, 164 cm i 75 kg. Chciałabym zrzucić 10 kg do wiosny, mam nadzieję, że z Waszym wsparciem mi się to uda. Startuję od jutra:-)MŻ plus trochę ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek4112
Hejka dziewczyny, jak wam minął dzień? Co tu tak cicho?! Ja dzisiaj 2 dzień na 1000 kcal :) Powiem wam że idzie mi całkiem dobrze dzisiaj 1, 5 h treningu ;) ESsska pewnie że tak w grupie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Kotecek, gratuluję, ja mam zamiar ruszyc ostro od jutra, ale ja planuję utrzymać się tak w 1200-1300 kcal. Chciałabym włączyć do tego skalpel na zmianę z orbitrekiem, w miarę możliwości codziennie. A jak często się ważycie? Czy może mierzycie? Rany, jak ciężko zacząć...Dziewczyny,dajcie jakiegoś motywacyjnego kopa plliiiisssssss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala codziennie cwiczyc ale po pracy tak mi sie chce spac, ze tylko sie wyleguje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Compris, ja tez mam ogromną słabość do słodyczy,ojjjjj ogromną. Dlatego tez jestem dla Ciebie pełna podziwu,że juz zaczęłaś i oparłaś się pokusom. Tak trzymaj!!!! Dziewczyny,z jakiej wagi startujecie i przy jakim wzroście? Ile planujecie zrzucić i co ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Gość, mam to samo. Przychodzę z pracy, niezbędne prace jak obiad, pranie, sprzatanie itp a potem...błogie leniuchowanie przed tel lub kompem, często też dobra książeczka... I nierzadko z czymś bardzo niezdrowym do przegryzania. To mnie gubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek4112
Ja startuje z wagi 64 kg przy wzroście 164cm a mój cel to 53 czyli - 11 kg :) A co do ćwiczeń to ja 3 razy w tyg aerobik i fitness i takie tam ćwiczenia z grupą po 1,5 h , i dwa razy w tyg ZUMBA po 1h :P Osobiscie waze sie co pare dni ale spadek odnotowuje w kazdy poniedzialek :P ESsska zacząć jest ciężko ale jak już się wbijesz w rytm dietki i zobaczysz spadek wagi to jest cudownie hehe ;) POWODZENIA wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Kotecek, to wzrost mamy ten sam, ale Ty masz moją wymarzoną wagę. W moim wieku - 42 lata-zbyt duży spadek wagi nie wpływa korzystnie na wygląd zewnętrzny. Myślę, że z wagą 65 kg będę się czuła ok. Oj, to Ty jestes bardzo aktywna fizycznie, ja na razie mam zamiar ćwiczyć w domu, choć wiem że ciężko się będzie zmobilizować. Ale spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotecek4112
Witajcie z rana ! ESsska ja całe życie ważyłam 52 kg i w tej wadze czułam się najlepiej ale niestety się zapuściłam alew porę obudziłam :P Dzisiaj 1h ZUMBA + jakieś ćwiczenia w domu , ale to dopiero wieczorem :) Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
Ja jak pisalam mam 161 cm i waga na dzien dzisiejszy to 83,7. Chcialabym sie pozbyc nadwagi czyli dojsc do 64,5 ale najlepiej sie czuje przy wadze 54-57. Tylko boje sie ze jak mocno schudne to bede miala zmarszczki :/ Wiem ze musze chudnac powoli, max kilogram tygodniowo no i odzywiac sie zdrowo. Lubię cwiczyc takze 2 razy w tygodniu jestem na silowni i 2 razy chodze na yoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Witajcie Dziewczyny, dzis zaczęłam dietkę, na razie sie trzymam. W sklepie szerokim łukiem ominęłam stoisko ze słodyczami, więc pierwszy mały sukces osiągnięty :-) Mam nadzieję, że uda mi się wygospodarować dziś godzinkę na ćwiczenia. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Compris
Jak u Was? U mnie waga powoli w dół. Dziś było 200 gram mniej. Staram się wiecej pić, żeby nie mylić głodu z pragnieniem i idzie niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESsska
Coś nam topik zamiera. Ja nadal trzymam dietkę i staram się więcej ruszać. Odzywajcie się dziewczyny, razem raźniej walczyć z nadmiarem ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje ze zima przytyje wiecej sie je , jest zimno i organizm sie wychladza, nie wiem jak to zrobic zeby wage choc utrzymac, a co dopiero zeby cos schudnac macie jakies sposoby>>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×