Odpowiedz na ten temat

zniszczone wlosy

• melciarozpaczy 2006.03.11 [12:23]
    prosze pomozcie,juz sama nie wiem co mam robic,mam strasznie zniszczone wlosy(po rozjasniaczu) to nie wlosy to siano,a do tego sa sztywne i szorstkie,naprawde nie przesadze piszac ze sa STRASZNE!;( blagam poradzcie cos..jakie maski itp moga przywrocic choc troche zycie moim wlosom;( a szczegolnie cos co je zmiekkczy, zregeneruje;( blagam pomozcie..smutas.gif mowie odrazu ze Pantene(expressowa) nie dziala,dove Gliss kur itp nic ;( moze znacie jakies mniej\"medialne\' a dobre ?dzieki z gory!

• rozjaśnioa_blondynka 2006.03.11 [12:25]
    najlepiej idź do salonu fryzjerskiego na specjalną maskę (odżywke) która na pewno poprawi ci wyglad włosów usmiech.gif
    ja od 4 lat rozjaśniam włosy na bardzo jasny blond,co miesiac je podcinam ale raz w tygodniu chodze na odżywki do fryzjera ,moje włosy nie sa az tak bardzo zniszczone maja blask i sa mieciutkie ,a dodam ,ze odrosty farbuje co 2 miesiace gdyz włosy mi strasznie szybko rosną ,i do tego używam czasami prostownicy usmiech.gif
  • yvetti 2006.03.11 [12:28]
    leć do apteki po henna wax threatmentusmiech.gif
  • przedluzwlosy 2006.03.11 [12:31]
    Yveti-a mozesz cos mi o tym napisac? co jak?
  • Anula 2006.03.11 [12:36]
    na 10 minut przed każdym myciem, wcieram we włosy naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym(do kupienia w aptece -kosztuje 4 zł)Od czasu do czasu funduję sobie kurację z żółtka, olejku i cytryny. Forumowiczki chwalą sobie jedwab do włosów ale nie próbowałam,więc nie doradzę usmiech.gif
    zdecydowanie polecam maseczki(ja mam np Fructis), zwykłe odżywki chyba nie poradzą sobie z tak zniszczonymi włosami.

Truly great friends are hard to find,difficult to leave and impossible to forget.....
  • kkkkkkkkkkkkkkk 2006.03.13 [22:50]
    Mam taki sam problem, wydalam kupe kasy na odzywki profesjonalne, ale najlepszy jest Bio Silk, bo najlepiej nawilza i likwiduje siano.
  • zzuzza 2006.03.13 [23:40]
    Odzywka odzywka, na bank nie zaszkodzi, ja natomiast proponuję spróbować trochę włosy przetłuścić, raz na jakiś czas zabarykadować się w domu i pozwolić im wyglądać wstrętnie. Włosy potrzebują nawilżenia, a także ochrony, w ten babciny sposób możesz im trochę pomóc...
    I zrezygnuj z suszarki, lakierów i innego ciortostwa, które czyni włosy pieknymi do czasu aż się tego nie zmyje.
    Pozdrawiam!

Naprawdę jaka jestem nie wie nikt...
  • olivka251 2006.03.28 [14:15]
    Farbuję włosy od 12 lat, do tego strasznie je męcze prasowaniem.... zdaję sobie sprawę że je niszcze ale nic nie poradzę. Oczywiscie moje włosy są lekko zniszczone. Próbowałam już wszystkiego: odżywek, maseczek salonowych itp. Efekt był fajny ale krótkotrwały. Ktoś doradził mi aby położyć na włosy MAJONEZ. Na brudne włosy, warstwami kładziesz majonez. czekasz 15-20 minut (nie kompres, włosy muszą oddychać) i normalnie myjesz. Słuchajcie , to prawdziwa rewelacja. Z początku myślałam że to szaleństwo. Ale to naprawde się sprawdza. Włosy nabrały blasku, są miekki i pięknie się układają.

• Blue Malibu 2006.03.28 [14:18]
    z tym majonzezem to jakiś żart? pechowiec.gif

Tak naprawdę ważna jest tylko chwila...
  • kamis1982 2006.04.06 [15:19]
    Pierwsze słyszę z tym majonezem to jakieś jajausmiech.gif
    Chociaż Majonez to jajka (same żółtka) - które na pewno włosą pomagaja i olej albo oliwa z oliwy które nawilżaja włosy...więc może i to nie są jajausmiech.gif
    Ja osobiści próbowałam nafte, ale tego świństwa nie dało się zmyć z mojej głowy, myłam i myłam i myłam chyba z 10 razy i miałam .

Pozostanę jednak przy kosmetykach zpreparowanych, gotowych.
    Osobiście nie polecam kupna osmetyków w Rosmanie czy innych drogeriach ...dlaczego?
    Nie sa wydajne i taki szampon za 10-15 zł. przy codziennym myciu schodzi w 2 tyg. A te odżywki to raczej pseudo odżywki.!!!

Polecam kupno kosmtyków profesjonalnych - wbrew pozorom nie są droższe bo wystarczy mikro kropelka a włosy się pieknie pienią i nie plączom ,a odżywki to najlepsze maski do włosów.

Wersja bardzo droga ale jak ktoś ma na maxa zjechane włosy to wiem że cena nie gra roli- ampułki KERASTESE zielone 5 sztuk kuracja 5 tygodni.. siano przestanie być sianem. Poźniej seria oleo Relax żółta, szampon +maska ( maskę nakładam na włosy, na to zakładam worek foliowy i jescze ręcznik - pod wpływem temperatury odżywka zaczyna działać).

Inna tańszy sposób to szampon z żółtej nawiżlającej serii l'oreala + maska. Proponuje zakup na allegro jest dużo taniej- ja kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Wydajne ,ładnie pachną, włosy sie układają

I błagam nie kupujcie tego drogeryjnego szajsu... szkoda włosów, kasy i czasu..
  • szaninka 2006.04.07 [10:57]
    Jezeli chcesz sprobowac naturalnych spsobow to :
    2)przesuszone włosy: wymieszaj żółtko z 1
    łyżeczką soku cytrynowego i łyżką stołową oleju rycynowego. Całość wetrzyj w
    skórę głowy, włóż foliowy czepek i owiń głowę ręcznikiem na 30 minut. Pod
    wpływem ciepła łuski włosów i pory skóry głowy rozchylą się i odżywcze
    składniki wnikną do ich wnętrza. Potem spłucz maseczkę i umyj głowę.
    3) Obraną ze skórki rzepę ścieramy na
    tarce. Przez gazę wyciskamy sok ze startego miąższu. Wcieramy go delikatnie w
    skórę głowy. Po 2 godzinach myjemy włosy szamponem. Powtarzamy kurację przez
    2-3 miesiące raz na 2 tygodnie. Sok z rzepy odżywia cebulki, zmniejsza
    przetłuszczanie się włosów, poprawia ukrwienie skóry głowy.
    4)Dzrożdzowa odżywka do włosów: Garść świeżych drożdży piekarskich (lub
    piwnych) rozkruszyć w niewielkiej miseczce, dodać 1-2 łyżki soku z cytryny i
    4 łyżki soku z pokrzywy (z apteki), rozcieńczonego 4-5 łyżkami ciepłej,
    przegotowanej wody. Całość mieszać, aż do uzyskania jednolitej papki. Nanieść
    na lekko zwilżone włosy na pół godziny przed myciem. Odżywka jest polecana
    dla włosów zniszczonych, nadmiernie wypadających, leczy łysienie.
    5)Płukanka do włosów osłabionych
    Dwie łyżki ziela pokrzywy, dwie łyżki ziela tymianku, jedna łyżka startego
    korzenia łopianu, jedna łyżka liścia nasturcji, jedna łyżka ziela bylicy bożego
    drzewka. Wszystko to należy zalać 1 litrm wrzącej wody i parzyć pół godziny pod
    przykryciem. Po tym czasie wlać do naczynia z wodą w którym będziemy płukać
    włosy.
    6)Odżywcza oliwka do włosów
    Czasami używa się odżywczych oliwek do włosów (na bazie oliwy z oliwek lub
    oleju słonecznikowego). Do naczynia o pojemności 250 ml należy wsypać 3 łyżki
    dokładnie rozdrobnionych ziół (zawierających dużo olejków eterycznych) i zalać
    je 100 ml oleju. Butelke zakorkować i odstawić w nasłonecznione miejsce aby
    szybciej nastąpiło przenikanie olejków eterycznych z surowca zielarskiego do
    oleju (ok. 3 tygodni). Przez ten czas należy codziennie wstrząsnąć butelką. Po
    trzech tygodniach olej przefiltrować i ponownie dodać trzy łyżki ziół.
    Czynności te należy wykonywać tak długo, aż olej nabierze intensywnego aromatu
    ziół. Oliwką taką nacieramy włosy i skórę głowy na 30 minut przed ich umyciem,
    po czym włosy natrzeć szamponem i odrobiną ciepłej wody i po kilku minutach
    spłukać ciepłą wodą. Ponownie umyć włosy wodą z szamponem.
    7)Tonik z pokrzywy i nasturcji ma właściwości wzmacniające włosy. Należy 50g
    ziela pokrzywy i 50g ziela nasturcji (zioła muszą być zmiksowane) zalać 100 ml
    spirytusu, zlać do butelki, szczelnie zamknąć i odstawić w ciemne miejsce na
    dwa tygodnie. Należy wcierać we włosy raz na tydzień, na dzień przed myciem
    włosów.
    8)Okład z korzenia chrzanu
    Ze świeżo startego korzenia chrzanu należy zastosować kilkuminutowy okład na
    skórę głowy, po czym spłukiwać wodą dopóki nie zlikwidujemy zapachu chrzanu,
    następnie zastosować jedną z płukanek ziołowych. Okład ten poprawia krążenie w
    skórze głowy, przeciwdziała wypadaniu włosów.
    Okład z korzenia rzodkwi czarnej
    Sposób użycia podobny jak w przypadku użycia okładu z korzenia chrzanu. Działa
    podobnie lecz ma silniejsze działanie. Ponadto posiada właściwości regenerujące
    na cebulki włosowe.
    9)Przy bardzo zniszczonych włosach, co 2 - 3 mycie wskazane jest zrobienie przed myciem kompresu z podgrzanego na \"łaźni wodnej\" oleju rycynowego (2 łyżki) z dodatkiem soku cytrynowego (1 łyżka) i gliceryny (1 łyżka), następnie zmywa się go mydłem lub szamponem brzozowym, jajecznym lub lecytynowym. Do ostatniego płukania należy użyć naparu z dodatkiem takich ziół jak: kwiat lipy, lilii lub korzeń prawoślazu.
    10)Nalewka z nasturcji: Całe krzaki nasturcji starannie opłukane, osuszone - posiekać i zalać spirytusem (2 części spirytusu 90% i 1 część przegotowanej wody) tak, żeby zioła były pokryte. Po 10 dniach płyn zlewa się do butelek. Kuracja trwa 2 - 3 tygodnie. Skórę głowy należy smarować codziennie. Płyn ten nadaje się do każdego rodzaju włosów i można go stosować profilaktycznie w celu wzmocnienia włosów. Przy łupieżu należy do nalewki dodać skrzyp i tatarak (po 1 części każdego z ziół).
    11)Odwar z gałązek i owoców rokitnika Stosuje się go na zewnątrz i do wewnątrz. Przygotowuje się z 20 g gałązek, 10 g owoców, zalewa się 500 ml wody gotuje 5 minut, odstawia na 0,5 godziny. Pić należy 2 razy dziennie po 0,5 szklanki a także smarować skórę głowy rano i wieczorem. Kuracja trwa 2 - 3 tygodnie. Wcieranie płynów w skórę głowy należy wykonywać następująco: robić kolejne przedziałki we włosach poczynając od lewej do prawej strony głowy, a następnie to samo na tyle głowy. Owijamy tamponikiem waty patyk lub podłużną łopatkę i wcieramy lekko w każdy przedziałek osobno. Po czym włosy sczesujemy i wykonujemy lekki masaż opuszkami palców.

12)Wyciąg z dziurawca stosuje się przy łysieniu plackowatym, oprócz wyżej wymienionych środków. Miejsca pozbawione włosów można posmarować wyciągiem z dziurawca i po 15 minutach naświetlać promieniami nadfioletowymi (lampą kwarcową lub słońcem). Po naświetlaniu powinien wystąpić odczyn rumieniowy 1 stopnia. Czas naświetlania przy stopniowym przedłużaniu można doprowadzić do 20 - 30 minut. W celu uzyskania lepszego wyniku naświetlań należy, przed przystąpieniem do naświetlania wykonać test, aby ustalić indywidualną wrażliwość pacjenta na promieniowanie nadfioletowe, Dla przyśpieszenia reakcji należy podawać wyciąg dziurawca również do wewnątrz. Uwaga! Kurację taką można przeprowadzać tylko pod kontrolą lekarską.

13)kieliszek rycyny+ sok z ½ cytryny+ kieliszek nafty+żółtko+łyżka miodu+kieliszek koniaku. Zmieszać, odstawić w ciemnej butelce na 24 h, nałożyć na głowę, przykryć folią,ręcznikiem ,trzymać 2 h,spłukać.

14)2żółtka+łyżka soku z cytryny+ ½ szklanki oliwy z oliwek (proporcje na włosy do ramion). Wymieszać ,do uzyskania majonezu, nałożyć na suche włosy, zawinąć folią,trzymac kilka godzin, umyć 2 razy, zastosowac odżywke nawilżającą.

15)na wypadanie napar z pokrzywy

16)żółtko+10 kropel olejku rycynowego+10 krpoli soku z cytryny. Wymieszac, wmasować w skórę głowy, zwinąć w folię, przykreyć ciepłm ręcznikiem (można podgrzewac suszarką co jakis czas). PO 45 min. umyć włosy. stosować raz w tygodniu przez 6 m-cy. efekty widoczne po 3 m-cach.
    17) jajko wbić do szkl, zalć do ½ ciepła wodą dokładnie wymieszać, rozprowadzić na wilgotnych włosach, porządnie wcierając w skórę, rozczesywać w czasie płukania
    (przed umyciem) 125ml oleju z oliwek+jajko+60ml octu cedrowego+1/4 łyżeczki soli+ 5ml miodu. wymieszac, uzyskać majonez, wmasowac we włosy,przyktyć ręcznikiem, zmyc ciepła woda po 30 minutach.
    18)2łyżki ziela pokrzywy+ 2łyzki liścia nasturcji+1 łyzka ziela bylicy bożego drzewka+1łyzka startego korzenia lopaniu. zalać 1 l wrzątku ,parzyć 30 min pod przykrycie,. spłukać włosy
    19)nafta do włosów (aptece ,koszt.4-5zł, firma Anna, Paramedica), najlepiej z lecytyną,biopierwiatskami,pokrzywą + żółtko+sok z cytryny. Pomieszać , w skórę lowy,ewentualnie lekko we włosy, trzymac 10-15min, stosowac przed myciem na wilgotne włosy, umyć 2 razy.
    20)nawilżenie: zmieszać 3 łyżeczki oleju awokado lub migdałowego i łyżeczkę eterycznego olejku z lawendy. Wetrzyj we włosy,zmyj po 30 min.
    21) nawilżenie: żółtko+kieliszek wódki+łyżeczka żelu z aloesu. Pomieszac,nałożyc na włosy, spłukac dokładnie
    22)wypadanie: litrem wody zalej 10dag kory wierzbowej i gotuj przez ok.20min. gdy wystygnie przecedź. dodaj ¼ szklanki czystego soku brzzowego. Przez 2 tyg. wcieraj płyn w skórę głowy,masując ja przy tym.
    23)Jajko+1/4 szklanki piwa. Pomieszać, rozprowadzic na umyte ,mokre włosy,spłukac po 15min.
    24) dokładnie ywmieszaj na papkę łyżkę oleju sezamowego lub lnianego,żółtko i łyżkę neutralnej(bezbarwnej) henny. Gęśtą emulsję wmasuj w w wilgotne włosy. Po 30 min. dokładnie umyj głowę.
    25)3łyzki oliwy i tyle samo soku z cytryny zmieszaj i rozprowadź na mokrych włosach(po muciu). owiń folią i recznikiem, umyj włosy po 30min.
    26) 30 minut przed kazdym myciem wetrzeć maseczke we wlosy wlasnorecznie przygotowana. Przepis na maseczke: 2 zoltka jajka, 3-5 lyzek nafty kosmetycznej, sok z polowy cytryny lub mandarynki. Nastepnie zmyć to z uzyciem szamponu RADICAL, nastepnie wetrzeć maske do wlosow RADICAL do wlosow farbowanych na ok 10 min. Potem zmyć to wszystko. Efekty widać po 2 tygodniach. Dodtakowo warto stosować ampulki do wlosow rowniez z tej samej serii RADICAL firmy FARMONA.

27) lyzka hibiskusa + kilka lyzek oleju kokosowego.
    Podgrzewaj w kubku wstawionym do garnka z wrzatkiem, a nie na ogniu. Cieply
    (ale nie goracy) olej kladz na wlosy, na to czepek, po 30-60 min. umyj. To
    tyle usmiech.gif
    Mozna jeszcze po umyciu splukac wlosy naparem z hibiskusa - ladnie blyszcza.

28)Wyprobowana odzywka na suche wlosy-skutki rewelka!
    Oto przepis oliwa z oliwek(ilosc zalezy od dlugosci wlosow,ja mam prawie do ramoin i wystarcza mi pol szklanki)wymieszac z zoltkiem jajka.Powstanie taka konsystencja lekkiego zelu.Nalozyc na suche wlosy,najlepiej przed pojsciem spac.Mozna glowe owinac dodatkowo folia aluminiowa,ja tak nie robie ale na poduszke klade recznik aby nie bylo plam.Taka odzywka zmywa sie bez problemu.Poczatkowo stosowalam tak raz w tyg.Po 6tyg.widzialam skutki-lsniace.mieciutkie; wlosy!

29)jesli chodzi o INTENSYWNE NAWILZENIE to sprobuj siemie lnianego..zagotuj z dwie łyzki siemia lnianego w szklanec w
  • szaninka 2006.04.07 [10:58]
    12)Wyciąg z dziurawca stosuje się przy łysieniu plackowatym, oprócz wyżej wymienionych środków. Miejsca pozbawione włosów można posmarować wyciągiem z dziurawca i po 15 minutach naświetlać promieniami nadfioletowymi (lampą kwarcową lub słońcem). Po naświetlaniu powinien wystąpić odczyn rumieniowy 1 stopnia. Czas naświetlania przy stopniowym przedłużaniu można doprowadzić do 20 - 30 minut. W celu uzyskania lepszego wyniku naświetlań należy, przed przystąpieniem do naświetlania wykonać test, aby ustalić indywidualną wrażliwość pacjenta na promieniowanie nadfioletowe, Dla przyśpieszenia reakcji należy podawać wyciąg dziurawca również do wewnątrz. Uwaga! Kurację taką można przeprowadzać tylko pod kontrolą lekarską.

13)kieliszek rycyny+ sok z ½ cytryny+ kieliszek nafty+żółtko+łyżka miodu+kieliszek koniaku. Zmieszać, odstawić w ciemnej butelce na 24 h, nałożyć na głowę, przykryć folią,ręcznikiem ,trzymać 2 h,spłukać.

14)2żółtka+łyżka soku z cytryny+ ½ szklanki oliwy z oliwek (proporcje na włosy do ramion). Wymieszać ,do uzyskania majonezu, nałożyć na suche włosy, zawinąć folią,trzymac kilka godzin, umyć 2 razy, zastosowac odżywke nawilżającą.

15)na wypadanie napar z pokrzywy

16)żółtko+10 kropel olejku rycynowego+10 krpoli soku z cytryny. Wymieszac, wmasować w skórę głowy, zwinąć w folię, przykreyć ciepłm ręcznikiem (można podgrzewac suszarką co jakis czas). PO 45 min. umyć włosy. stosować raz w tygodniu przez 6 m-cy. efekty widoczne po 3 m-cach.
    17) jajko wbić do szkl, zalć do ½ ciepła wodą dokładnie wymieszać, rozprowadzić na wilgotnych włosach, porządnie wcierając w skórę, rozczesywać w czasie płukania
    (przed umyciem) 125ml oleju z oliwek+jajko+60ml octu cedrowego+1/4 łyżeczki soli+ 5ml miodu. wymieszac, uzyskać majonez, wmasowac we włosy,przyktyć ręcznikiem, zmyc ciepła woda po 30 minutach.
    18)2łyżki ziela pokrzywy+ 2łyzki liścia nasturcji+1 łyzka ziela bylicy bożego drzewka+1łyzka startego korzenia lopaniu. zalać 1 l wrzątku ,parzyć 30 min pod przykrycie,. spłukać włosy
    19)nafta do włosów (aptece ,koszt.4-5zł, firma Anna, Paramedica), najlepiej z lecytyną,biopierwiatskami,pokrzywą + żółtko+sok z cytryny. Pomieszać , w skórę lowy,ewentualnie lekko we włosy, trzymac 10-15min, stosowac przed myciem na wilgotne włosy, umyć 2 razy.
    20)nawilżenie: zmieszać 3 łyżeczki oleju awokado lub migdałowego i łyżeczkę eterycznego olejku z lawendy. Wetrzyj we włosy,zmyj po 30 min.
    21) nawilżenie: żółtko+kieliszek wódki+łyżeczka żelu z aloesu. Pomieszac,nałożyc na włosy, spłukac dokładnie
    22)wypadanie: litrem wody zalej 10dag kory wierzbowej i gotuj przez ok.20min. gdy wystygnie przecedź. dodaj ¼ szklanki czystego soku brzzowego. Przez 2 tyg. wcieraj płyn w skórę głowy,masując ja przy tym.
    23)Jajko+1/4 szklanki piwa. Pomieszać, rozprowadzic na umyte ,mokre włosy,spłukac po 15min.
    24) dokładnie ywmieszaj na papkę łyżkę oleju sezamowego lub lnianego,żółtko i łyżkę neutralnej(bezbarwnej) henny. Gęśtą emulsję wmasuj w w wilgotne włosy. Po 30 min. dokładnie umyj głowę.
    25)3łyzki oliwy i tyle samo soku z cytryny zmieszaj i rozprowadź na mokrych włosach(po muciu). owiń folią i recznikiem, umyj włosy po 30min.
    26) 30 minut przed kazdym myciem wetrzeć maseczke we wlosy wlasnorecznie przygotowana. Przepis na maseczke: 2 zoltka jajka, 3-5 lyzek nafty kosmetycznej, sok z polowy cytryny lub mandarynki. Nastepnie zmyć to z uzyciem szamponu RADICAL, nastepnie wetrzeć maske do wlosow RADICAL do wlosow farbowanych na ok 10 min. Potem zmyć to wszystko. Efekty widać po 2 tygodniach. Dodtakowo warto stosować ampulki do wlosow rowniez z tej samej serii RADICAL firmy FARMONA.

27) lyzka hibiskusa + kilka lyzek oleju kokosowego.
    Podgrzewaj w kubku wstawionym do garnka z wrzatkiem, a nie na ogniu. Cieply
    (ale nie goracy) olej kladz na wlosy, na to czepek, po 30-60 min. umyj. To
    tyle usmiech.gif
    Mozna jeszcze po umyciu splukac wlosy naparem z hibiskusa - ladnie blyszcza.

28)Wyprobowana odzywka na suche wlosy-skutki rewelka!
    Oto przepis oliwa z oliwek(ilosc zalezy od dlugosci wlosow,ja mam prawie do ramoin i wystarcza mi pol szklanki)wymieszac z zoltkiem jajka.Powstanie taka konsystencja lekkiego zelu.Nalozyc na suche wlosy,najlepiej przed pojsciem spac.Mozna glowe owinac dodatkowo folia aluminiowa,ja tak nie robie ale na poduszke klade recznik aby nie bylo plam.Taka odzywka zmywa sie bez problemu.Poczatkowo stosowalam tak raz w tyg.Po 6tyg.widzialam skutki-lsniace.mieciutkie; wlosy!

29)jesli chodzi o INTENSYWNE NAWILZENIE to sprobuj siemie lnianego..zagotuj z dwie łyzki siemia lnianego w szklanec wody..otrzymasz taki zelik..niezbyt przyjemny w dotyku ..ale u mnei sie sprawdza..ja mam bardzo wysuszone wlosy i w dodatku krecone..ale kiedy nałoze tego zeliku na włoski nie splukujac oczywiscie,włosy nie dosc ze sa mieciutkie i sliczniutkie , błyszcza sie to w dodatku kreca nieziemsko..

• szaninka 2006.04.07 [11:00]
    jezeli chodzi o jakies kupne produkty to polecam kosmetyki z Dory ww.cosmeticididora.com , WAX treatment(apteka) i SUBRINE,ktora na 1000% ci pomoze http://www.fryzjer-sklep.pl/index.php?cat=2&a ct=product&mode=cp&prd=25&id=1753

• Rosasita 2006.04.15 [00:58]
    jezeli o ten majonez chodzi to moja kumpela ma długie rozjasniane włosy stosuje majonez i sobie chwali, wiec jednak działa, ja nie próbowałam wiec nie moge wydac opini
  • bronka248 2006.04.27 [12:16]

• Malgonek 2006.04.27 [18:29]
    jakby przeanalizowac przepis na majonez usmiech.gif to powinien działac usmiech.gif oliwa z oliwek , zółtko jaj usmiech.gif ja stosuję WAX dla blondynek jest ok usmiech.gif ale ja w nim poprostu sypiam raz na tydzien a na codzień , żeby wygładzić ładnie rozświetlić usmiech.gif jedwab do włosków usmiech.gif i juz usmiech.gif

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid= 2979543 najskuteczniejsze feromony zapraszam
  • Olivia P 2006.05.05 [15:39]
    jak to tam jest wkońcu z tym majonezem działa cosik
  • Spinka i Ola 2006.05.22 [11:32]
    UWAGA! - MAJONEZ DZIAŁA - REWELACYJNIE!!!

Z początku śmiałyśmy się: 'Jak można używać majonezu do włosów???' Ale przetestowałyśmy go (właśnie mija czwarty dzień) i rezultaty są REWELACYJNE!!! Pewnie wynika to ze składników zawartych w majonezie...

Testowałyśmy najtańszy (ok.2 zł) i najmniejszy majonez z firmy Frubex. Nie wiemy czy z innych firm działają tak samo usmiech.gif

Pierwszyego dnia zaserwowałyśmy sobie pożądną dawkę i trzymałyśmy ją na włosach prawie dwie godziny - bez folii i owijania czymkolwiek włosów (muszą oddychać). Potem umyłyśmy włosy szamponem, tak jak zazwyczaj. Owinęłyśmy włosy w ręczniki na jakieś 10 minut a potem pozwoliłyśmy wyschnąć im normalnie (żadna z nas nie używa suszarki, lakierów i tych innych paskudzw).
    Po wyschnięciu włosy były bardziej błyszczące - i to nas zaskoczyło. Nie było też śladu po zapachu majonezu (ja nie lubię usmiech.gif ale to kwestia normalnego umycia włosów szamponem.
    W następne dni kładłyśmy go na włosy przed prysznicem i zmywałyśmy po jakiś 20 minutach. Nie używałyśmy żadnych innych odżywek.

I co? Ja miałam strasznie przesuszone włosy - farbowane miesiąc w miesiąc farbami Palette przez ponad rok, Ola z kolei rozjaśnia je.
    Teraz mamy błyszczące i po prostu EXTRA!
  • 65989+89 2006.06.13 [19:56]
    musze pomyslec o tym majonezie. mam w domu pomorski smiech.gif zakupialm sobie linie regenerujaca pantene pro v szapon + odzywka czaje sie jeszcze na krem, nie mam jakis super zniszczonych wlosow ale mam wlosy farbowane farbami safira i palette (co 3 miesiace) i prostuje je prostownica choc teraz juz ja wywalilam, od wczoraj mam takie postanowienie ze bede je tylko suszyc na jakies wyjscia a tak niech sobie schna same usmiech.gif ogolnie do wczoraj stosuje palette i czuje roznice w dotyku bo wlos jest miekki i bardziej zdyscypliniwany (mam wlosy jakby mieszane proste z tylu a z przodu ni to fale ni to loki a wszystko sie puszy) i ogolnie jest niezle usmiech.gif wczesniej stosowalam herbal z odzywka do wlosow farbowanych i nie za bardzo, zamierzam uzywac pantene pro-v przez dwa miesiace a jak potem sie okaze ze nie ma efektow to bede szukac dalej.
    i za miesiac ide do fryzjera przefarbowac sie na moj naturalny kolotr -ciemny blond i nie bede juz farbowac wlosow usmiech.gif
  • FRYZJERKA 2006.06.25 [20:05]
    MAJONEZ JEST REWELA!

kobitki, jestem fryzjerka z 11 letnim doswaidczeniem i majonez to nie żadne żarty, acz skuteczny sposób na to by włosy były: lśniące (to najwieksza zaleta), bardzo dobrze się ukladaly, poprawia sie kondycja permanentna wlosa, jeasli wlosy wypadajma to i majonez temu zaradzi (efekty widoczen juz po 4 nalozeniu) no i sa miękusie i takie poprostu akuranie! Wiele rzeczy srtosowalam, i domowe i profesjonalne sposoby, ale o MAJONEZIE uslyszlaam od klientki jaies 5 lat temu! Teraz polecam kazdemu!!

STOSOWANIE:
    zanim przystapisz do myciw wlasciwego, naloz warstwami majone, nie wiecej niz 2-3 lyzki stolowe, owin ręcznikiem, i trzymaj 40-60 minut!!!
    W tym czasie mozesz krzatac sie po mieszkanku,,,a wlosy pięlnieją!
    GWARANTUJE, ze juz po pierwszym zabiegu dostrzesz efekty!

POzdrawaim wszsystkie pieknichy
    !

• wysuszona 2006.07.14 [20:27]
    a co do majonezu to trzeba go stosować codziennie?
  • taka-jednaaaa 2006.07.17 [22:21]
    ja rozjaśniam włosy bardzo czesto mam bardzo jasne-platynowe ,czy ten olejek rycynowy nie przyciemni mi włosów???
  • wysuszona 2006.07.19 [13:56]
    no dobra sprobowałam tego majonezu, ale tylko raz, poniewaz ten nieprzyjemny zapach siedział na mojej głowie nawet po myciu włosów a poza tym to nie widziałam zadnych efektów:/. a przy okazji to czy nie ma ktoś zadnego przepisu na to by włosy sie mniej kręciły? bo moje są niby proste niby kręcone (wiejskie siano). błagam o pomoc!!!
  • ANKA KKK 2006.12.25 [21:35]
    ja mam ciemne wlosy ale sa juz tak zniszczone ze ciecie im nie poamga a wsyztkie koncowki sie koncza w innym miejscu bo tak sie lamia, poza tym mam nie dlugie wiec niemoge ich poprostu duzo sciac bo i tak sie nie chca ukladac, probowlama wsyztkiego, co mam robic??
  • admirabilis 2007.01.24 [16:35]
    Mam podobny problem z włosami... Jestem młoda, mam naście lat i nic z nimi nie robiłąm a są totalnie zniszczone... suche, matowe, szorstkie, puszące się, bardzo łamliwe.... Moge dosłownie garściami wyrwać włosy i to nie od cebulek a od połowy długości! Nie wpominając o rozdwojonych końcówkach... Nie sa nawet ani kręcone ani proste, nie chcą się układać... A marzą mi się zdrowe, układające się w miarę proste, gładkie włoski...

• anulka83 2007.01.28 [14:15]
    Witam jestem fryzjerka usmiech.gif jedwab owszem jest dobry ale nie mozna z nim przesadzic bo wtedy obciąża włosy i mamy skutek odwrotnysmutas.gif zamiast je nawilżyc i poprawic kondycje staja sie matowe i ciężkie. a co do masek regenerujących bardzo dobra jest maska waX jest dostepna w aptece do wlosow ciemnych i jasnych. nakladasz ja na 20 a 30 min pod reczniik i dobrze jest ttroche podgrzac suszarka wtedy bardziej dziala usmiech.gif jest rewelacyjna ja nie raz uratowalam sobie tym moje wloski usmiech.gif z tym ze trzeba ja regularnie nakladac. lekarze polecaja ja nawet po hemioterapi smutas.gif ale sama widzialam na wlasne oczy jak kobieta sie polepszaly wloski usmiech.gif polecam

• izka1812 2007.01.29 [22:31]
    Ja tez juz nie wiem jak mam sobie radzic z wlosami smutas.gif dosc ze sa nieslychanie rzadkie to jeszcze kazda koncowka jest strasznie zniszczona mimo iz juz od 1,5 roku uzywam wszelkich odzywek i stracilam na nie fortune i zadna nie dziala.Czy wie ktos cos na temat jakis tabletek lub ampulek ktore naprawde ale to naprawde dzialaja ?? pozdrawiam
  • agaciorek 2007.01.30 [12:44]
    witajcie, mam ten sam problem. w lipcu 2006 rozjasnialam wlosy z czarnych na blond. fakt, mam teraz bardzo jasny blond, ale wlosy sa suche, lamliwe, praktycznie nie urosly mi nic, bo wciaz sie lamia. probowalam juz chyba wszystkiego ( dzis przetestuje majonez usmiech.gif , i wg moich obserwacji na pewno nic nie daje plukanie woda z cytryna po umyciu- moje wlosy po cytrynie sa szortskie, matowe i jakies takie sztywne... Wax polecam, ale po dluzszym uzywaniu niestety tez przestaje dzialac choc to prawda, ze wloski po nim rosna duzo szybciej. Dzis uzylam nowej maseczki- schauma do zniszczonych z maslem shea- i jestem zadowolona usmiech.gif po tym jedwab na wlosy i nie jest zle usmiech.gif
  • izka1812 2007.02.01 [10:48]
    dziwczyny zeby szybko rosly wlosy polecam merz specila kosztuje ok40 zl ale naprawde dziala sama wyprobowalam POLECAM
  • rejma 2007.02.01 [11:05]
    a co zrobić gdy włosy nadmiernie wypadają . Tylko nie lubię żadnych pracochłonnych zabiegów.
  • PATISON 2007.02.01 [11:13]
    rozjaśnioa_blondynka --> żeczywiście szybko rosną ;P ja musiałam farbować odrosty co 3 tygodnie usmiech.gif

melciarozpaczy -> najlepiej wrócić do naturalnego koloru, rozjaśniane włosy są coraz mniej modne. A jak nie chcesz to spróbuj kupić sobie jedwab. Może też być maska fryzjerska pudełko 1L ok 35 - 40 zł a na bardzo długo wystarczy, Lepiej sie opłaca niż chodzić co tydzień do fryzjera. Ewentualnie stosuj odżywkę do włosów nieco inaczej niż jest to zalecone na opakowaniu.
    PRZEPIS: Umyj włosy szamponem ale nie masuj go za długo i spłucz ciepłą wodą (ciepła woda otwiera łuski włosów)Odżywka do spłukiwania: pantene, gliss kur, elseve itp.... nakładasz na umyte osuszone recznikiem włosy, owijasz folią aluminiową, i ręcznikiem. Trzymać pół godziny i spłukać. składniki mineralne się wchłonią ale aby je utrzymać należy spłukać włosy chłodną wodą.

Duże, białe, zielonawe, zielone, a nawet granatowo fiołkowe, prawie czarne. Mają niezwykły wygląd, wyglądają jak dwa złożone ze sobą talerze o pofałdowanych faliście brzegach.

Odpowiedz na ten temat