Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozliweto

Żona nic nie wie.

Polecane posty

Gość mozliweto

Czy myślicie, że to jest możliwe, że żona może nie wiedzieć, że mąż ją zdradza? Są małżeństwem 20 lat. Właściwie już w narzeczeństwie kręcił z dwiema na raz. Wybrał jedną i ożenił się z nią. Po 3-4 latach się zaczęło. Zawsze jest dyskretny, przeważnie wybiera mężatki, czasami jakaś przygoda. Czy to możliwe, żeby ta żona żyła tyle lat w słodkiej nieświadomości, że ma porządnego męża, który finansowo zabezpiecza i zawsze na noc do domu wraca. Czy to możliwe, że przez tyle lat nie zorientowała się z jakim bzykaczem żyje? Czy kobieta może przeżyć życie i uważać małżeństwo za dobre , jednocześnie dźwigając poroże? Rozumiem, że pojedynczy skok w bok, nawet romans można przeoczyć,ale permanentne zdradzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty przez 20 lat nic innego nie robisz tylko śledzisz jej meża, żałosna kreaturo zajmij się własnym życiem, a nie zmyślone ploty rozsiewasz. kto ci uwierzy w te bednie niedojdo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jej zazdrościsz przystojnego męża, który ma powodzenie wśród kobiet, bo od ciebie każda nomalna ucieka i przyszło ci siedzieć z prymitywną wieśniarą, dlatego wszyscy z was się śmieją :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliweto
Nie muszę znać i śledzić 20 lat by wiedzieć. Nie jestem też kreaturą, ale Tobie, czego jak czego, ale kultury zarzucić nie można. No chyba, że podejrzewasz, że może chodzić o Twojego męża i walisz oślep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, nawet nie znasz, a wiesz. D Wróżka Syfilla jesteś? :D Mojego męża to pocałuj w dope, tępa ściero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz nam jak to mozliwe, ze nie znasz człowieka a zanasz jego sprawy intymne? jasnowidz jesteś? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Mysle, ze to malo prawdopodobne zeby tego nie wiedziala ale z jakichs wzgledow nie robi z tego zadnego uzytku. Moze jest dla niej Boggiem i za kazda cene chce go miec przy sobie. Takie kobiety istnieja. Nie wiem czy jestes ta, ktora by chciala zeby zona go wyrzucila i...wtedy bylby twoj. Jesli tak jest, to zastanow sie raczej nad jego zachowaniem, a nie jego zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to pewnie jest ta porzucona z czasów kawalerskich faceta a że jej nikt nie chciał to czeka te 20 lat licząc że może żona się rozwiedzie z mężem jak dotrą do niej ploty i kłamstwa zmyślone przez porzuconą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliweto
Ten facet pracuje z moim bratem od wielu lat. Jest biernym obserwatorem kilku sytuacji, o części sam mu powiedział. Nie znam jego żony, poza tym wiem, że to bardzo ładna atrakcyjna kobieta. Podobno ich życie seksualne zawsze było ok, także nie można powiedzieć, że to jest powód zdrady. Pytam jako kobieta, bo nie chciałabym na łożu śmierci się dowiedzieć, że moje małżeństwo było w pewnym sensie kłamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde a mi sie takie glupie nie zdarzaja, jak dowiedza sie o zdradzie to wielkie afery,sceny zazdrosci,fochy,nie odzywanie sie a wszystko na swoja niekorzysc bo jak mnie wnerwią to zrywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jestes ta, ktora by chciala zeby zona go wyrzucila i...wtedy bylby twoj. Jesli tak jest, to zastanow sie raczej nad jego zachowaniem, a nie jego zony. xxxxxx No właśnie powiedz nam jak on to robi, że prze tyle ukrywa cię tak dyskretnie, że żona nic nie podejrzewa? I ile ty dla niego znaczysz, że przez 20 lat trzyma cię w ukryciu przed całym światem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliweto
Tak,tak jestem porzuconą, brzydką, podłą wredną kobietą, której nikt nie chce- już poczułyście się lepsze, ładniejsze, mądrzejsze? Nigdy nie zrozumiem skąd tu tyle bezinteresownego jadu. W ani jednym słownie nie napisałam, że czekam na faceta, że mnie w jakiś sposób interesuje. Chyba każda kobieta chciałaby wiedzieć, że ktośjej w konia nie nie robi i ciekawi mnie ( dla mnie samej nie czyham na czyjegoś małżonka) czy można przeżyć życie z kimś i go naprawdę nie znać, czy można aż tak grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna poczytaj kolesia podpisujacego sie rescator, to ten typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj autorko,moze ona poprostu jest cwana babka,KAZDY facet zdradza,wiec lepiej nie ch zdradza i daje kase,niz w domu ma brakowac na rachunki a facet i tak sie bedzie szlajal.moze babka przemyslala sobie to i owo,bierze on niego kase,udaje ze nic nie widzi,a w rzeczywistosci ma kochanka.taka sytuacja moze miec jeszcze jedna zalete,moze ona czuje do niego niechec,wiec jej nawet na reke,ze on sie wyzyje poza domem a jej w sypialni daje spokoj.sama wiesz,ze zycie pisze rozne scenariusze,ani ty,a my nie wiemy jak wyglada sprawa ze tak sie wyraze´´od kuchni´´:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze ze maja radoche ze ci pojada a to tylko literki:-D Slowa nie bola a pisane przez byle kogo ktorego w ogole nie znasz to juz w ogole:-D Niech sobie pisza jak musza:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze ze maja radoche ze ci pojada a to tylko literkismiech.gif Slowa nie bola a pisane przez byle kogo ktorego w ogole nie znasz to juz w ogolesmiech.gif Niech sobie pisza jak muszasmiech.gif y wiekszej bredni napisac sie nie dalo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, ty lepiej zastanów się co twój brat robi i ile jest wart, skoro roznosi ploty o kolegach, jak wiejska przekupa z jajami na targu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Przyznam, ze nie przekonuja mnie twoje slowa. Ale w sumie nie wazne. Jesli jest tak jak piszesz, to dam ci jedna rade. Nie martw sie na zapas. Nie wszyscy faceci sa jednakowi i kto powiedzial, ze ciebie spotka to samo. Ty na pewno zauwazysz jesli bedzie cos nie tak i nie pozwolisz sie oszukiwac, i robic w bambuko. Idz na rower czy na spacer i nie zadreczaj sie problemami, ktorych nie masz i moze nigdy miec nie bedziesz. A tak na marginesie to jesli ona tego nie wie to kto powiedzial, ze dowie sie tego na lozu smierci? Chyba ogolnie za duzo myslisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadaj z jego żoną jak to fajna babka to się dowiesz jeszcze gorszych rzeczy o własnym bracie. Faceci lubią fantazjować i wciskają sobie wzajemnie takie kity, że głowa mała. Wiem coś o tym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mama takiego głupiego bata i to co on opowiada o swoich kolegach to nawet już strach słuchać, bo jakby ci koledzy się dowiedzieli, to brat by nigdy z domu nie wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że dopóki nie masz dowodów w postaci zdjęć i nagrań to są to pomówienia i oszczerstwa, qrwo z debilnym bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko postu...no f****n comments Zjebem jestes. Ty i twoj brat. Jak musisz byc zalosna heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam jako kobieta, bo nie chciałabym na łożu śmierci się dowiedzieć, że moje małżeństwo było w pewnym sensie kłamstwem. x x To zainteresuj się swoim mężem jeśli go masz a nie cudzym. No chyba, że jesteś stara panna co tylko czyha na tego żonatego kolegę pracujacego z twoim batem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllka1
ha ha ...a ja myślę, że ta fajna żona wie lub domyśla się i też ma kogoś na boku :P po prostu mają ogromne temperamenty i sobie już nie wystarczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elllka jak ty się qwisz na prawo i lewo to jeszcze nie znaczy że każda kobiet tak robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to mozliwe i czy w ogole mozna cos z tym zrobic no nie wiem juz 222 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore wypowiedzi ponizej szamba, szok, ze pisza to kobiety:O Autorko, jest to mozliwe, ze zona nic nie wie o ramansach meza. Mezczyzni - jezeli im zalezy na ciaglosci malzenstwa, a tylko atrakcji szukajana boku - potrafia bardzo sie kamuflowac. Wiem cos o tym, niestety. To sie zdarza. I nie martw sie na zapas, ze byc moze kiedys dowiesz sie o nielojalnosci wlasnego meza. Nie mozna ze swojego zycia zrobic serialu szpiegowskiego i zakladac, ze cos sie za twoimi plecami dzieje. To byloby chore. Reaguj dopiero, jak zachowanie meza cie zaniepokoi, jak bedziesz wyczuwala ze cos jest nie tak. Wtedy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie udaje , że nie widzi . Oczywiście sa awantury i sceny zazdrości , ale żona łyka wszystko jak pelikan , żeby tylko mąż nie odszedł do innej, bo . Piszę to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzescijanska niedziela na kafeterii :) wylac jad na przypadkowa osobe bo zycie smutne i przejsc do innych spraw. jak milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestes definicja idioty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×