Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie super przepis polędwiczki wieprzowe ?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie a raczej prośba o przepis na polędwiczki wieprzowe. Co można z nich zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje sie pod pytaniem.nienawidze przesuszonych poledwiczki a zawsze mi takie wychodzą. Ewidentnie coś robie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie! jak mozna tyle jesc zastanowcie sie w ogole pojecia nie macie jak sie odzywiac 777 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wklej linka Ale znajdzie sobie polędwiczki z pieprzem kwestia smaku. Mniam,robiłam kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr kuchenny i pilnowanie temperatury, jak nie przepieczesz i nie będziesz robić w piekarniku nagrzanym bardziej niż na 180 st. to nie ma bata, żeby wyszły suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow super przepisy na kwestia smaku. W brzuchu mi burczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziemniaki pokroic w plastry, cebule w duza kostke, papryke zielona na duze kwadraty, wszystko smazyc na wolnym ogniu do miekkosci. odsaczyc i ulozyc na blasze do pieczenia lub duzym plaskim polmisku. poledwiczki posmarowac sowicie papka ze zmiazdzonych w mozdziezu nastepujacych skladnikow: czosnek, pietruszka zielona i posiekana, olej i ulozyc na ziemniakach. dodatkowo poledwiczki posmarowac grubo smalcem lub maslem. wstawic wszystko do bardzo goracego piekarnika, potem zmniejszyc temperature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :-) Jeśli znacie jeszcze jakiś fajny przepis na polędwiczki to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×