Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zona nie chce wziąć do buzi

Polecane posty

Gość gość

poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za dziw/ka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet a jak czesto soe myjesz? trzy razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa... mojego bierze bez oporów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale ona ma opory moralne aja chyba pójdę do innej bo brdzo chce tego zaznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jej pewnie zapach nie pasuj****ardziej zadbaj o higiene i wypielegnuj go,nie wiem, kup sobie jakis zeldo higieny intymnej,czy cos,jest delikatny i tez delikatny w zapachu- moj facet uzywa nawet moj z ziaji, ale sa tez stricte meskie, Potem delikatnym balsamem nakremuj okolice kroczai powinno byc ok,. Jedynie pamietaj,zeby do tej higieny nie uzywac typowuch meskich zeli czy cos,bo to dla kobietza mocne i je odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba się było z nią nie żenić. Jak jesteś pierdoła do nie miej teraz pretensji do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona tez do buzi nie bierze ale do pchizdy bierze calego, jej matka nie ma problemu jak tylko jestem tylko z tesciowa to zaraz ciagnie ile moze, a jak tego ma dosc to musze ja jeszcze zerznac i mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej jasno powiedz ze ma 4 tygodnie na wybor albo zacznie ssac kutasa z finalem w ustach i polknieciem twojego nektaru z usmiechem na ustach do ostaniej kropelki bez zadnego wypluwania czy kwasnej miny:) Albo ty podziesz do takiej co nie ma z tym problemu i zadnych zgnilych kmpromisiw ze oral tak ale bez polykania czy bedzie wypluwac I badz w tym konsekwentny jak nie pojdzie po rozum do glowy i nie zacznie dbac o swojego chlopa to nic nie mow tylko zrob co zapowiedziales. Nnic tak nie zacheca kobiety do polykania twojego nektaru jak wizja twojego kutasa w ustach innej kobiety Dobra rada od dojrzalego mezczyny co ma 44 lata i sam nie sypia a seksu ma tyle ile chce jak che i kiedy chce:) Inaczej z tymi babami sie nie da to jedyny jezyk jaki rozumieja:) Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org/tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stuknięty palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogier spedzajcy na kafe noc ,och jak ci pewnie lyknela yhm a idz pan w uj zastanawaim sie kidey ci tak lyka chyba wtedy jak napierd/alasz te nieskladne posty ,marzac ze ci ktos cos lyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho, dwie ostatnie nie polykaja, uwaga na nie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce to nie, a może by tak to uszanować co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej loda zrobi profesjonalistka..czyli d****** U mnie w związku było na początku tak że do buzi nie chciała, potem z czasem brała ale nie umiała tego robić. Na początku gum się bała potem pozwalała. Teraz od 3 lat się nie bzykamy, bo z niewolnika nie ma robotnika jak to się mówi. Reasumując jak kobieta nie jest otwarta na nowe doznania a facet jest to związek nie ma przyszłości w łóżku...odwrotnie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Dobra rada od dojrzalego mezczyny co ma 44 lata i sam nie sypia a seksu ma tyle ile chce jak che i kiedy chce,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, buahahahahahh 44-letni capie! pie/rdo/lisz takie glupoty ze nóz w kieszeni sie otwiera! najpiedzej to sam walisz gruche,nikt cie nie chce bo jestes zapuszczony i smierdzacy..siedzicz po calych dniach na kafe i buly c***ekaja. pacanie o zwichnietej psychice!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,,,,,,,,wilk1946 dziś ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, j/e/b/a/niec przed 4.00 rano a ten siedzi! i co on moze wiedziec o sexie,prawdziwym sexie? Wysexiony czlowiek to spi jak zabity a ty jak pisze gosc powyzej-samotny,biedny czlowieczyna sieczacy na forum i trzepiacy konia ile sie da!! Ty to juz chyba odciski masz na rekach cooo??? oblesny typior!! Radze zebys zostawil swoje uzaleznienie jakim jest komputer,kafe i trzepanie kuca a udal sie do dobrego psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu :):):):) 100% racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walenie konia nie jest złe . Porażką jest jak ktoś na 20 lat i nie wali konia. A żeby coś radzić trzeba trochę wiedzieć a tą wiedzę nabywa się z wiekiem. Jak miałem 20 lat myślałem że wiem wszystko po kolejnych 20 wiem że wtedy to g****o wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×