Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostałam magistrem i co teraz

Polecane posty

Gość gość

nie mam doświadczenia, nigdy nie pracowałam i co teraz mam zrobić? nie znajdę nigdzie pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie??? ajaki kierunek jesli moge wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno o prace po tym kierunku??? moze probuj do dzialow HR w roznych przedsiebiorstwach? szkoly, przedszkola.. ja bym wszedzie probowala.. a w ogole, to zazdroszcze.. to bym moj ulubiony przedmiot na studiach.. :) cos sie uradzi, pewnie nie dostaniesz pracy od razu, ale mysle, ze jak trochesie postarasz to bedzie ok.. w koncu ktossie odezwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurudyk
psychologia to fantastyczny kierunek, czy tematem pracy dyplomowej było na temat 'depresji Polaków i dlaczego rzucają się na tory pod jadące PENDOLINO ? a może tematem jest 'jak kraść aby ukraść pierwszy milion' ? generalnie to życzę oprawienia DYPLOMU w ramki i poszukiwania pracy w merkecie typu OBI i dziale kible oraz brodziki oraz inne pisuary albo 'kaczki' do sikania dla facetów , Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że jestem żałosna i ciągle się zastanawiam po c***a wybrałam ten kierunek...niestety nigdy nie byłam zdolna z matmy i innych przedmiotów ścisłych, żeby studiować coś w tym kierunku :( a po psychologii nie ma pracy, to wylęgarnia magistrów, podobnie jak pedagogika i inne badziewne kierunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurydyk Zapewne tematem pracy byl " Wieczni frustrustraci i ich anonimowe dywagacje na Kafeterii.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzebabylo skończyć medycynę, nie miała byś problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pedagogice i humanach duzo pracuje w urzedach. co ty na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studia nie idzie się dla zawodu tylko rozwoju !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba do pracy wypada isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez po psychologii powinnaś znać techniki manipulacji klientem czy coś... no ale ja się uczę całe życie po to aby móc to potem wykorzystać w życiu codziennym a nie dla samego studiowania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz będziesz pracować na kasie w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na magazyn pójdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej no widzisz, ja tez z tych samych powodow konczylam pedagogike.. Tyle, ze bylam dobra w angielskim to i sama sie uczylam i chodzilam na kurs podczas studiow. Szukalam pracy po studiach bez skutku a i w roznych sektorach, niestety angielski byl za slaby by dostac prace. Wiec niestety, ale sie spakowalam.. Chodzilam w nowym kraju na kurs jezykowy, a angielskiego uczylam sie z konwersacji. Tu skonczylam szkole o kierunku bardziej pozadanym i po angielsku wiec po zakonczeniu moglam miec swietna prace w Polsce. Nie wrocilam jednak.. Teraz znam 3 jezyki i mam wyksztalcenie stad na koncie wiec ok. Daje Ci tylko pomysly i sile do walki, kreatywnego myslenia, abys szukala innych drog.. Latwo nie jest, ale to lepsze niz sie poddac.. I nie, nie.. Do odwaznych nie naleze, musialam sie tego tu nauczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurudyk
ponad 10 lat temu Prezydent Białorusi , ten sam, z którego są kpiny teraz wydał DEKTRET aby te wszystkie szkoły humanistyczne i kierunki związane z psychologią i humanistyką zwyczajnie zlikwidować , ponieważ na Białorusi są potrzebni, lekarze, inżynierowie w różnych specjalizacjach do spraw przemysłu i ogrodnictwa , warzywnictwa , uprawy gleby PIERWSZEJ KLASY oraz chemicy, energetycy, automatycy i informatycy są bardzo potrzebni Białorusi , każdy technik mechanik i inżynier jest na wagę złota, każdy mechanik precyzyjny i mechanik samochodowy , każdy energetyk, elektronik , automatyk, elektryk jest potrzebny oraz spawacz metali różnych , dekarz jest potrzebny i cieśla, pielęgniarki są mile widziane i bardzo potrzebne a każdą inną szkołę, która nie kształci ludzi w odpowiednich i potrzebnych zawodach skazuję na wymarcie natychmiast ! super się zachował Prezydent Białorusi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dołączyłaś do grona miliona psychologów...... bezradnych psychologów, kieffa i wy chcecie innym pomagać jak takie ciapy jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo to była jakaś uczelnia krzak, albo w ogóle ściema jakaś że skończyłaś psychologię. Bo raza, że musiałabyś mieć gdzieś praktyki (nigdzie ci się nie podobało?) a dwa, że z takim wykształceniem rozmowę kwalifikacyjną przeszłabyś szturmem. Masz szkoły, domy dziecka, przychodnie, policję, policyjne izby dziecka itp. Ja mam ci pracy poszukać? Czy piszesz jako troll krytykujący studia humanistyczne po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cztery stówy do łapy i zapraszamy do Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Postaramy się przymknąć oko na twoje wykształcenie i damy ci szanse realizować się 16h na dobę, 7 dni w tygodniu za zawrotne 820 pln brutto miesięcznie bez prawa do urlopu i opieki medycznej. Lepszej oferty nie dostaniesz. Chyba że zaczniesz myśleć jak wykorzystać zdobyte wykształcenie ale tego sie nie spodziewam po takim patałachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurudyk
generalnie najlepsze są najlepsze 'magisterki' oraz absztyfikantki po psychologii z tytułem magistra, które pokazują się na fotce nago na tle kibla firmy KOŁO do kalendarza na rok 2018 , firma KOŁO już zaprasza magisterki oraz absztyfikantki do pokazywania swoich fotek nago !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś „byłam dobra w angielskim” a za chwilę „angielski był za słaby” to w końcu byłaś dobra czy nie? Bo B2 na studiach to żadne bycie dobrym tylko z****** minimum, więc skoro byłaś dobra to musiałaś mieć C1, a z taką znajomością można iść uczyć angielskiego gdziekolwiek, a co dopiero pracować w firmie w której angielski jest dodatkowym atutem, więc czegoś tu nie rozumiem. Albo nie byłaś dobra, albo dla ciebie bycie dobrym, to ciut więcej niż miernota. Nie wiem ludzie co wy robicie na tych studiach, psychologia to są 5 letnie jednolite magisterskie, sama jestem na magisterce i 90% osób na moim roku pracuje, większość byle gdzie, ale co zdolniejsi poszli już na płatne staże do firm, prywatnych placówek medycznych, tablice na uczelni wręcz są obłożone ofertami, jedna jest przyklejona na drugiej! Musicie być naprawdę tępi żeby w tych czasach szukać pracy i nie móc znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dolujcie dziewczyny, nie kazdy moze byc wybitnie przedsiebiorczy. Na studiach miala kuc i zdawac egzaminy, itp itd.. W sumie znam kilku bezrobotnych absolwentow psychologii. I wlasnie dostawali sie do pracy przez staze.. Powinnas zaraz zapytac w urzedzie pracy... W kazdej szkole powinien byc doradca zawodowy, nie tylko pedagog na kila godzin dla uczniow trudnych.. Doradztwo zawodowe w szkolach srednich!!! Kurde za co te lenie w tych szkolach biora tyle kasy?? Odklepac, odpytac zrobic sprawdzian i tyle w temacie. Potem jeszcze nabawic sie na studniowce, pozgarniac kwiaty przy wszystkich okazjach. A uczen frunie mlody glupi, niedoswiadczony i dokonuje niezadobrych wyborow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [21:31 Angielski mialam tylko 1 rok na studiach, potem chodzilam kilka miesiecy na kurs prywatny. Swietnie wymawialam, szybko sie uczylam, ale tak 1,5 roku to tylko podstawy niestety. To nie byl angielski nawet na poziomie sredniozawansowanym, totez na rozmowach okazywalo sie, ze to za malo. Lektorka sama mnie motywowala, bym "cos z tym angielskim robila, bo jestem swietna" wiec i zrobilam.. Rozszerzylam znajomosc do poziomu zaawansowanego w zwyklych rozmowach z obcokrajowcami i bylam gotowa do dalszej edukacji w jezyku angielskim. Co zreszta uczynilam ze swietnymi wynikami.. Po tonie wnioskuje gosciu, ze jestes osoba bardzo przebojowa i przez zycie idziesz bez przeszkod, niestety nie kazdy taki jest.. Jako absolwentka psychologii powinnas to wiedziec.. Chyba tez uczono Was o empatii?? I to nie jest zadna zlosliwosc.. Znalam jedna absolwentke psychologii, ktora miala problemy z podstawowymi zasadami prawidlowej komunikacji np.: unikala kontaktu wzrokowego podczas rozmowy, a uwazala sie zaswietnego fachowca.. Moze jest sporo dobrych teoretykow, a praktykow juz mniej.. Mialam psychologie przez trzy lata i w sumie sporo z tej wiedzy korzystam w zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upps, przepraszam, to autorka jest absolwentka, ty na magisterce. Powodzenia przy pisaniu pracy i swietlanej kariery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
A myślałaś może o doktoracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o wiecie na temat psychologii...owszem mogłabym być jakimś zasranym psychologiem, ale tyl;ko po milionie kursów i studiach podyplomowych , bo same studia nie uprawniaja cie do bycia psychologiem, możesz co najwyżej po znajomości gdzieś dostac prace w jakiejś poradni, tak to nie. A studia do łatwych nie nalezały, ja miałam np. 8 egz w ciągu tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×