Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sensi000

znajdzie się ktoś do wspólnego odchudzania??

Polecane posty

Gość Sensi000

Witam, przede mną długie miesiące walki z odchudzaniem, a razem podobno łatwiej, jak się ma wsparcie. Więc może są tu osoby, które tak jak ja, zaczynają się odchudzać i chciałyby się wspólnie wspierać. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) no ja bym się zgłosiła - co prawda nie mam dużo do zrzucenia ale jestem bardzo wytrwała więc jak może być ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1977
Ja też chętnie się dołączę :) Zamierzam zrobić coś dla siebie... w końcu!!!! Wczoraj byłam pierwszy raz na fitnessie do tego dojdzie dieta i wytrwale czekam na efekty. Jestem optymistką, że tym razem się uda. Wytrwałości Wam życzę, sobie również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensi000
Ja mam do zrzucenia niestety dość sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereska654
ja tez mam sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc10912kg
ja sie przylacze, co prawda juz od paru dni sama staram sie motywowac,, ale ponoc w grupie razniej, ja mam do zrzucenia 10-12kg, daje sobie 100 dni na to, z dieta 1000 kcl i cwiczeniami sadze ze dam jakos rade,czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 1977
NO mnie by się przydało z 15 kg....ech oby to było takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja sobie ustaliłam czas do końca grudnia, choć w moim przypadku to złe sformułowanie, bo chcę po prostu zdrowiej jeść na czas nieokreślony. ale do zrzucenia sporo. Myślę, że 65 kg to byłby mega wielki sukces dla osoby tak niezdyscyplinowanej jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjika1
ktos tu napisal ,zeby podawac swoje menu, moze to dobry pomysl, a wogole to prawie nikt nic nie pisze konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensi000
Muszę zrzucić z 15-18kg, mam nadzieję, że mi się uda. A diety żadnej nie chcę, po prostu, rezygnuję ze słodyczy i wszystkiego co nie jest zdrowe. Do tego kupiłam kapsułki octu jabłkowego - podobno pomaga, no i ćwiczenia, które muszę mieć pod kontrolą, ze względu na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensi000
A na słodycze, które kocham, też znajdę sposób, chrom pomaga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość010912kg
ja juz w lustro nie moge patrzec...gorszy dzien i odechciewa mi sie diety i najchetniej zjadlabym czekolade na poprawe nastroju, ale wiem ze wtedy bede musiala od nowa zaczynac wszystko, miewacie kompulsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią się dołączę do walczących z wagą i własnymi pokusami :) U mnie waga waha się między 69 a 70 kg .A ,że wzrostu mam 165 cm to zaczynam wyglądać jak balon dlatego też postanowiłam zebrać się w sobie i zacząć się zdrowo i racjonalnie odchudzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość010912kg
popsulam pare dni diety,nerwowka w pracy i zyciu osobistym odbila sie na diecie typowym kompulsem,pochlanelam od rana 3jablka,serek wiejski a potem poszedl pączek,bajaderka,paczka wafelkow,rozek lodowy i chalwa,nie umiem sobie radzic z tym ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensi000
Ja staram się panować nad tym, ale też nie zawsze mi wychodzi, nie mogę się zmotywować do ćwiczeń jakoś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zapisałam się na fitness dwa razy w tyg. Super sprawa!!!! Do tego dojdzie dieta i mam nadzieję, ż już na stale zmienię nawyki żywieniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość74
Hej, chciałabym się przyłączyć :-) Od tygodnia staram się nie jeść chleba, na śniadania i kolacje płatki owsiane, lub inne...na obiad gotowane mięsko lub jakaś zupka. Zobaczymy czy będą jakieś efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bez chleba nie dam rady chce choc tylko do poludnia , ciemny a chrom na mnie nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_Bloom
Zaczynam od teraz! Rano zjadlam cukierki, ale juz zaczynamy z dieta. Jako, ze nie ja w domu gotuje to na obiad bede jadla to co wszyscy tylko w mniejszej porcji a sniadanie i kolacja juz dieteczny. Dziewczeta ja proponuje zebysmy zrobily zdjecia swoich figur (bez twarzy) i je tu wrzucily, po miesiacu zrobimy uaktualnienie i zobaczymy jak nam poszlo, bo waga nie zawsze jest dobrym odnosnikiem, co wy na to? Ja zaczynam z wagi 72kg przy wzroscie okolo 175/7. Cel to okolo 60 kg, chociaz moze byc wiecej bo snie o umiesnionym ciele, a miesnie jak wiadomo waza wiecej. Zaczynamy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tineczka1
Witam:) Z mila checia sie do Was przylacze, mam do zrzucenia 10-15 kg mam zamiar ograniczyc weglowodany szczegolnie wieczorem, ze slodyczami nie mam wiekszych problemow bo nie przepadam za nimi, moze podajcie sposoby w jaki wy sie bedziecie odchudzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie obzarlam z rana krowkami, 12 sztuk i baton mleczna kanapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jutra zaczynam diete- jaka? jeszcze nie wiem, na razie czytam na ten temat mam do zrzucenia jeszcze 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×