Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak walczyc ze zmarszczkami

Zmarszczki w młodym wieku!

Polecane posty

Gość jak walczyc ze zmarszczkami

Zacznę od tego, że mam 23 lata i bardzo tłustą cerę. Kiedyś bardzo wysuszałam moją twarz, teraz od około 2 lat stawiam na jej nawilżanie. Na noc używam tłustych kremów nawilżających (Bambino, ziaja kozie mleko),bądź jakiegoś serum z BU, na dzień lekkie kremy nawilżające (krem matujący tylko przed ważnymi wyjściami, bardzo rzadko). Twarz myję pianką do cery wrażliwej, żelem, bądź olejkiem z BU. Czasem w chłodniejsze miesiące dorzucam tonik z kwasami z BU, pod oczy stosuję kremy nawilżające. Stosuję maseczki oczyszczające, jak i nawilżające. Z miesiąca na miesiąc widzę nowe zmarszczki, rok temu nie miałam ich. W tym momencie są pod oczami, pionowa między brwiami, poziome na czole, oraz przy ustach. Piję dużo wody, nie palę, mój tryb życia nie jest jednak zbyt zdrowy. Jak walczyć ze zmarszczkami w młodym wieku? Co stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaddada
a kremy przeciwzmarszczkowe stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak walczyc ze zmarszczkami
Nie stosuje kremow typowo przeciwzmrszczkowych, poniewaz obawiam sie, ze rozleniwia skore. Stosuje kremy 20+ typu "profilaktyka zmarszczek" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaddada
a cos od srodka? witaminy jakies bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak walczyc ze zmarszczkami
W tym momencie nie lykam nic, bralam humavit. Pije pokrzywe, zielona herbate, ale tabletek nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjfhhytuk
Jak przesuszlas twarz? Od wody twarz ci się przesuszala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w maju skonczylam
30lat i tez pomalu widze pierwsze zmarszczki.normalnie zalamana jestem.a ty dopiero 23 itez je masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jednak prawda
że nadmiar kosmetyków szkodzi.Jak przeczytałam co i ile stosujesz to masakra.Męczysz skóre, nawet podejrzewam przy takich tonach kosmetyków , nie jest w stanie tego wchłonąć.Dzisiejsze 25 latki niestety wyglądają jak zryte 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w maju skonczylam
ja od mojej pani dermatolog uslyszalam ze pierwsze co to glebokie nawilzanie to jest podstawa dobrze wygladajacej cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w maju skonczylam
moge ci polecic do nawilzania kropelki firmy noreva nazywaja sie Sebodiane DS.naprawde super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w maju skonczylam
Kurcze tylko nie wiem czy mozna je kupic w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak walczyc ze zmarszczkami
Mysl, ze na przesuszenie wplynela kuracja antytradzikowa. Jesli chodzi o uzywanie duzej ilosci kosmetykow... ja makijaz mam tylko 1 w tygodniu, czasem nawet rzadziej. Stawiam na peilegnacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak walczyc ze zmarszczkami
Tylko, ze problem jest taki, ze od dawna stawiam na nawilzanie, a jak wysuszalam skore to tych zmarszczek nie bylo. Pojawily sie na etapie nawilzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasią fiolek
Ja nie wiem co robić. Mam 23 lata też i zmarszczki pod oczami.. Nie wiem jak dobrze nawilzac skórę. Co robić prócz kremu. Powiedzcie mi:( tabletki, pić dużo wody czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrretta
Nie ma czegoś takiego jak "rozlenwienie skóry" ;) a tobie myślę zaszkodziło poprzednie przesuszanie skóry - potworzyły się zmarszczki mimiczne, które potem każdy ruch twarzy pogłębiał i dlatego wychodzą. Ja bym zastosowała kurację szokową, tzn. tretinoiną (przy okazji pomoże trochę na przetłuszczanie) albo co najmniej porządne pilingi kwasowe (żeby odnowić naskórek), odstawiła ten Bambino (po co ci ta parafina przy tłustej cerze?) i sięgnęła po jakieś kremy z mocznikiem (Rossman ma niezłe), po Cetaphil, po kwasy PHA (na Zrób sobie Krem można kupić zestaw do fajnego kremu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Bo z kremami jest tak im wiecej ich uzywasz tym bardziej skóra sie przyzwyczaja,i przestaje produkowac wszystko to co potrzebne jej do zdrowego jedrnego wygladu dlatego nie warto stosowac kremów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
ggrretta,a skad Ty mozesz to wiedziec co jest a czego nie ma????to nie jest prawdziwe stwierdzenie ze czegos nie ma,mozesz powiedziec ze Ty nie znasz,ale ze nie ma???to nie jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak walczyc ze zmarszczkami
juz sama nie wiem co myslec, od czego to jest. Kwasy stosuje z BU.serum z kwasami, oraz tonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Nawet jeszcze jestes za młoda aby stosowac takie silne kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Jestes jeszcze za młoda aby stosowac tak silne kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spor_o_pieluche
Kwasy stosuje typowo do cery tlustej, aby pozbyc sie zanieczyszczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spor_o_pieluche
a mam 18 lat i mi nie szkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spor_o_pieluche
wiec nie piszcie autorce ze za mloda bo ja jeszcze mlodsza i wiem ze kwasy pomagaja na tlusta buzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Oczywiście ze Ci szkodzą spor_o_pieluche,tylko jeszcze tego nie widzisz,wszystko wyjdzie za lat 10.i pózniej,oczywiscie ze piszemy bo warto przestrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spor_o_pieluche
dlaczego szkodza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrretta
"Jestes jeszcze za młoda aby stosowac tak silne kwasy" Jezu, idź kobieto i nie pisz BZDUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak walczyc ze zmarszczkami
gretta Pomimo tego nie chce stosowac produktow typowy przeciwzmarszczkom. Kiedys w rozmowach w toku Pani kosmetolog wypowiadala sie, ze mozna rozleniwic skore, takze jak widzisz rozne opinie sa na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Oczywiscie ggrretta,piszesz bzdury,nie potrzeba dyplomów akademickich zeby wiedziec,a ci z dyplomami to maja niezła działke jak cos zareklamuja tylko do tego oni słuza wiec nie pisz mi o jakichs tam wykształciuchach i ich kłamliwych tekstach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
ggrretta,a kim niby jest ten magister biologi człowieku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×