Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak tak mozna

Zmarł pod drzwiami szpitala bo go nie wpuscili

Polecane posty

Gość jak tak mozna

Facet umarl pod drzwiami szpitala w Wołowie bo go nie wpuścili.Probowal sie dostać chcial pomocy mial zawal a personel szpitala bal sie otworzyć drzwi bo krzyczał i szarpal drzwi.Cos strasznego!Do tego wypowiedz starosty ze o 3 w nocy przecierz nikt nie przychodzi.....skandal.W Polsce to juz nawet strach chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 3 w nocy to normalni śpią a nie się szwendają pod szpitalami. dobrze , że zdechł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni pod ścianę postawić tych co mieli dyżur w tym szpitalu i rozwalić bez sądu . Mi kiedyś skoczyło ciśnienie na 220/150 wezwałem karetkę to jakiś ratownik gnojek dwadzieścia kilka lat mówi do mnie że jestem bezczelny że karetkę wzywam. Po ostrej wymianie zdań zawieźli mnie do szpitala . Kiedyś to w karetkach jeździli lekarze a nie szczeniaki po szkole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj zebys ty kiedyś w nocy nie potrzebowal pomocy....karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak personel pewnie spal ale ja jakoś w pracy spac nie mogę.Powinny zostać wyciągnięte konsekwencje ,kara musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to najbardziej wku/rwia jak pytają się najpierw A ubezpieczenie jest ? A nie Co panu pani dolega ? .No kur/wa selekcjonowanie ludzi na lepszych i gorszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
selekcjonowanie nie ma sensu. polactwo jest tylko gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polactwo ? Idź sie lecz trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pospiechu pewnie zapomniał bialej koperty....trzeba zawsze mieć przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochrona pierwszego stopnia
teraz w karetkach jeżdżą ratownicy medyczni,nie lekarze,znam taką jedną ratowniczkę,ani be,ani me,ani kukuryku. a personel szpitala wyłapać,wystrzelać jak wyżej ktoś zauważył. Tak się składa,że pracuję w ochronie szpitala i sąsiedniej przychodni,jest nas dwóch na obiekcie,po jednym na każdym,jak coś dzieje się u mnie to po kolegę dzwonie,jak u niego coś ,to on po mnie,a jak trzeba to po gliny się dzwoni,ja nie wiem czy tam ochrona jakaś była,czy ktoś wyszedł do człowieka,a może jakiś stary ramol był na obiekcie i spał albo p****la oglądał na dvd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za ludzie . Tak jak wyżej napisano pod ściane i kulka w łeb tym dyżurującym w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pajaca z 9:09 a czy ty wiesz debilu co to jest cieciowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pierwszy przypadek i pewnie nie ostatni wiec lepiej wszyscy uważajmy bo każdego to moze spotkać.To jest polska wlaśnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zgrozo.....wspolczuje rodzinie jakby to trafilo na mojego tatę to nie reczyl bym za swe czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno sie ich wszytkich zwolnić z pracy i pod sąd za nieudzielenie pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co byście napisali jakby okazało się, że dobijający się facet to przestepca i po wpuszczeniu go do szpitala zabił kogoś z waszej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę cię , nie pisz takich bzdetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to bzdety? to życie, realia. nie wpuszczono go bo rozrabiał i personel się bał to wezwał policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdety? pojedź w nocy na SOR to zobaczysz co się tam wyprawia z rozrabiającymi pijanymi albo na narkotykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledem bylo ze szpital byl zamkniety na cztery spusty co jest niedopuszczalne prawnie,nie bylo tam dzwonka ani ochrony.jak widać totalna olewka nikt pewnie tego nie kontrolowal i robili co chcieli.ktos musi za to odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwicie się, że ku*wa krzyczał i szarpał za drzwi? Człowiek tak reaguje, jak się dusi. Sama to przerabiałam, nie pierwszy raz. Po amfetaminowych mitingach zawsze miałam problemy z oddychaniem. Duszący człowiek panikuje, jest przerażony. Do tego dziwne schizy, że może umrzeć, skoki ciśnienia, wysokie tętno - chyba nie będzie spokojnie na pełnym luzie pukał w szpitalne drzwi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie byl aż taki agresywny jak niby piszą.ja jak bym sie dobijala i by mnie nie chcieli wpuścić to wiedzac ze to walka o życie wybila bym szyby w oknach albo drzwiach byle dostać sie do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzina 3 w nocy to czas gdy nasza sluzba zdrowia śpi.to nie czas na chorowanie.pamietajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS niema kasy czas wykonczyc narod . Kto im da emerytury i renty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet umierał pod drzwiami szpitala reanimowali go policjanci którzy wezwali pogotowie -takie cyrki tylko w Polsce.Naprawde strach chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech rodzina zmarłego weźmie dobrego adwokata i kosi potężne odszkodowanie!!!!Życia nikt nie wroci ale kara powinna byc surowa!!!!żeby ta śmierć nie poszla na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sobie, odszkodowania! a wiesz, że odszkodowania pójdą z naszych składek? ukarani powinni być ci, co dopuścili się takiej sytuacji, wywaleniem z pracy przede wszystkim a o reszcie kary niech zadecyduje sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAk mi się śmiać chce jak czytam " z naszych składek " z naszych podatków " I co z tego ? Jak jesteś taki dusigrosz i sknera to nie płac podatków i składek i po problemie. Jak ty kiedyś będziesz w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywieźć na taczkach personel i starostę i przekazac w ręce społeczeństwa do osądzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kasa na leczenie w Polsce szła nie na Polaków a np. na Ukraińców w lutym i marcu ;) o tych to dbali jak o VIPÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×