Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Larsa

Witam wszystkich!Czy ktos moze sie orientuje ile kosztuje zabieg zmniejszenia piersi i czy to prawda ze po takiej operacji nie mozna karmic piersia? Moj rozmiar to 80D,jestem tak zakompleksiona z ich powodu ze psuje mi to relacje z facetami,bo sie ich po prosu wstydze! Jedyne wyjscie to operacje i normalne zycie. Pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt zmniejszania piersi to ok. 7000- 9000. Jeżeli duże piersi powodują u Ciebie jakieś dolegliwości np. z kręgosłupem możesz starać się o refundację z NFZ (ale zabieg musi odbywać się w klinice, która ma z NFZ podpisaną umowę). Odnośnie karmienia dzieci nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMATOR KOBIECYCH WDZIĘKÓW
Dziewczyno zastanów się co chcesz zrobić ! Kobiece piersi obojętnie jakie by nie były są cudne i dlaczego masz być zakompleksiona tylko ze względu na ich rozmiar , spytaj swojego chłopaka-partnera czy go razi wielkość twojego biustu a zapewniam cie że twoje kompleksy są nieuzasadnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
mam taki sam rozmiar biustu!!! Ale nie wstydzę się tego. Wręcz przeciwnie uważam że jest fajnie mieć takie piersi:) Mojemu facetowi się też podobaja .Fajnie jak się ładnie ubiorę i je odpowidnio podkreślę. Lubie jak chłpcy oglądają się za mną. Wtedy czuje się atrakcyjna i cieszę się że się komuś podobam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka11
niemozna karmic piersia po takiej operaccji bo tez sie tym interesowalam ,a szkoda!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżei chodzi o powiększenie to nie można karmić ale pomniejszenie nie szkodzi///oglądałam jekiś czas temu program w telewizji i wypowiadał się lekarz który przeprowadzał operację zmniejszenia biustu,powiedział że nie ma problemu z karmieniem.:D I dzięki Bogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tylko ciekawa ile trzeba mieć w biuście aby się móc starać o refundację z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda
To powiększenie nie ma wpływu na zdolność karmienia, a pomniejszenie może je uniemożlić. W końcu coś się wycina, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie40stka
wprawdzie po operacji nie karmilam ale lekarz powiedzial mi , ze jest to mozliwe... mam juz swoje latka i nie musze sie publicznie rozbierac do toplessu (np plaza itp) ale uprzedzam: blizny sa duze, widoczne itp za to.....moge chodzic swobodnie bez biustonosza...cycuszki sa okragle, "stojace": po prostu sliczne.... i tu uprzedze mlode laseczki z duzymi cycuszkami: z wiekiem przyciaganie ziemskie na nie bardzo dziala: zedne kremy,gimnastyki nie pomagaja : wiem z doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebu dostac refundacje z nfz
to podobno jeden cyc musi wazyc ok 2kg!!!!! i to nie jest zart! poczytajcie na stronach nfz PS>widac ze przepisy to facet wymyslil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiiiolinka
kurcze ja tez mam 75 D i wkurza mnie to strasznie.Na operacje mnie nie stać :( nie pozostało mi chyba nic innego jak pogodzic sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anity
wiolinka rozumiem Cię doskonale, też mam ten problem. Operacja mnie trochę przeraża, no i te blizny...ale z drugiej strony mam dosyć tych wielkich staników, dźwigania ciężaru, obleśnych spojrzeń facetów, skrępowania i oceniania na podstawie biustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nightraven
Aha no i jeszcze te blizny! I to wcale nie znaczy, że oceniamy kobiety po rozmiarze biustu tylko po prostu uważamy, że są ładniejsze! Nie oceniamy ich wartości, bo do tego trzeba poznać kobietę! Facetów też nie powinno oceniać się po wyglądzie, ale nie mówcie, że wygląd się dla was nie liczy! Właśnie o to mi chodzi! I może faktycznie faceci się gapią, ale to oczywiste! W końcu tego pragną, a niewiele dziewczyn to ma takie jak wy i powinnyście się cieszyć! :P Mam nadzieję, że nie zostanę źle zrozumiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupu
jak z karmieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kometa zdecydowałam się
bardzo dobrze rozumiem dziewczyny i kobiety z dużym biustem. sama mam naprawdę duży :( fakt co do mężczyzn zę zwracają uwagę gdy przechodze i wilu moich kolegów nie raz mówiło mi ze z miłą chęcią chcieliby widzieć takie piersi u swoich dziewczyn. ale niestety cześciej słysze uszczypliwe komentarze na mój temat i naprawdę nie ejst to miłe. mam 22 lata czyli rpzestałam już dojrzewać jestem młodą kobietą wiec jak anrazie nie ma przeciwskazań co do operacji zmiejszenia piersi. znalazłam kilka klinik wykonujących ten zabieg. kontaktowałam się już z kliniką w Warszawie jednak to mimo wszytsko 5 godzin jazdy buzem z mojego miasta wiec raczej się tam nie wybiorę, gdyż przyjazdy na zmiany opatrunków i takie tam były by zbyt uciązliwe po zabiegu.dlatego zdecydowałam się na konsultacje w ośrodku chirurgii plastycznej w Lublinie jet bliżej i na pewne bedzie mi lżej się tam transportować. gdy bedę wiedziała coś wiecej na temat tego ośrodka i zabiegu oraz po operacji na pewno udzielę więcej konkretnych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulan23
witam! naprawdę nie wiem skąd informacja o cenie zabiegu (na początku tematu). 7000-9000. może jeszcze więcej. we wrocławiu w prywatnej klinice kosztuje to 4000. rzeczywiście karmić dzieci nie mozna po tym poniewaz zostaja przerwane połączenia kanalików mlekowych. nie piszcie że duże piersi sa fajne. dla jednych tak dla innych nie. ja sama noszę 70 d!wiecie jaki to problem ze stanikiem. a poza tym duże piersi pod wpływem obciążenia po jakim czasie zaczynaja brzydko zwisać. nie mówię tu o naturalnym lekkim opadaniu piersi. poza tym kobieta powiinna czuc się ze soba dobrze. a jeśli każde spojrzeniew lustro jest dla niej nieprzyjemne to dlaczego nie może spełnić swoich marzeń.???biustu nie pomniejsza się drastycznie tylko zazwyczaj o jeden rozmiar i lekko się go unosi. chodzi o to by sutki nie wisiały równo z pępkiem. jesli choc jedna kobieta jest szczęśliwa z pomniejszenia piersi to jest o jedno spełnione marzenie więcej więc dlaczego nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMIESZANA
prosze pomóżcie mi..ile kosztuje powiekszanie piersi???macie jkaies info na ten temat/?i jak je ujedrnic???mma 70 d i chce wieksze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następna zainteresowana
Chciałabym pomniejszyć i podnieść. Ile to kosztuje i czy naprawde nie da sie ni8c zrobić by nie było widać tych blizn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia123
Na te blizny nie ma rady będzie je widać już zawsze, wygladem przypominają taką kotwice przez środek piersi idzie blizna w dół i na dole pod piersią jest półkole. Wiecie co dziewczyny zanim to zrobicie zobaczcie zdjęcia jak to wygląda po operacji i dopiero później pomyślcie czy naprawde tego chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 G H
Ja zamierzam zmniejszac za miesiac i szczerze mowiac ostatnia rzecza o jaka sie martwie sa blizny. W koncu nie musze sie oplac topless na plazy pelnej ludzi. Bardziej mnie podnieca fakt ze bede mogla w koncu ubierac sie zgodnie z wlasnym gustem a nie tylko w to w co sie mieszcze, bede kupowac bielizne jaka mi sie podoba i na znalezienie stanika nie bede musiala przeznaczac dwoch dni biegania po miescie. Koniec z bolacymi plecami, odparzeniami w lecie.itd... A blizny? Przeciez beda wyraznie widoczne ok roku a pozniej bledna. Oczywiscie kazdemu rany zabliznaja sie inaczej. Ja z trudem moge sie doszukac blizny po cieciu cesarskim wiec jestem dobrej mysli! Ostatecznie mozan poddac sie pozniej jeszcze jednemu zabiegowi, ktory te blizny niweluje w duzym stopniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tez
i czy zostały ci duze blizny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.26
Rozmiar to z F na C- przy czym wczesniej piersi byly troszke rozne a teraz są takie same- rozmiar dobieralismy tak zeby było jak najlepiej czyli do mojego wzrostu- jestem niska i dlatego C było najlepszym wyborem. Po wyjściu ze szpitala przynajmniej dwa razy dziennie mylam pozszywane miejsca woda z mydłem i smarowałam maścia LINOMAG i teraz jak juz nie ma strupków to są jedynie cieniutkie jasne linie- wiec nie ma strasznych blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.26
Tylko jeszcze przez jakiś czas bede musiała nosić sportowy stanik (dzień i noc) żeby nic nie uwierało i się ładnie ułożyłyi oczywiście cały czas smaruje tą maścia. I jestem bardzo zadowolona z efektu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szkoda ze ja nie mam
kasy na pomniejszenie...pozostanie mi wam zazdroscic i borykac sie z tym problemem do konca moich dni...a tak niewiele mi do szczescia potrzeba ..:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka.26
Wiesz ja tez nie mialam kasy ale tak bardzo mi zalezalo ze wzielam kredyt. Bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 G H
Ja nie majac kasy wzielabym skierowanie do chirurga plastyka i poszlabym na wizyte na oddzial ktory ma podpisana umowe na refundacje takich zabiegow (dowiedz sie z NFZ gdzie jest taki najblizszy oddzial) i zapytalabym lekarza czy kwalifikuje sie do zabiegow ze wzgledow medycznych. Jesli w jego (jej) mniemaniu tak to juz chyba nic nie stoi na przeszkodzie. A jesli potrzebny bylby jeszcze swistek od ortopedy czy neurologa to poprosilabym chirurga aby laskawie szepnal mi ktory z takich specjalistow nie robi wiekszych problemow z wystawianiem tego typu zaswiadczen (na pewno w przeszlosci mieli juz nie raz z takimi zaswiadczeniami do czynienia) i umowilabym sie na wizyte wlasnie do tego ortopedy czy neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta u nas chirurg to nie che
dac skierowania na przeswietlenie...a jak bym mu powiedziala ze chce skierowanie di chirurga plastyka to by mnie smiechem zabil :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 G H
To zmien lekarza na takiego ktory nie robi problemow z dawaniem skierowan. Nie wierze ze takich nie ma. A tak w ogole to nie pros tylko zadaj bo masz do tego prawo. Zazdwon do rzecznika praw pacjenta i zapytaj czy lekarz pierwszego kontaktu ma prawo odmowic Ci skierowania do specjalisty. Watpie by mial takie prawo. Zpaytaj co w przypadku gdy lekarz jednak usilnie odmawia Ci prawa do konsultacji ze specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×