Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmiana dostawcy prądu

Polecane posty

Gość gość

Czy to jest możliwe? Czy jestem skazana na PGE do niewiadomokiedy tak zwanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon30xs
Niestety ale wyglada na to, ze zmiana nie jest oplacalna dla zwyklych ludzi. Urzad regulacji energetyki jakos niezbyt to wspiera. Tzn. Zmienic mozesz, ale najprawdopodobniej nie bedzie taniej i jeszcze bedziesz placic 2 faktury.. tak jak kiedys bylo z telefonami i internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym rynku w ogóle nie ma konkurencji, więc co Ci da ta zmiana? Ceny prądu dla konsumentów dyktuje rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencja musi być i dobrze, ze jest bo możemy uwolnić się od monopolisty, który tylko podnosi ceny energii. Ja podpisałam umowę z Novum i rachunki się zmniejszyły. To chyba warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważajcie na te zmiany dostawców, bo mogą wam oprócz energii elektrycznej wcisnąć jakieś psu na budę potrzebne ubezpieczenie albo usługi prawnicze i w końcowym bilansie wyjdzie drożej naciągaczy nie brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szajolka
O, to już naprawdę trzeba być gapą, przecież przed podpisaniem umowy z dostawcą czytamy ją dokładnie i wiemy co kupujemy, zresztą skoro novum ma najniższą cenę za kWh na rynku to dlaczego mamy nie zmieniać sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena za kilowat to nie wszystko, są jeszcze ceny za przesył i abonament, summa sumarum wychodzi podobnie jak u innych, różnice są nic nieznaczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
chwila,ale wiemy co podpisujemy. Sa okreslone stawki abonamentu i podpisujac umowe zgadzamy sie na warunki jakie sa. Nie wydaje mi sie,zeby wszyscy dostawcy energii mieli takie same stawki. Z tego co sie orientuje coraz wiecej odchodzi od PGE a dlaczego? Bo maja wysokie stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edreka
Zależy jeszcze jaką masz taryfę i jakiego dostawcę, ale ogólnie warto zmienić. Najlepiej pogadać z kilkoma doradcami i przeanalizować co są w stanie zaoferować, ale też słyszałam, że w Novum się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina886
a ty sie orientowalas kto ma korzystne oferty? i najtansze ceny? ja w Novum mam telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w Novum juz dluzszy czas i nie mam zastezen, firma solidna i trzyma sie co do umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia132
ja zaczelam od tego,ze mialam tel w novum a po jakims czasie przeszlam z dostawa energi. Dostalam umowe, i wszystko sie zgadza a jak mam watpliwosci to mi wszystko na bierzaco wyjasniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciakow
czyli mowicie,ze Novum mozna zaufac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia132
pewnie,ze mozna. Ja czytalam umowe przed podpisaniem i nie mam zadnych niedociagniec. A planujesz przejsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciakow
No wlasnie tak, jutro chce podpisac umowe bo mam juz dosc tych rachunkow...takich rachunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia132
Warto zmienic, bo placi sie nizsze rachunki. Mozna zaoszczedzic na cos. No i gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciakow
A to prawda,ze oplaty sa stale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia132
Tak stale, wybiera sie tarfyfe i cena sie nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciakow
Dzieki za info, wiecej dowiem sie przy podpisywaniu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeszcze nie byłaś to dopytaj się też o gwarancję ceny, to jest bardzo ważne, ja pytałam o wszystko i dziwię się, że w Novum mieli tyle cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przeszłam do gaspolu, też z gwarancją ceny i bez pierdzielenia się w dwie faktury. I mam taniej. Fakt, że opłaty przesyłowe są stałe niezależnie od dostawcy, no ale na samej cenie prądu mam kilkadziesiąt złotych taniej, a to zawsze coś :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samrii
Ja też zamierzam skorzystać z ich oferty, bo jak sprawdziliśmy tych wszystkich dostawców to novum ma najkorzystniejszą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. mają korzystną ofertę - od 2 miesięcy jestem ich klientką. jak dotąd jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ich abonamentowy system jest naprawdę opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoplecznikMarsa
Ja też jestem z nich zadowolony i naprawdę dziwi mnie ten internetowy hejt na tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinak8866
Co wazne maja indywidualnie dobierane pakiety, ja skorzystałam i jestem zadowlona. Nie wiem skad te negatywne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w całym kraju jest to novum , czy tylko w jakims konkretnym regionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy, NIGDY nie przechodźcie do novum, Będziecie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HejtNieJestKasząGryczaną
A czego niby? Typowu internetowy hejt. Ja mam novum prąd i telefon i oszczędzam znacząco. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×