Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orsiatko

zmiana terminu operacji u dr.Szczyta

Polecane posty

WITAM!MAM UMÓWIONY ZABIEG POWIĘKSZENIA PIERSI U DR. SZCZYTA NA 15.03.2011 I BARDZO MI ZALEŻY WYKONAĆ GO JAK NAJSZYBCIEJ A WIĘC MOŻE JEST KTOŚ ZAINTERESOWANY ZAMIANĄ TERMINU NA WCZEŚNIEJSZY?POZDRAWIAM KAŚKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska90
Masz ustalony termin dopiero za ponad pół roku???? To u Szczyta są takie kolejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na forum
beauty w polsce - tam możesz to załtić pomyśl jeszcze nad dr Węgrzynem z Polanicy - też jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaa
cześć ja mam operację 28.X.2010 byłabyś zainteresowana taką zamianą? Jeśli tak , czy możesz mi napisać, na którą godz. jesteś zapisana? Pytam bo to podobno dosyć ważne i nie zawsze można się zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek248
hej Dziewczyny!:) dzis znalazlam to forum mam operacje 22 listopada. chodzi tu o korekcje nosa. Widze,ze i Wy chwalicie dr Szczyta. wiecie czego ja sie obawiam? ze nie obudze sie po narkozie. tylko tego jestem mloda. mam 21 lat. pozdrawiam. bylabym wdzieczna o jakakolwiek odp. od Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Mam termin operacji u dr Szczyta na 17 stycznia 2011, chetnie zamienilabym sie na troszke pozniejszy- taki jeszcze ze stycznia, albo z lutego.. osoby chetne na zamiane prosze pisac na: cammma@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam termin na 26 stycznia, i chetnie zamienilabym sie na termin o tydzien badz dwa pozniejszy. bardzo mi zalezy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Obecnie mam termin operacji całkowitej korekcji nosa na 08.06.2010, z miłą chęcią zamienię się na marzec lub kwiecień ze względu na wyjazd pod koniec roku. Martwię się, żeby nos mi wydobrzał zanim wyjadę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Mam nowy termin operacji na 9 lutego 2011 u dr Szczyta, ale najchetniej zamienilabym go na marcowy lub kwietniowy Gdyby ktoas byl chetny prosze psiac na : cammma@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddam termin majowy 2011 ( 11 maja) wzamian za wczesniejszy najchetniej polowa lutego , marzec lub poczatek kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczka28
kurcze ;P co tu tak cicho dziewczyny ;) żadnej chętnej na zamiane nie ma ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczka28
witam ponownie :) teraz mam termin na 20 kwietnia... chętnie jeszcze przyspieszę... jak ktoś reflektuje proszę o info arkadia9@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ablogz
Czesc, czy jest ktos zainteresowany zamiana terminu operacji u dr. Szczyta ? mam termin na polowe lipca 2013, chetnie zamienie na inny termin. Pozdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrei0369
Mam termin operacji na 20 czerwca 2013,Chetnie zamienię na jesień lub koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Mam termin konsultacji na luty 2014 - ja jestem już po operacji (listopad 2013). Chętnie odsprzedam mój termin bowiem na wizytę kontrolną jeszcze za wcześnie dla mnie. Możliwość spotkania się w Wawie by móc zadzwonić wspólnie do kliniki i zmienić dane osoby. Pozdrawiam, ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena za termin 1000 zł. Pozdrawiam, ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, Mam termin konsultacji na luty 2014 - ja jestem już po operacji (listopad 2013). Chętnie odsprzedam mój termin (200 zł) bowiem na wizytę kontrolną jeszcze za wcześnie dla mnie. Możliwość spotkania się w Wawie by móc zadzwonić wspólnie do kliniki i zmienić dane osoby. Pozdrawiam, ow-aga@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o kontakt mailowy bowiem ktoś się pode mnie podszywa. Odstąpię konsultację na luty 2014 - 200 zł. ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o kontakt mailowy bowiem ktoś się pode mnie podszywa. Dziękuję, ow-aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arla16042014
Witam, mam termin na 16kwietnia2014r zależy mi by zrobić wcześniej czy moze ktoś chce sie zamienić z marca2014? Kontakt meilowy arlecia.wysocka@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam termin zabiegu u dr Potockiego na wrzesień 2014. Chętnych proszę o kontakt:apsikkk@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iziis
Zamienię termin operacji u dr Szczyta z 25 września 2014, na późniejszy ciut najlepiej pomiędzy 6-21 października 2014 . Proszę o info na adres iziis@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zamienie lub sprzedam termin operacji u dr Szczyta. Mój termin to koniec listopada tego roku mogę sprzedać lub zamienić na koniec roku 2015, jeśli jest ktoś chętny proszę o kontakt mailowy igaorz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 kwietnia 2015 zamienie
Mam termin na 8 kwietnia na zabieg. Bardzo zalezy mi na terminie przynajmniej o tydzień wcześniejszy, bo wyjeżdżam za granice zaraz po zabiegu. Może komus nie robi to różnicy i by mógł się zamienic terminem marcowym 2015 na 8 kwietnia 2015. Proszę o kontakt na email wroobelek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin operacji u dr. Potockiego na 9 lipca 2015, niestety nie mogę się poddać operacji w tym czasie zamienię na późniejszy nawet dużo późniejszy Kontakt clair735@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBabina
Mam termin u Dr Potockiego, czekalam na niego prawie 2 lata, ale niestety tak mi sie zycie posypalo, ze chcialabym sprzedac ten termin to jest 22.04.2015, chcialabym poddac sie tej operacji ale potem, teraz nie mam kasy. Jezeli jet ktos komu zalezy to moge odsprzedac ten termin, moj tel 662663050 zadzwon.Bo to juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię termin operacji na PÓŹNIEJSZY, mój termin to druga połowa grudnia 2015. akaleta0@gmail.com. Ewentualnie mogę też odstąpić po negocjacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam termin u dr Potockiego na wrzesień 2015. Kontakt aneczkape@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×