Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Betti8989

Zostałam na bruku z dwójką dzieci!

Polecane posty

Gość Betti8989

Witam wszystkich użytkowników. Piszę tutaj ponieważ chciałabym usłyszeć Wasze rady , lub propozycje. Sytuacja, w jakiej się znalazłam jest gorsza, niż tragiczna .... Zacznę od początku. Mam trójkę dzieci, jestem samotną matką . Dwóch synów, w wieku : 3 lata i 15 lat, oraz dorosłą córkę , która mieszka z mężem i dzieckiem w innym mieście. Na synów otrzymuję alimenty, oraz zasiłek na łączną kwotę 890zł . Do tej pory mieszkałam w mieszkaniu brata przebywającego za granicą . Jednak moje problemy zaczęły się dopiero po jego powrocie do kraju ponieważ stwierdził, że z powodu braku środków finansowych na dokończenie budowy domu w Anglii jest zmuszony sprzedać ten, który zajmuję ja wraz z moimi dziećmi. W jego mieszkaniu byłam zameldowana tymczasowo na okres 5-ciu lat, ten okres z ubiegłym miesiącem minął, także sytuacja jest podbramkowa. Nie mam innej rodziny, do której mogłabym zwrócić o pomoc. Córka mieszka na południu Polski 600 km ode mnie i nie mamy ze sobą dobrych kontaktów. z góry dziękuję Wam za przeczytanie mojego postu i proszę Was o jakieś rady. Nie mam gdzie pójść! Płaczę po nocach. nie stać mnie na wynajem. Mam małe dziecko i bije się już z myślami. Pomóżcie mi! co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ojciec dzieci, gdzie mieszkałaś przed rozstaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się martwisz gdzie będziesz mieszkać? myślałaś, że na łasce brata będziesz całe życie siedzieć? bo co? bo bachory sobie zrobiłaś i to pewnie każde z innym. co za tupet. idź do domu samotnej matki i tyle. co ci mają ludzie poradzić? mają ci kasę czy mieszkanie niby zaproponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie wspominasz o pracy? Pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti9898
Mieszkaliśmy razem przed rozwodem, jednak mąż zadłużył mieszkanie , które odziedziczył po rodzicach i sprzedał je razem z długami, natomiast ja po rozwodzie zamieszkałam w mieszkaniu brata, które na stałe mieszka w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom samotnej matki- syn starszy do 18 rz moze tam przebywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudna sytuacja zostaje tylko wspolczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti9898
Nie, nie oczekuję żadnych darów , ani nic w tym stylu, proszę jedynie o porady. co mogłabym w danej sytuacji zrobić, jakie podjąć kroki. Mieszkam na wsi, aktualnie nie pracuje, mam małe dziecko i nie stać mnie na żłobki , ani opiekunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes matka wez sie w garsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dom samotnej matki w kazdym wiekszym miesci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, to zacznij od pójścia do pracy. To jest podstawa. Nie stac cie na żłobek? A stać cie na to, żeby w ogóle nie pracować? Rany, jak można sobie zrobić 3 dzieci nie planując z czego się je utrzyma?! No ale stało się, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proszę iść po pomoc do proboszcza - urodziłaś, nie usunęłaś więc powinni pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti9898
Jestem matką, owszem ..która nie wie już gdzie ma szukać pomocy. Poradźcie . nie chcę wylądować pod mostem. W MOPS-ie dali mi do zrozumienia, że ludzie latami czekają na mieszkanie po wypełnieniu odpowiednich wniosków, tzw biurokracja. a co do tej pory? gdzie się podzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze cie! Jakie zlobki? Przedszkole! Panstwowe przedszkole prawie sie nie placi mozesz zlozyc do miasta wniosek o dofinansowanie do przedszkola a ty do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze cie! Jakie zlobki? Przedszkole! Panstwowe przedszkole prawie sie nie placi mozesz zlozyc do miasta wniosek o dofinansowanie do przedszkola a ty do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka godzin w przedszkolu
jest za darmo. Jako matka samotna w trudnej sytuacji finansowej dostałąbyś miejsce na bank. No ale lepiej było siedziec na d***e i liczyć na to, że inni będą mysleć za ciebie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom samotnej matki 2 raz c***isze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam dom samotnej matki, przecież ona by chciała własne mieszkanie i to darmowe, wyraźnie napisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie przedszkola są od 3 lat. Ty jako samotna matka z trudną sytuacją finansową dostaniesz na wniosek miejsce za darmo w pierwszej kolejności i do pracy, koniecznie wtedy stać cie będzie żeby coś wynająć. Innego wyjścia z sytuacji nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do jakiej pracy ona ma iść, skoro jedyne co umie to zadać się biednym facetem i zajść w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aa no to jak chce swoje mieszkanie i to za darmo od miasta no to ze 3 lata po mostem bedzie trzeba posiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia przyjechala z
Przyjmoj w mieszkaniu klijentow w mieszkaniu,150zl za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako sprzątaczka, pomoc kuchenna, itp. Mozna jeszcze spróbować obejść kilka spółdzielni mieszkaniowych i popytać czy nie potrzebują gdzieś gospodarza osiedla u nas jest taka kobieta która sprząta klatki w blokach dba o trawniki , chodniki i za to ma darmowe mieszkanie od spółdzielni bez opłat czynszowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciak do przedszkola ( choc teraz to ciezko bo juz po rekrutacji) do 13 lub 14 przedzszkole za free a ty na lofry szukac faceta z lokum!!!! :) dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjme cie do swojego mieszkania z dziecmi ale 2 razy dziennie bedzie seks na ful wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogódź się z córką, na pewno pomoże matce, przecież jej zmieniałas pieluchy, dawałaś żryć, czemu by ci miala nie pomoc, co to za corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, ale tu wszyscy porąbani. Chyba pisze sama patologia i opowiada swój zyciorys, nie wiem jak mozna tak komus pisac w ciezkiej sytuacji. Polacy to debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw fotke kochanie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogódź się z córką, na pewno pomoże matce, przecież jej zmieniałas pieluchy, dawałaś żryć, czemu by ci miala nie pomoc, co to za corka? xxx a od kiedy to dzieci mają zwracać rodzicom za wychowanie, opiekę i pieluchy? a autorka komu powinna zwrócić za opiekę od swojej matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×