Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zmotywujcie mnie do pójścia do pracy

Polecane posty

Gość gość

Bo sie zasiedzialem i mi się odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto płaci Twoje rachunki? Mamusia? Sponsorka? Mężczyzna, który nie pracuje to nie mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rente 850 zl (po ojcu) i z tego żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było to na pracy opiera się rozwój cywilizacji ludzi. Po prostu wstyd byłoby mi, gdybym nie pracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renta moja droga się przecież kiedyś skończy? uczysz się jeszcze? do śmierci przeciez dostawac jej nie będziesz, skończysz jakąs szkołę i baj baj kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma sa kra. Zakładać post na necie żeby ludzie zmotywowali lenia do pracy. Oto Polska..... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga motywuje cię: z twoim długoletnim lenistwem odpadniesz na każdej rozmowie kwalifikacyjnej bez wzgledu na to czy masz wyzsze czy nie. Idz na budowe i powiedz Zenkoei: yyyy, panie! Jak chce pracowac! Zenek powie: Dobra bierem cie! Idz mieszac beton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata nie pracuje, nie liczac dorywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga motywuje cię: z twoim długoletnim lenistwem odpadniesz na każdej rozmowie kwalifikacyjnej bez wzgledu na to czy masz wyzsze czy nie. Idz na budowe i powiedz Zenkoei: yyyy, panie! Jak chce pracowac! Zenek powie: Dobra bierem cie! Idz mieszac beton!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mam depresje i to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale uczysz się w jakiejś szkole policealnej? albo zapisujesz się tylko po to aby mieć status osoby uczącej się? bo nie rozumiem dlaczego otrzymujesz rentę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucze przeciez wszystko jest legalnie. Jeszcze półtora roku będę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to zle bo pewnie przez to mi się nie chce, bo nie musze więcej mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludu, do roboty - raz, dwa - do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca motywuje do życia, człowiek bez pracy jest jak bez ubrania, wstydzi się, brak sensu życia, marnuje czas na krótkie przyjemności, które powodują chwilowe zapomnienie o rzeczywistości. Chcesz być człowiekiem, który ma tylko dane adresowe, wiek, dowód i rentę, bez pracy zostaniesz całkiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja wina że mnie zwolnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej innej pracy mi się nie podobalo a mi się musi podobać. Z ludzmi tez mi się nie chce rozmawiać ani na nich patrzec a w takim miejscu jak praca trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest dla plebsu, cwaniaki nie muszą pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do czego mamy Cię motywować do pracy czy do kontaktu z ludźmi. Nie widzę sensu w prowadzeniu życia bez ludzi, to jest wybór wiecznej pustki - podobnej do śmierci, ale za życia. Żeby było dobrze to ty masz się starać, nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Młodość nigdy nie rozumie, że się skończy, a potem zaskoczenie, że starzenie, a życie puste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka mam życie puste od zawsze, nie liczac paru kolegów w dzieciństwie, i samotne, a nawet jak z kims jestem w dobrym kontakcie to jest to powierzchowne i zawsze na tym strace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam wyyjeebaane na tzw. ludzi, mnie ludzie męczą, jestem introwertykiem i najlepiej czuję się sam w 4 ścianach, nie potrzeba mi ludzi do szczęścia, a oni nie potrzebują mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyję aktor bez ludzi całe życie, ale może i z ludzi ale w takim sensie że się tylko odzywają do mnie jak mają jakąś sprawę, a jak ja coś chce to jest IGNORE! Całe życie miałem takich "znajomych" i nadal takich mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to panowie wasz wybór. Nie umiecie doceniać tego co macie, nic nie robienie i użalanie się nad sobą to jest najłatwiejsza droga do totalnej nudy. Będziecie tak siedzieć i myśleć, zamiast na rower, na basen, biegać, oprócz umysłu macie jeszcze gnaty, którymi trzeba ruszać, żeby nie zwariować. Praca to ruch. A ludzie to też wy, nie zachowujcie się jak obrażone książątka, bo tego się nie da czytać. Po co tracić czas na marudzenie. Robić coś do cholery, bo wylądujesz w psychiatryku. Nikt się nad wami nie będzie litował bo wam się nie chce. Jakość życia zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do ciebie nie pisałam cwaniaku, nie podszywaj się pod autora. Ale przy okazji to jesteś pustym smutnym dzieckiem, którym się nikt nie interesuje i tylko została ci w życiu agresja i nienawiść. Cokolwiek napiszesz ja już tego nie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×