Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zły metabolizm ciągle chce mi się jeść

Polecane posty

Gość gość

po rzuceniu palenia rok mija ciągle mam niesamowity apetyt próbowałam bardzo dużo różne suplementy diety ale to efekt odwrotny,gumy,ocet jabłkowy,chrom,i dalej cały czas apetyt nadrabiam jabłkami ale to nie działa ,kisielem,pieczywem chrupkim także tam gdzie dużo błonnika nic nie działa a waga idzie do gury badania są ok jedynie co to cały czas mam dobierane tabl antykonc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazwałabym tego co piszesz złym metabolizmem wręcz przeciwnie, tylko przyzwyczaiłaś siebie do ciągłego jedzenia i teraz organizm się domaga jedzenia często. Albo to wina rzucenia palenia np. mój szwagier nie pali od 4 lat a mówi że ma takie coś że ciągle musi coś jeść przegryzać itp od kiedy nie pali ale tylko na początku tył teraz już nie. Albo to wina tabletek i hormony szaleją sama brałam tabletki przez jakiś czas zmieniałam dwa razy i przy braniu zawsze czułam większą chcicę na słodycze aż w końcu przestałam brać i wszystko się uspokoiło :) musisz popracować tez nad silną wolą i starać się jeść co 2-3 godziny a nie częściej, pamiętaj trzeba jeść jak się jest głodnym a nie oczy by jadły bo wtedy będziesz tyć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalineczka1983
Na zły metabolizm konieczne jest zastosowanie odpowiedniej diety, czyli zmiana nawyków żywieniowych. Polecam również zastosować wspomaganie naturalne weight-loss.pl, które pozwala na zwiększenie ilość spalanych kalorii, co ułatwia zrzucanie wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu rekalma tych tabletek, a idz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja od ranna miele ozorem -doslownie, ciagle cos jem juz zjadlam jakies 2000 kcal a jem dalej , nie wiem co mnie dopad;lo, wczoraj skonczyl mi sie okres a ja dzis zaczelam objadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja waga jest taka sama od pol roku ale co z tego jak od paru dni jem duzo, a dzis wyjatkowo duzo ( moj wpis wyzej ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie dopisalam jeszcze ze boje sie ze bede tyla przy takim zarciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eka777
ja ostatnio jem za 3 , nie moge sie opanowac, jak nie przestane to wiem ze utyje. dlatego juto probuje z dieta moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo, przestał palic prawie 2 lata temu a ciągle mam wilczy apetyt i waga nadal rośnie. Tylko ja zadnych pigółek nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pigułek miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z antykoncepcji i zobaczyła, czy to cos pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie palilam nigdy ( tzn takie tam popalanie w liceum) ale sie nie wciaglam a nie wiem czemu mam taki mega apetyt to jakas masakra na dodatek malo pije wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie biore pigulek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heja a ja dalej jem jak najeta dzis ana wadze 200 gr wiecej . eh, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoddaa222
Na przyspieszenie metabolizmu to dieta jest najlepsza, ale też dobrze dostosowane tabletki. Ja sama biorę takie kapsułki wspomagające pracę przemiany materii http://nutrina.pl/28,slimette.html i na mnie one działają. Nie tylko schudłam, ale nie chce mi się jeść między poszczególnymi posiłkami, które ustalił mi dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadowa z tabletkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krewetka27
metabolizm można naturalnie podkręcić i włączyc do pożywienia imbir, pieprz kajeński, chilli, różne są sposoby, ja biorę figurę extraslim,ale też dużo ćwiczę,więc to działa trochę inaczej. ale radziłabym właśnie pokombinować z naturalnymi dodatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bomba96
Spróbuj wyregulować go poprzez dobrze dobrany suplement, nie mniej uważaj jaki kupisz, bo jak kupiłam CGA800 i u mnie nie dał żadnych rezultatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaa, czyli chyba wszystkiego trzeba probowac, bo ja na cga800 wlasnie dopiero schudlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwucha_flflf
Mi się udało pokonać przede wszystkim siebie i własne słabości dzięki diecie z Oryginalnych Przepisów. Jem mniej, lekko i o stałych porach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwucha i super tego się trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×