Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniqq

żona brata

Polecane posty

Gość moniqq

moj brat wział slub 4 lata temu , z ta krowa jest juz z 8 lat. Nie wiem ale od poczatku jej nie polubilam, nic mi nie zrobila, ale po prostu jej nie lubie. Brat jest zadowolony w tym zwiazku, ale uwazam, ze ona go psuje. Wielka pani wyksztalcona, och ach. brat przy niej sie zmienil, poszedl na studia i tez wielki madry. Jak z nia rozmawialam to mi opowiedziala, ze ja nudza rozmowy tylko o ubraniach i kosmetykach. Nie wytrzymalam w koncu kiedys i jej dowalilam, ze jest zwykla suka, ze ukradla mi brata itd A ona zamiast porozmawiac powiedziala, ze ja obrazilam i uciela znajomosc. Przestala reagowac na moje wiadomosci, a duzo ich wysylalam, na miescie udawala, ze mnie nei widzi. W koncu mi napisala, zebym jej dala spokoj bo pojdzie na policje. Czy ta kretynka jest normalna ? doslownie jej nie znosze, suka wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest normalna, ty jesteś porąbana i to zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś wredną suką!!!!!!!!!!Odp*****l się od niej ty kretynko !!!!już samo to co tu napisałaś kim naprawdę jesteś ,bo jesteś tępą krową ,zdzirą która chce komuś zniszczyć życie!!!A bratowej do pięt nie dorastasz i dlatego jej tak nie lubisz!taka jest prawda!!!Znałam kiedyś taką samą sucz jak ty co zatruwała mi życie ,no i życie samo jej dokopało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo 0/10 Musisz sie bardziej postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes chora i dobrze że ci morde policja utarla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz talentu do prowokacji P**********a Marna istoto .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
nie jest to prowo, nie rozumiecie mnie, ona sie nosi jakby neiwiadomo kim byla, a moj brat to taki przystojniak, zeby mogl miec kazda. A ona teraz w ogole nie odwiedza nas, tzn rodziny. Zabronila nam przychodzic do ich domu, jak jej ostatnio powiedzialam czesc na ulicy to mi nei odpowiedziala, wyslalam jej zyczenia i nic. Na facebooku mnie zablokowala. Staralam sie z nia miec dobre relacje, a ona mnie olała. Nawet jak jej dokuczalam to zero reakcji. I nosi sie jak wiesniara, zero pomyslu na fryzure, makijaz. taka sierota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty zidiociała wywłoko stań przy drodze a nie ludziom życie trujesz. ja bym ci tak ryj obiła że rodzona matka by cię nie poznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za nic w świecie nie wpuściłaby do swojego domu takiej wściekłej suczy jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, ile Ty masz lat? Chorujesz i nie masz co z czasem w domu robić? To weź sobie jakąś książkę poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
Wy chyba zycia nie znacie. mam 38 lat i dobrze wiem, na czym zycie polega. A ta krowa sie patrzyla na mnie z wyzszoscia, ze studia robilam dlugo, ze mialam starszego faceta od siebie. taka cnotka ktora uwaza sie za lepsza od innych. Uwazam, ze moj brat mogl duzo lepiej trafic. I przez pewien czas myslalam, ze ja zostawi i nawet jej mowilam zeby sie nie martwila, bo jak moj brat ja zostawi to mozemy sie nadal kumplowac i pojsc czasem na piwo. A ta wyniosla damula tylko na mnie spojrzala. Kiedys mi powiedziala, ze jestem niewychowana i brak mi kultury i ona nie chce miec ze mna nic wspolnego. Powiedzialam o wszystkim mamie, tez jej juz nie lubi ! I to jest normalne ? takie zachowanie wobec rodziny meza, w koncu weszla do naszej rodziny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
zreszta napisalam jej, ze nie uwazam, abym byajmniej byla wobec niej niekulturalna. i ze skoro weszla do anszej rodziny to moglaby sie umiec zachowac. To mi prostaczka odpisala, ze nie weszla do naszej rodziny, ale zalozyla nowa. Chamka zwykla z niej i tyle. A jaka wielka dama z niej, och och szpilki, sukienki, wielce oczytana Jak usilowalam do niej zagadac i polecilam jej ksiazke nimfomanka to spojrzala na mnie i tekst, ze preferuje inna literature ! preferuje c**a zarozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
i zapraszalam ja na piwo, kawe i ciastko, na zakupy Pomagalam sjej wybrac ubrania itd Ale widze, ze ona jest taka podla i zarozumiala, ze nie mozna sie z nia w ogole kolegac. Wyniosla suk.a i c****a i tyle Aha i wyborazcie sobie, ze nie odwiedza nas na swieta, nawet w wigilie ! i zyczen nie zlozyla ostatnio nawet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbaza dziś atakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki co za prymityw z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
ja jestem prymityw ?? a ona to co ? rodziny wlasnego meza nie odwiedza ! nie utrzymuje kontaktu ! to jest normalne ..... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty chciałabyś mieć kontakt z osobą, która Cię nazwała suką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
rozne sie rzeczy w zyciu mowi i jakby sie kazda osoba o takie p*****ly obrazala to by chyba nikt z nikim nei rozmawial !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się najlepiej na nogi bo na głowę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to świadczy tylko o Tobie. W życiu bym z Tobą nie chciała mieć kontaktu po takim tekście i ta dziewczyna dobrze robi, bo nawet jakby z Tobą na te zakupy chodziła to dalej byś jej dupę obrabiała. Po prostu taka jesteś. Daj spokój już tej kobiecie, widać, że się na tobie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakompleksione biedactwo skup się na sobie Ty jesteś po prostu zazdrosna a że nie radzisz sobie z własnymi kompleksami to wyżywasz się na kimś kto ma w .......Twoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
ja zakompleksiona ? hahaha ta wieśniara jak zaczela byc z moim bratem to dalam jej swoje stare ubrania i wziela haha Ja wiele lat mieszkalam za granica, pracowalam w klubach,mieszkalam w super hotelach. A to takie byle co z malego miasteczka i ja mam byc niby o nia zazdrosna ? haha dobry zart !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale jesteś głupia haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie jak Ty to szkoda czasu i klawiatury ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
same jesteście głupie ! zyjecie pewnie w jakiś wioskach i g****o wiecie o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
nie wiem co w tym smiesznego .... ale sama patologia tu siedzi, popierają jakaś babę, która unika rodziny i rozbija rodzine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź się nie ośmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqq
nie wiem co smiesznego widzisz. Wg mnie ona jest niedojrzala rozbija rodzine z powodu widzimisie. Myslicie, ze to mile, jak brat sam przychodzi? Rodzicom nie jest milo, sasiedzi sie dopytuja itd Wstyd i tyle ! i to wszystko przez ta krolewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×