Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksesia

Żółte upławy

Polecane posty

Gość Ksesia

Witam. Od kilku ... a raczej od gdzieś początku lipca nie mam okresu, zamiast tego ciągle pojawia się żółta wydzielina. Nie brązowa, nie biała, żółta. Nie ma grudek i ma tylko troszkę nieprzyjemny zapach. Nic mnie nie boli, nie piecze. Nigdy jeszcze nie współżyłam, mam 16 lat. Bardzo się tego boję, nie wiem jak przywrócić okres, może jak na razie bez wydawania pieniędzy zna ktoś jakiś domowy sposób na przywrócenie miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz isc do lekarza to zapewne grzybica pochwy lub zakażenie bakteryjne. Brak okresu tez jest tu niepokojacy o ile to nie ciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzybica. Idz do lekarza. Powodem jest basen , papier toaletowy lub proszek do prania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie pogadasz o tym z mamą? skoro nie współżyłaś to nie ma obaw. Do tego by wyregulowac miesiaczkę potrzebne są po 1 badania czy nic sie nie dzieje np mięsniaki na macicy a po 2 lekarz musi wypisac jakies hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie musisz iść do lekarza, a najlepiej faktycznie porozmawiać z mamą,babcią, starszą siostrą.Zerknij sobie na stronę invag.pl-tam w zakładce infekcje intymne masz opisy i zdjęcia najczęstszych infekcji.Z opisu wygląda jak grzybica ale ten brak okresu takdługo jest niepokojący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie to jakaś infekcja lub grzybica. Nie martw się. Idź z mamą do lekarza. Zastosuj 10 dniową kurację tabletkami przepisanymi przez ginekologa i będzie dobrze. A na przyszłośc może zapobiegac takim stanom, a wierz mi - będąc dojrzałą kobietą będą często się pojawiać. Ale to nic strasznego :) Tutaj masz trochę wskazówek: http://grzybice.pl/jak-mozna-uchronic-sie-przed-grzybica-pochwy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×