Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie facetów, którzy są bici przez swoje partnerki?Jeśli tak to czemu...

Polecane posty

Gość gość

nadal z nimi są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego bije regularnie, niech d**ek zna swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojego kundla leje regularnie, muszę go tresować żeby wiedział kto jest jego Panią. Na co dzień jestem szefową dużego działu w korporacji (mam pod sobą ponad 500 osób) ale nie wypada mi się fizycznie nad kimś znęcać (choć czasem mam ochotę). Za to odreagowuje w domu. Żeby mój też coś z tego miał ubieram się bardzo sexownie (gorsecik, kozaki za kolano na szpili 12cm) i zależnie od nastroju zaczynam go lać. Czasem chodzi cały posiniaczony tygodniami, parę razy jak dostał obcasem skończyło się na złamaniu i wizycie w szpitalu, ale mi to sprawia frajdę:) A nie odejdzie bo niby do kogo. Jestem bardzo piękną wręcz zjawiskową 30dziestką, zarabiam dużo, mam piękny dom, kilka samochodów. On sam jest nieudacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Znacie facetów, którzy są bici przez swoje partnerki?Jeśli tak to czemu...<<< Bo boją się nawet pomyśleć o ucieczce :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wyżej historie nie wiem czy są prawdziwe ale opowiem swoją która niestety się wydarzyła. Jestem z cudownym facetem którego kocham nad życie i on mnie też. Mam jednak problemy z agresją. Wystarczy jakiś głupi komentarz żeby mnie wyprowadzić z równowagi a kłótnia zawsze kończy się rękoczynami z mojej strony. Nie raz go uderzyłam i to tak że mial potem ślady, podbite oko czy krew z nosa. Gdy to sie dzieje jestem w furii i nie panuje nad soba. Dlaczego ze mną jest? Bo mnie kocha, bo wie że ja jego też kocham a to ze bije to ma w pakiecie ze mna. Wydaje mi sie ze tak to działa i u pobitych mężczyzn i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te u góry są pewnie zmyślone :P A nie próbował tego zmienić? Wyprowadzić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy to sie pierwszy raz wydarzyło to prawie mnie rzucił. Powiedział ze to koniec i musi przemyslec. Jakoś go namowiłam zeby został. Był spokoj ale takie akcje się powtarzały. Jakoś z czasem się przyzwyczaił i nie wyobraża sobie zycia bezemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniewaz moze niektore kobiety byly bite w dziecnistwie lub przezyly cos zlego z jakims facetem.Najlepiej to by bylo gdyby takie kobiety mogly sie gdzies wyladowac np silownia,uprawiajac sport.Lub gdyby trafily na partnera silniejszego ktory by je tak traktowal.To jest chorobaa trzebA to leczyc i nie zostawiac ich z tym samych.Dosc czesto jest to tez spowodowane tym iz nie moga miec dzieci,nie sa zaspokojone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniewaz moze niektore kobiety byly bite w dziecnistwie lub przezyly cos zlego z jakims facetem.Najlepiej to by bylo gdyby takie kobiety mogly sie gdzies wyladowac np silownia,uprawiajac sport.Lub gdyby trafily na partnera silniejszego ktory by je tak traktowal.To jest chorobaa trzebA to leczyc i nie zostawiac ich z tym samych.Dosc czesto jest to tez spowodowane tym iz nie moga miec dzieci,nie sa zaspokojone itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam że mój facet jest dużo silniejszy ode mnie. Ja ważę 48 kg a on 95 i ma 190. Jak jestem w agresji to on łapie mnie za ręce ale wtedy normalnie szatan we mnie wchodzi i znienacka potrafie mu przywalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_prezes
gość wczoraj wcale nie jest zmyślona! Chciałam wam po prostu napisać jak prawdziwa piękna kobieta traktuje swojego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I się obudziłem. Prawda pedale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to miło że nas poinformowałeś, że się obudziłeś. A nie zmoczyłeś się w nocy kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×