Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pseudonim zabezpieczony haslem

zostalam oszukana. jak odzyskac pieniadze?

Polecane posty

Gość pseudonim zabezpieczony haslem

hej. jakis miesiac temu kupilam pewna rzecz w internecie i wplacilam pieniadze i mojego zakupu do tej pory nie mam. ta pani od ktorej to kupowalam twierdzi ze wyslala towar ale ja go nie dostalam. zaplacilam 100 zl. da sie jakos te pieniadze odzyskac? policja czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies tam szanse sa ale to zalezy od mnostwa rzeczy o ktorych zapomnialas albo nie chcialo Ci sie napisac, a sa kluczowe 1. osoba prywatna, sklep, allegro 2. rodzaj przesylki 3. pani twierdzi, ze wyslala towar - a twierdzi w mailu? telefonicznie? smsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolenie
Pewnie kupiła przez kafe jakieś tabsy na odchudzanie nielegalne w Polsce, a teraz zdziwiona, ze baba ją oszukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim zabezpieczony haslem
to byla osoba prywatna. kupowalam przez tablica.pl kontaktowalysmy sie przez e-maila. nie chce zebyscie mnie osadzali bo nie o to prosilam tylko prosilam o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim zabezpieczony haslem
a rodzaj przesylki. list polecony ekonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambiska
No to jesli polecony, to musi miec nr przesylki. niech ci poda i idz na poczte i sie dowiedz. Najlepiej niech ci skan dowodu przesylki wysle, to bedziesz na 100% pewna, ze faktycznie to wyslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolenie
Masz Na Tablicy.pl jak wół napisane, że nie bierze odpowiedzialności za transakcje. To jest po to, aby się spotkać i odebrać osobiście. Może jest jakaś szansa na odzyskanie kaski, jeśli masz zachowane wszystkie maile z transakcji. Nie mniej jednak wątpię, gdyż oszustka na pewno podała fałszywe dane itd. Następnym razem kupuj tylko w sklepach internetowych, bądź na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie zastanawiam a tam nie ma w regulaminie ze Allegro (wlasciciel tablica) nie bierze odpowiedzialnosci jesli przedmiot nie zostanie wyslany? Co do podkladek - pisz ze skoro sprzedajaca tak wyslala, ma Ci dostarczyc dowod nadania Jak dostarczy - poczta zawinila, idz, spytaj, reklamuj.\ Jak nie dostarczy, drukuj ogloszenie, korespondencje, idz do banku po dowod przelewu i na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba i moze
chyba sprzedajaca ma jakis dowod, ze nadała ten list? jakis numer przesyłki? po 2 tygodniach od wysłania jesli przesyłka nie dotarła do adresata mozna reklamowac na poczcie - z tego co sie orientuje to ona, jako wysyłająca msi to zrobic. nawet jesli przesyłka sie nie znajdzie to dostaje sie odszkodowanie, ale jego wysokosc zalezy od kilku czynnikow. wtedy moglaby ci oddac kase. o ile jest uczciwa i rzeczywiscie towar wyslała a nie chciala cie naciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz za ma dzis ci podac
nr nadania, jesli takiego nie posiada to wyslij poczta zapotwierdzeniem odbioru przedsądowe wezwanie do zapłaty, oczywiscie z info ze zgłaszasz sprawe na policje. Jak nie bedzie odzewu to idź na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim zabezpieczony haslem
dziekuje za odpowiedzi:) tak zrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym postraszyla
us , doradzilam to juz znajomej i funkcjonje ten sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
mam podobny problem wysłałam kase i nie ma towaru wiem ze to moja głupota bo tam sami oszuści ale chciałam was przestrzec nie wysyłajcie zadnej kasy na konto oszustom z tablica.pl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler123456
uwazajcie na te osobe oszustka wyslalem jej pieniadze na konto a ona nie wyslala telefonu i nagle sie urwal kontakt a podala mi dane GETINGBANK nr.konta 10 1460 1181 2025 5345 9011 0002 robert helwich ul.andersa29/274 00-159 warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź na pocztę i sprawdź czy tam może jest przesyłka czasami tak jest ze na poczcie przetrzymują tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler456
jakby wyslala to by juz doszla a tak nawet na telefon nie odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler456
jakby wyslala to by juz doszla a tak nawet na telefon nie odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler456
jakby wyslala to by juz doszla a tak nawet na telefon nie odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile stracilas/es? normalni ludzie idą do sklepu i kupuja telefon, a jak ktos jest glupi i kupuje przez neta to juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50zl sorki ze wyslalem kilka razy wiadomosc wcesniej ale net mi zlagowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler23456
jest jakas szansa na odzyskanie pieniedzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler23456
jakby co prosze pisac na gg 25884263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiccaa
Ja też dałam się oszukać na tablicy. Wiem, naiwna jestem, Ale czy to moja wina że ludzie są tacy podli... Kolega Krzysztof zapewniał o swojej uczciwości.... Dostałam nauczkę. Długo oszczędzałam na ten telefon. (zwłaszcza że od długiego już czasu jestem bezrobotna) Z chwilą wpłynięcia pieniążków, usunął konto na tablicy. Zero kontaktu. :( Wiem że jestem naiwna. Jest jakakolwiek szansa na odzyskanie kasy? Udało się komuś? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra na maxa
jeśli wydałaś na ten telefon 250 lub ponad to idź na policje. oszustwo to oszustwo. mojego 9 letnie siostrzeńca też oszukały 2 na sume 70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacji i kro
ten robert h,jest na liscie zadłużonych na necie a email rkostakiewicz@gmail czy jakos tak nalezy do jakiegos chłopaka z facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiccaa
Przelałam mu za ten telefon 600 złotych :( Czy komuś udało się odzyskać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobną sytuację, ale chodziło o trochę większe pieniądze. Zgłosiłam się do prawnika http://www.kancelaria-jurysta.pl/ i odzyskał zapłacone pieniądze. Jak nieuczciwy sprzedawca, słyszy dzień dobry kancelaria prawna to od razu inaczej rozmawia, bo boi się sprawy w sądzie. W moim przypadku do niej nie doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waszka506
Podobna sytuacja. Wyslalem pieniadze i walek:P. stracona kwota to 220 zl. pewnie juz ich nie odzyskam. Jestem ostrozny ale dalem sie wykiwac jak mlodziak;). Konto z tablicy usuniete i po ptokach... 94 1140 2004 0000 3802 7470 9942 Marzena Fetke Ul. Żwirki i wigóry 23/6 86-050 Solec Kujawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaL
Albo firma zajmująca sie windykacją. Zerknij sobie na pro-lege. Wiem, że oni zajmują się odzyskiwaniem pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×