Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmęczona skóra twarzy

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny, jestem młoda kobietą jednak mam zmęczoną skore twarzy. Co polecacie w takiej sytuacji ? Chciałabym by wyglądać promiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kremy z kwasem hialorunowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ z paleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chyba wszystko i trądzik i suchą skórę i opryszczkę. Stosuję domowe sposoby na poprawienie skóry, a jedynie na opryszczkę kupię endvir z laktoferyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Peeling twarzy 2. Odżywcza maseczka 3. Serum z wit. C 4. Serum z hialuronem 5. Tonik np. z wody różanej 6. Obowiązkowo krem z faktorem min. 30 (słońce przyspiesza starzenie). Od wewnątrz to zero papierosów, mało alkoholu i kawy, picie wody z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniul1ka
Ja wypróbowałam krem z kwasem hialuronowym który kupiłam na ichemia.pl i skóra wyglądała na napiętą, jędrniejszą więc może wypróbuj i zobacz. Poza tym jeśli skóra jest skóra jest w takim stanie to stosuj peeling,ale nie za często i... pij dużo wody bo trzeba działać również od wewnątrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupowałam krem z rokitnikiem również na ichemia.pl myślę że mają tam fajnie produkty, które warto przetestować, na każdą skórę działa inny rodzaj pielęgnacji. Jeśli skóra jest zmęczona warto wtedy pić dużo wody z cytryną ,warto też odkwasić organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisita
Ja bym Ci poleciła zacząć się dobrze odżywić, spać ile należy i uporządkować sobie życie. Wszystkie te elementy odbijają się na naszym wyglądzie więc jeśli na prawdę chcesz pięknie wyglądać przyjrzyj się co robisz nie tak, bo może to być stres, używki lub złe odżywianie. Każdy ma coś na sumieniu ;)kremy na to nie pomogą szczególnie ze przez skórę wchłania się tylko magnez a reszta to taka mała ściema, zatkane pory i naciągnięty chwilowo naskórek, tak się nie upiększysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wszystko wpływa na to jak wygląda nasza skóra, sam stres może powodować choroby , skóra staje się ziemista, ja rzuciłam palenie , zmieniłam styl życia, ale kremy też są nam potrzebne, ale i przed nałożeniem ich także oczyszczajmy skore najlepszy ,przynajmniej dla mnie był byłby zel bez parabenów i parafiny,taki jak tutaj. https://www.ichemia.pl/560,zel-do-mycia-twarzy-roza-indyjska-swati.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agisita
Dla mnie zmiana żywienia była strzałem w dziesiątkę. Popracowałam dwa miesiące na aplikacji Spirolife i teraz już sama wiem co i jak robić :) serio polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pysia_Patrysia
Nawodnij ją a przede wszystkim polecam ci naturalny żel do mycia twarzy,kupiłam go na ichemia.pl , stosowałam go nawet przy problematycznej skórze. Ogolnie polecam takie naturalne kosmetyki i picie duzej ilosci wody mineralnej o odpowiednim PH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chyba występują wszystkie te rzeczy od trądziku i suchej skóry po opryszczkę. Robię inhalacje i chodzę na zabiegi, a na opryszczkę to endvir jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loretka
przede wszystkim działanie od wewnątrz : https://www.ichemia.pl/479,multiwitamina-witaminy-i-mineraly-130tab.html a także nawadnianie organizmu od środka poprzez picie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaola
Ja także korzystałam z tych witamin, też warto brać zeń szeń i także zamówiłam na ichemia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytta
Ja stosuję maseczki rozświetlające, kremy z witaminami a chcę jeszcze wypróbować magic peel bielendy, te maseczki do suchej, zmęczonej cery podobno poprawiają stan zmęczonej, szarej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robic peeling raz w tygodniu, nawilzac cere, rowniez od srodka, pic duzo wody, przerzucic sie na mineralne kosmetyki do makijazu, nie powodujace szkód w cerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawilżenie od środka - minimum 2 litry wody dziennie i to już daje wiele. Do tego polecam maseczki naturalne np. z mango albo z miodu i mleka. Z kosmetyków aptecznych warto zwrócić uwagę na te z wodą termalną i ogólnie samą wodę termalną. Używam od kilku miesięcy i jest znaczna poprawa. U mnie sprawdza się Toleriane ultra LRP bo nie tylko nawilża, ale łagodzi też podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam zmeczona skore twarzy, a mam tylko 24 lata, do tego tradzik,no slowem masakra, bez makijazu nie wychodzilam z domu. Zaczelam dbac o sen, jesc wiecej warzyw i owocow, pic wode, proszek zasadowy, rzucilam palenie, kupilam dobre kremy na twarz, pod oczy, olejki, kwasy, maseczki, platki pod oczy, peelingi, zele, wody termalne, srodki naturalne,np. aloes, no duzo tego, ale efekty sa wow. Z tym, ze trzeba byc cierpliwym i na nie poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i uzywalam tez sporo kosmetykow 30+ i one duzo lepiej imo sprawdzaja sie przy zmeczonej cerze niz te przeznaczone dla mlodszych kobiet. Po prostu nie sugerowalam sie tym co napisane tylko stanem buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×