Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frankafiranka

Zmywarka siemens czy bosch? poradźcie

Polecane posty

Zapytanie jak w temacie. Rozglądam się za zmywarką. byłam zdecydowana na siemensa, ale coś mnie podkusiło,żeby pooglądać bosche. No i już sama nie wiem... W sumie to z powodu ilości miejsca musi być 45 i najbardziej chyba zależy mi na tym żeby była naprawdę cicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemensa i bosha to na jedno w
wychodzi. Obie firmy najlepsze w tej klasie zmywarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszpodani
obie firmy są bardzo dobre i nie produkują chłamu zobacz sobie parametry itp i wybierz- siemens czy bosch zawsze będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek..
To jedno i to samo, produkowane na tej samej tasmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszpodani
bzdura nie są produkowane na tej samej taśmie akurat mieszakm obok fabryki bosch u nas w Polsce to zupełnie inne firmy tylko obie są niemieckie ale nie znaczy że ta sama firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż pod uwagę
whirlpool, produkowane są w Niemczech, moja ma już 8 lat i chodzi jak nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Dziś dokonałam zakupu. Wybór padł jednak na Siemensa. Znalazłam Boscha o podobnych parametrach , ale i w podobnej cenie. Jednak wydaje mi się, że Siemens to większa pewność jakości i części podobno niemieckie teoretycznie lepsze. Mam nadzieję, że się nie mylę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze kupilas 45
bo warto kupic 60 nawet kosztem szafki czy innego mebla... naprawde, przkonasz sie, ze 45 jest baaardzo niepraktyczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boscha można w Polsce kupić i produkowanego w Polsce i w Niemczech, zazwyczaj na wewnętrznej stronie drzwiczek jest oznaczone gdzie było \"made from\", sprzedawca nas uczulał, żeby kupować te zNiemiec, tak zrobilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanromanowski
Przecież bosch i simens to jedna i ta sama firma, tylko pod innymi banderami. Liderem w jakości to oni nie są, sporo im brakuje... Porównaj sobie Miele, albo nawet z tańszych (od Miele) znajdziesz lepsze, jak Whirpool. Daleko nie trzeba szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest ważne - markowy sprzęt , czy zużycie wody, pobór prądu itp..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Siemens też ma fajny sprzęt kuchenny, Medialux teraz ma promocje i np. według mnie ten model jest godny uwagi http://www.medialux.pl/dzial/agd/kategoria/?id=37&prod=117714 ma bardzo przystępny i łatwy w obsłudze zewnętrzny panel sterowania, na szerokość 60 cm, a pojemna jest na 13 kompletów naczyń. Myślę że warta swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy na boscha i siemensa nie narzekałam - zresztą, w opinii internautów to raczej sprzęt dobrej jakości. sama posiadam zmywarę siemensa, śmiga bez zastrzeżeń od dobrych paru lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, siemens i bosch to ponoć jedna fabryka, ile w tym prawdy nie wiem, ale jeden i drugi sprzęt jest jak najbardziej okej. po konkrety odsyłam do specyfikacji na magicznej planecie. (moj siemens dalej śmiga bez żadnych usterek :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamamto
hmm ciężki wybór ja jednak postawiłabym na Boscha, jak dla mnie to jest jedna z lepszych firm jeśli chodzi o sprzęt do domu, co prawda nie należy do najtańszych ale jak się dobrze poszpera i znajdzie się sklep taki jak np. avans.pl można kupić dobry sprzęt w bardzo niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala.
nalezy zrocic teran na boscha firma bosch, ale kacapy czesci do niej produkuja :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Boscha, robioneo w Niemczech i z metalowym dnem. Jestem bardzo zadowolona, w końcu wszystko jest elegancko domyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy CI na dobrej i bardzo efektywnej zmywarce to możesz też wziąć uwagę trochę bardziej profesjonalny sprzęt. Ja 2 lata temu kupiłem zmywarkę, którą montuje się w restauracjach, zabudowałem ją i przy takich efektach jakie uzyskuje nie zamieniłbym jej na żadną inną. Jeśli zainteresowałaby Cię taka oferta to łąp link http://frigosystem.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_088
Moim zdaniem każdy indywidualnie powinien dobierać do siebie rodzaj zmywarki. Przede wszystkim należy dostosować ją do danego pomieszczenia pod względem rozmiaru, istotna jest tez klasa energetyczna oraz skuteczność zmywania i suszenia - najlepiej kupić tę z oznaczeniem "A". Przed zakupem polecam poczytać, jest sporo artykułów na ten temat np. https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/pozmywane-czyli-jak-wybrac-dobra-zmywarke-138.html - w którym wyszczególnione są elementy, na które należy zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia8aw
Zgadzam się z Magdą. Sama kupowałam niedawno zmywarkę i uważnie przeglądałam specyfikacje każdego produktu, który przypadł mi do gustu. Jeśli problem stanowi cena - zapoznaj się z asortymentem na https://www.maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/ . Z tego co się orientuje, mają dużo urządzeń w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzola
Siemens ma teraz dobrą promocję :) a właściwie to media expert. Kupujecie zmywarkę Siemensa i po wypełnieniu formularza dostajecie na rok Finish Quantum :D ja już zamówiłam i czekam na dostawę. https://www.mediaexpert.pl/lp,3030-siemens-wyjatkowe-szybkie-zmywanie tu macie opisane co i jak :D może ktoś się jeszcze załapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaKochanowska
Ta promocja w media expert niestety już się skończyła, ale to fajny sklep, więc pewnie będą jeszcze coś mieli ciekawego. Swoją drogą ciągle nie wiem, którą wybrac, bo też waham się pomiędzy tymi dwoma firmami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atina7619
Tylko nie Whirpool !!! po niespełna 3,5 roku " padła " pompa myjąca :( teraz sama szukam czegoś taniego i dobrego, bo żal kasę wydawać na sprzęt który krótko po gwarancji zepsuje się . Tak, tak, gdzie tu ekologia i dbanie o środowisko! że to jeszcze nikt za to się nie zabrał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×