Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zlokalizować IP

Polecane posty

Gość gość

przyszlo mi powiadomienie na poczte, że ktoś probowal zalogować mi się na konto na facebooku z nieznanego ip, czy jest szansa, by zlokalizować dokładnie osobe ktora to zrobila, tzn, srawdzilam juz lokalizacje, z ktorej zostala dokonana proba, jednak czy jest szansa by poznać dane uzytkownika ktory to zrobil? Mam podejrzenie co do pewnej osoby, wlasnie z tamtej okolicy, z ktorej ip pochodzi, jednak chcialabym miec pewnosć, zę to ona? No i zastanaiwam sie czy to byla tylko proba, czy ten ktoś faktycznie mogl mi sie wlamać na konto i przeczytać wiadomości, czy jest taka mozliwosć, jesli ktos nie zna mojego hasla, ani maila?( przynajmniej tego , ktorego uzywam podczas logowania na fb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ,mylisz zaproszenie z włamaniem ,najprościej zmień hasło i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przyszlo mi na pocztę powiadomienie, ze ktoś z pewnej lokalizacji probowal sie zalogować do mojego konta, bo mam zapisane w ustawieniach, ze gdyby ktos logowal sie z innej przelądarki, to , żeby mnie powiadomiło o tym. I wtej lokalizacji,tj okolice katowic, mieszka wlasnie pewien osobnik, co do ktorej mam podejrzenie,i chcialabym miec pewnosć czy to faktycznie on..ale bardzo prawdopodobne, zważąająć na okoliczności ostatnie naszej znajomości... Gdzies prezcytalam na forum, zę możliwe jest by znajać czyjeść ip, dowiedzieć, się dane usera komputera, z ktorego korzystala, ta osoba..Bądż nawet, jakby bliższą lokalizacje określić, to też by wiele pomoglo.. Czy ktoś bedzie umial pomoc w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie przypadkiem sie ktoś zainteresował i już zapomniał a ty sobie od razu roisz nie wiadomo co jak typowa baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, gdyby to byla inna lokalizacja to pewnie bym olala, ale akurat jak przestaje sie odzywac, i na drugi dzien, przychodzi , powiadomienie o logowaniu, z jego okolic, to moze troche wzbudzic podejrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze rozumiem, to ty wiążesz jakieś nadzieje na dalszą znajomość z tym "osobnikiem" jak piszesz z przeszłości .Wszystko co wiesz o IP jest prawdą tylko jeszcze o niczym nie przesądza , bo poznanie przybliżonej lokalizacji IP nie wniesie nic nowego do twojego dochodzenia. Aglomeracja Katowic jest obszarem ogromnym, na którym działa zapewne wielu operatorów internetowych, i nikt nie udzieli informacji o adresie tylko dlatego że ty masz podejrzenie o włamanie na facebooka. Możesz również powiadomić przez jedno z ustawień facebooka o takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na facebooku juz ustawilam opcje, zeby nikt nie mogl sie logować z innych przeglądarek. Rozymiem, ze pewnie dokladną lokalizacje to raczej cieżko bedzie określić. Ale czy jest mozliwość by poznać, dane uzytykownika komputera, z ktorego pochodzi ip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×