Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sluchajcie

znam jezyk francuski mieszkam we francji

Polecane posty

Gość sluchajcie

macie jakies pomysly jak szukac jakiejs pracy w np polskiej firmie na odleglosc albo we francuskiej potrzebujacej kogos z polskim? znam biegle tenjezyk, jestem obrotna ale cos nie moge znalezc normalna drogo ma ktos jakis pomysl? dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja73
w internecie napewno sa ogloszenia-w Wyboczej co poniedzialek-dodatek praca-ja mysle ze fachowcaow z jezykiem u nas zawsze poszukuja-w ostatecznosci mozna by bedac w kraju skonczyc jakis college lub oidyplomowke i uczyc dzieci w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez
Nie jest tak latwo znalesc cos we Francji. Zeby uczyc nalezy skonczyc studia, wiec nic Ci da jakis kurs.... Nie wiem w jakim zakresie szukasz, ale ogloszenia sa na stronie anpe.fr cos w rodzaju urzedu pracy. Ale nie jest tak kolorowo jak w Polsce, do pracy w sklepie tez wymagaja matury kierunkowej, albo studiow. ¨ Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EST Polska
Poszukuję pilnie osoby z biegłym francuskim, która by pracowała w małym miasteczku w Normandii nad morzem Północnym jako kelner/kelnerka. Stawka: 9E za godzinę. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 0048 660 489 105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kno
Witam nasza firma poszukuje osób ze znajomością języka francuskiego do pracy w Katowicach dla naszego klienta- międzynarodowej firmy o francuskich korzeniach. Zainteresowanych proszę o kontakt 605 734 732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o kontakt pod nr.+48601705930 lub kontakt :kadry@amma.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×