Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Allurka

Zmarły przyjaciel budzi mnie o 3:33!!

Polecane posty

Gość Allurka

We wrześniu 2009 zmarł ktoś bardzo mi bliski...W tym czasie bylam poza granicami kraju dlatego wiadomosc o tym dotarla do mnie 3 dni po tym jak on się powiesił :( Chlopak ten mial dziewczyne... A miedzy nami byla jedynie przyjazn, ktora przetrwala kilka jego i moich zwiazkow. Wiele razy rozmawialismy na temat wspolnego zycia, jednak nie chcielismy zniszczyc czegos co na tamten trudny dla nas czas bylo czyms bardziej wartosciowym niz milosc. Moglismy o wszystkim i o kazdej porze dnia i nocy porozmawiac... Zwykle spotykalismy sie pozna noca i potrafilismy do rana przesiedziec w samochodzie rozmawiajac o bzdurach. Pewnego dnia zapytal czy uwazam, ze stworzylibysmy udana pare. Nie moglam odppwiedziec twierdzaco gdyz bardzo sie balam, ze to bedzie goracy i krotki flirt , ktory po ofiarowaniu paru chwil szalenstwa odbierze mi cos cholernie waznego- tak czulam :( wtedy obiecalismy sobie, ze zawsze bedziemy bronic tej przyjazni i nie pozwolimy aby nasza slabosc do siebie wziela gore... i , ze TEN KTO PIERWSZY ODEJDZIE Z TEGO SWIATA po smierci bedzie POMAGAL ,WSPIERAL... DAWAL WSKAZOWKI .. :((( i rok po tej obietnicy nasze drogi powoli sie rozeszly.. A ostatnie spotkanie ( 2 miesiace przed jego smiercia) bylo dziwne. Nie byl soba, prawie nic nie mowil... czulam bijace od niego bardzo zle fluidy... umowilismy sie na nastepny dzien, jednak nie udalo nam sie spotkac.... on mial dziewczyne ja rowniez z kims bylam , pozatym praca i inne obowiazki sami rozumiecie :( no i wyjechalam... Pewnej nocy obudzilam sie bardzo przestraszona... serce bilo mi jak szalone! gdy spojrzalam na zegarek byla 3:33... nigdy wczesniej nie mialam tak silnych Przeczuc... Zlych przeczuc :( balam sie ze cos zlego stalo sie moim rodzicom... jednak poranny telefon do nich troszke mnie uspokoil. Drugiej nocy to samo!! 3:33!!! Nastepnej trzeciej nocy... rowniez sie obudzilam, ale chcac sie pozbyc fatum godziny 3:33 nie spojrzalam na zegareg. Zeszlam na dol do kuchni aby napic sie wody i chcac nie chcac na piekarniku dostrzeglam 3:35!!! .. co oznacza ze wstalam rowniez o 3:33!!! tym razem snil mi sie ON. Przyjechal (we snie ) jak zwykle porozmawiac ... jezdzilismy bez celu jego autem... i powiedzial cos w stylu, ze musimy sie nacieszyc tymi chwilami bo wyjezdza i sprzedaje ten samochod. Tego ranka po przebudzeniu mialam telefon on przyjaciolki, pozniej wiadomosc od jego kolegi na poczcie...ze on sie powiesil!!! A popelnil samobojstwo w nocy kiedy pierwszy raz obudzilam sie o 3:33! :( Nie myslcie prosze, ze byl we mnie zaduzony lub ze zrobil to z zalu ze wyjechalam... nie nie wydaje mi sie. Mial dziewczyne, ktora kochal i o ktora byl bardzo zazdrosny. Po 2 tyg zdarzalo sie to rzadziej... jednak mimo iz minely 2 lata nadal to sie dzieje... Najdziwniejsze, ze dzis w ta wyjadkowa noc 1 listopada znow zerwalam sie na rowne nogi o 3:33!! :( Czuje, ze to on... ale czy z logicznego punktu widzenia jest to mozliwe? Nie udalo mi sie znalezc podobnego przypadku do tego, ktory wam opisalam. Bede wdzieczna jesli mi cos podpowiecie... Czy czlowiek, ktory zmarl .. a raczej jego dusza bdź energia ktora teraz jest... moze zachowywac sie w ten sposob? Czy ktos z Was doswiadczyl czegos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokatorka topicowa
jejku wspolczuje, balabym sie...nigdy nic takiego nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w sumie to ja bym z nim pogadala, wytlumaczyla ze 3:33 to niezbyt odpowiednia pora i umowa byla inna ze ma Cie wspierac i pomagac a nie straszyc i w takim wypadku jak ma Cie budzic to niech chociaz budzi o tej godzinie o ktorej powinnas wstac. wieczorem mozesz mu mowic o ktorej ma Cie obudzic jutro. w koncu to kolega, powinien zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afasfasfasfadfsafasdfas
Ja miałem nieco podobnie a mianowicie po śmierci ojca przez pewien okres cały czas budziłem się o równo 3,00. I nie wiem co bym nie robił to i tak codziennie budziłem się o tej 3. Nigdy nie wiedziałem o co chodzi aż pewnego dnia obejrzałem film "Egzorcyzmy Emily Rose" i w tedy dostałem lekkiego szoku ponieważ nie należę do ludzi religijnych, wiem że to tylko film, ale polecam Ci go odpowie Ci ten film co oznacza godzina 3 nad rabem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka35-
widocznie masz cos na sumieniu ze nachodza ciebie takie chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok, naprawdę! Ale ja wierzę w takie rzeczy... Nie da się w sumie tego logicznie wyjaśnić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachy motyka
Hmm... wierze w cos takiego, poniewaz kiedy moja mama zmarla o 23.35 moj szwagier o tym nie wiedzial, ale.... obudzil go wielki krzyk, i sam sie tego wystraszyl, choc nigdy nie wierzyl w cos takiego. Dopiero jak chwile pozniej otrzymal telefon ze jego tesciowa a moja mama nie zyje zamarl ze strachu. Ten krzyk byl podobno bardzo przenikliwy i nie do opisania. On sam nie chce zbyt o tym mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaaaaa
Bazinka Zawsze byłam wscibska :)wiec musze zapytać :classic_cool: Twoj facet jest 7 lat młodszy od Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina 3 to godzina demonów. Pomódl się za niego. Jeśli popełnił samobójstwo to zdecydowanie tego potrzebuje i pewnie tymi zdarzeniami Ci to pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afasfasfasfadfsafasdfas
amandaaaaa Bazinka Zawsze byłam wscibska wiec musze zapytać Twoj facet jest 7 lat młodszy od Ciebie?? Dobra w rachunkach jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3:33 to rzeczywiscie ma to cos wspolnego z demonami obejrzyj film egzorcyzmy emily rose tam cos mi sie kojarzy ze ksiadz wspomina cos o tej godzinie bo to film na podstawie prawdziwych wydarzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja nauczyciela
tak raczej ze zlem. idz daj na msze za niego i jak nie pomoze to do egzorcysty, absolutnie nie rozmawiaj z demonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja nauczyciela
i badz pewna ze to nie on cie niepokoi , bo on nie ma takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5h5h54
to czlowiek wymyslil przykazania aby zapewnic jako taki pozaden na swiecie. gdyby kazdy znal prawde to juz dawno bysmy sie zabijali na wzajem jak i siebie niz meczyli sie na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppperra
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilenka
Ja dzisiaj zbudziłam się o trzeciej w nocy, dokładnie jak w filmie "egzorcyzmy emily rose". Godzina szatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam sporo ksiazek o samobojcach, o zyciu po smierci itd i z tego co tam pisze czlowiek ktory popelnil samobojstwo nie potrafi uciec z tego swiata, krazy miedzy ziemia a niebem, jest w ciemnosciach tam gdzie rodzi sie strach i ponizenie.. podobno taka dusza musi czekac na czysciec az przyjdzie pora kiedy to mial umrzec naturalnie ( troche bez sensu pisze ale chce zeby to bylo jasne ) skoro mialas z nim dobry kontakt przed smiercia mysle ze on bedzie cie nawiedzal i prosil o modlitwe 3 rano to prawdziwa godzina duchow, demonow, dusz itd sama mialam taki okres kiedy mnie takie dusze zawsze o tej godzinie nawiedzaly, modl sie za niego zaraz przed spaniem.. to moze mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
A może nie popełnił samobojstwa i chce żebyś o tym wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Sobie Ania....
Myślę że w odpowiedzi na pytanie pomoga Ci ludzie z : www.ezoforum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allurka
Bardzo dziekuje za pomocne posty. Wezme sobie je do serca. Teraz to nie na zarty zaczynam sie bac!! Lady Love To co napisalas wydaje sie miec sens... choc wolalabym nawet tak nie myslec. Dzis w nocy bylam przerazona kiedy znow to sie stalo. Czasami tak ciezko uwierzyc w takie nadprzyrodzone zjawiska... tak to nazwalam bo ciezko inaczej mi to wytlumaczyc. Dlaczego akurat ta godzina? Jak to jest mozliwe ze cos wyrywa mnie ze snu wlasnie o tej porze? Tak dziwnej godzinie skladajacej sie z samych trojek? Dzis duzo myslalam o Ś.P. Nim.... i w myslach usmiecham sie analizujac to wszystko bo napewno nie chce abym plakala... a moze 3:33 to byla godzina jego smierci, ktora nikomu nie jest znana? Ktos z Was napisal, ze to wcale nie musi miec z Nim zwiazku... hmmm nie sadze... poniewaz zaczelo sie to w noc kiedy targnal sie na swoje zycie... wtedy po przebudzeniu - ze strachu- nie moglam zlapac oddechu ... pol nocy plakalam nie wiedzac czemu. Jestem pewna, ze to ma zwiazek z nim ... w przeciwnym razie nie zawracalabym wam tym glowy... A przede mna kolejna noc... brrr ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdsdff
Pomóld się za niego, daj na msze, może potrzebuje pomocy, prosi o nią w ten sposób, mnie czasami śnią się zmarli, wtedy modlę się za ta osobę i juz mi się nie śni, odczytuję takie sny jako prośbę o pomoc, modlitwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesrane i tyle. Po mimo,że nic nie wiem na ten temat . Piszesz to w taki sposób ,że jestem w stanie w to uwierzyć.Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobie43
Podaj swój e-mail, to podam Ci adres na skuteczną pomoc. Swiecki egzorcysta, bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parapsycholog12
A po co Ty się boisz? On cóś od Ciebie chce gdy się pojawi, to spytaj się co chcesz ode mnie, powiedż: szepnij mi w ucho lub podłóż mi myśl. Dlugofalowo, będziesz musiała skorzstać z egzorcyty świeckiego, który takie zjawisko traktuje jako pasożyty astralne. Mój kolega goni ich skutecznie do światła. podaj swój e-mail, to nie jest temat dla laików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdsdff
no i zaczynają się zgłaszać ci, co to tylko oni moga ci pomóc, ciekawe czy gratis :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parapsycholog12
Polacy myólą tylko o pieniądzach, a ja myślę o pomocy. Podaj rejon e którym mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parapsycholog12
przepraszam, żle napisałem, myślą.... i w rejonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×