Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce umrzec bardzo...

Zmarnowalam sobie zycie- chce umrzec!!!!!

Polecane posty

Gość chce umrzec bardzo...

Urodzilam sie w biednej rodzinie, musialam przerwac studia w polowie, bo nie mialam pieniedzy, studiowalam na Akademii Muzycznej, to byla moja pasja, bylam dobra w tym, co robilam. Musialam wyjechac za granice, bo nie mialam za co zyc,a w dodatku wyszlam za maz za faceta, ktorego teraz nie kocham, który mnie bije, jest niezaradny, dla obcych ludzi jest dobry i kochany, wszyscy mowia, ze mam szczescie, ze mam tak dobrego meza, a to wszystko to tylko gra. Teraz wykonuje uwlaczajaca prace za granica, wypadlam z formy, musialam sprzedac wiolonczele, to ciagnie sie od kilku lat. Czuje ze przegralam zycie, nie mam wsparcia, chcialabym umrzec. Nienawidze siebie i swojego meza, od dzwigania dostalam jeszcze choroby stawów, nie mam juz po co zyc. Wyszlam z biedy i do biedy wrócilam. Chce sie zabic, bo nie ma juz dla mnie szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
mozecie pisac co chcecie, zgodze sie ze wszystkim, moze chociaz to popchnie mnie do samobojstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecejwieeem
dobra zartowalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
mam dosc siebie, brzydze sie soba, sama nie mam dzieci, mimo mojego wieku, bo nie chce, zeby mialy takie zycie jak ja. Dzieci powinny sie rodzic w bogatych rodzinach, pelnych milosci, ciepla i zrozumienia. Zluje, ze sie urodzilam, szkoda, ze nie mozna swojego zycia komus przekazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Zawsze możesz wziąć rozwód, postawić sobie cele i je osiągnąć, wszystko zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhgnvrf
co robisz za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhgnvrf
weż rozwód ,nie męcz się z tym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
a co to za znaczenie, nie patrzylam na wyglad, chcialam tylko, aby byl dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety sa jednak.....
W czym dobry? Bo dobrym człowiekiem to jak widać nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
zerwij z nim zacznij nowe zycie i zapomnij o wszystkim co cie spotkalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się,.,
nic nie jest stracone, to chwilowa depresja z której musisz wyjść i musisz myśleć pozytywnie, pamietaj ZAWSZE jest jakieś wyjście. Masz rodzinę, porozmawiaj z nią, niech ci pomoże, poszukaj nowej pracy, p[orozmawiaj ze znajomymi. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
nie przegralas swojego zycia cale zycie jeszcze przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulll
powiem ci tak: samobójstwo jest ryzykowne, jak się nie uda to możesz stać się niepełnosprawna np. po odcięciu sznura przy wieszaniu się- niedotlenienie mózgu, lub cię odeślą do psychiatryka na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
uloz swoje zycie od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
nie da sie teraz zaczac wszystkiego od nowa. Nie mam pieniedzy, nie mam wyksztalcenia, nie mam nic! Jestem nikim. Wszyscy sie dziwili, ze zostawiam studia, ale ja nie mialam wyboru. Teraz tego nie odkrece. Nie dojde do takiej formy, jak w czasie studiow, a poza tym nie moge wrocic do pl bo nie mam z czego zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
wszystko jeszcze przed toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty....
trudnosci sa po to by je pokonywac a nie umierac, przede wszystkim odejdz od tego chama!!! pozniej powolutku pomysl co masz ze soba robic a wyjscie zawsze jakies bedzie, wierz mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
bon prix ;] wszystko co najgorsze jeszcze przede mna. Mam dosc upokorzen w pracy, nie taka bylam osoba wczesniej. zarabiam 500-600 funtów miesiecznie, firma zalega z wyplatami, lub placi za malo, musze sie szarpac o pieniadze. Do pl nie mam po co wracac, nie chce juz zyc. Takie zycie to nie zycie. Lepiej umrzec i ustapic miejsca, tym bardziej zaradnym, z bgatszych rodzin, wesolym, przebojowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
przeciez kiedys z tego wyjdziesz ! nie musisz wracac do Polski ale blagam cie ja tez mam depresje wiem jak to jest wiec Ci kochana wspolczuje ale prosze nie popelniaj samobojstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
wczoraj tez widzialam sie z bratem, puscilam moje ostatnie nagranie z orkiestra, a on mnie wysmial razem z moim mezem, ze takie rzeczy sie w podstawowce gra, ze zmarnowalam wszystko, ze jestem glupia, ja sie rozplakalam, a moj maz przyszedl, zaczac mnie szarpac za wlosy, ze mam wracac i zajmowac sie goscmi,nienawidze go, brata tez, ktory wzenil sie w bogata rodzine i teraz ma dobrze, nigdy nie wyciagnal do mnie reki. Wczoraj sie poczulam jak w filmie plac zbawiciela, mam dosc swojego zycia, nie chce, aby tak wygladalo.Najgorsze, ze maz kazdemu wchodzi do tylka, kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
sama tez mam mysli samobojcze ale mysle ze pomoze rozaniec pomoze ci sie ich wyzbyc . codziennie modl sie choc raz zobaczysz to pomoze a jak juz bedziesz pelna sil to odejdz od tego psychola . trzymaj sie kochanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
mysli, ze jest aniolem, opiekunczym i troskliwym, a nikt nie wie co sie rozgrywa w naszych czterech scianach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertino
Depresja wycieka z każdej Twojej literki. Zawsze możesz znaleźć lepiej płatną pracę, poza tym jak małżeństwo się nie ułożyło to co robicie razem? Przecież nikt Cię do tego nie zmusza, a jeśli z niego taki "twardziel" to zawsze możesz powiadomić o tym odpowiednie służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
wspolczuje Ci takiej rodziny to prostacy nie przejmuj sie nimi . a twoj maz nie zasluguje na Ciebie on uzywa wobec Ciebie przemocy fizycznej i psychicznej . naprawde nie masz do kogo sie zwrocic o pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
myslisz, ze tego nie probowalam? Juz przestalam wierzyc w boga. Gdyby byl, nie byloby tyle podlosci na swiecie, dlaczego jeden podciera sie pieniedzmi a drugiemu dziecko umiera na rekach z glodu? To jest Bóg? ktory miluje ludzi? I tak sie temu bezczynnie przyglada?Nie wierze juz w nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
ja tez mam przesladowcow ale pamietaj ze kazde zlo dane drugiemu czlowiekowi powraca do niego podwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim6285
a masz z tym gosciem slub koscielny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
mam tylko brata, ktory jest podlym czlowiekiem i cala rodzina juz sie odwrocila od niego. Maz nie stanal nigdy w mojej obronie, ja nie mam prawa na nic narzekac przy mezu, bo zaraz robi mi awanture, ze jestem niezaradna itp.Nie moge odejsc od meza, bo jestem bez pieniedzy, wszystko idzie na wspolne konto(co jest strasznym bledem, ale nic juz na to nie poradze) boje sie, gdzie pojde? na ulice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce umrzec bardzo...
tak mamy slub koscielny, ale to i tak nie ma znaczenia, bo ja juz w nic nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon prix ;]
Bog istnieje moze nie zawsze daje o sobie znac pamietaj ze ostatni beda pierwszymi i nie daj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×