Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julla22

Zostałam sama pomimo ze mówił Kocham

Polecane posty

Mam 22 lata i od roku i 3 miesiecy mam romans z żonatym 42 letnim mężczyzną. Jak mówi zmieniłam jego szare życie. Rozmawiamy ze sobą codziennie:tel,smsy,skayp. Niema dnia zebyśmy nie rozmawiali. Opowiada mi o całym swoim życiu jak również dniu w firmie. A teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam i czy niepowinnam tego zakonczyc?? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze zle robisz, jestes tylko młoda dupa do bzykania, on Cie wykorzystuje i kopnie w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)znowu temat o jakims facecie bo kobieta pasji nie ma hobby czy zaintersowan? prawda taka ze niewazne co zrobisz byles miala w zyciu cos poza penisem faceta - tzn jakies inne zainteresowania poza tym jak o tego penisa dbac 888 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pasje bo maluje obrazy wiec nieposądzaj mnie o cos czego niewiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniam ale jak można w ogóle z żonatym facetem.... pomyślałaś kobieto o jego zonie? o rodzinie? co robisz? Nie jesteś lepsza od innych i sama kiedyś prawdopodobnie będziesz miała męża i być możne on tez będzie puszczał Cie kantem z tak myśląca kobieta jak Ty. Nigdy tego nie zrozumiem jak można miec sumienie i niszczc zycie innym kobietom i ich dzieciom liczac ze zonaty facet odejdzie dla mnie. To czyste dranstwo.... Jestem panna i nie raz mialam tego typu okazje ale zonatych i zajetych facetów omijam wielkim łukiem. I stare biesiadne powiedzenie się sprawdza " jak suka nie da to pies....."itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka Ty jesteś biedna... a zmusisz sie tutaj zwierzać, wysłać Cie do krajów arabskich tam Cie możne nauczą szacunku i tego co w życiu wolno a czego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tyle masz do napisania nie oceniam? żałosna jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz osoby do kłótni czy obrażania to nie ten adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co sie dziwic jak tacy jak Ty uwazaja ze sa wspaniali i tak na prawde nic zlego nie robia. Nie mam zamiaru sie kłocic ale wspołczuje zonie tego meżczyzny i to bardzo. A Ty jesli łykasz słówka typu kocham Cie to od zonatego to Twoja sprawa, naiwna. zmienilas jego nudne zycie? zapewne... ale na chwile fascynacja minie i tak wroci do zony a Ty zostaniesz sama z poczuciem, ze bylas rezerwa i zabawka na chwile... Swieta, spotkania rodzinne zawsze bedzie z zona i dziecmi a Ty do skrytych i cichych łożkowych spotkan... Nie trzeba tego przezyc i byc ekspertem zeby wiedziec jak to dziala. Tak tylko na tyle sie cenisz to Twoja sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na nieszczesciu szczescia nie zbudujesz..Jak mozna stukac sie z zonatym??Co ty gowniaro myslalas ze zostawi dla ciebie zone,,,???Zapomnij i obys plakala jak tamta....Mam nadzieieje ze zostaniesz ukarana...Wlasciwie juz jestes.Bo zostalas sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówniara hmm no zabolało mnie twoje słowo strasznie po prostu załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiBi
po co dziewczyne oceniacie. Takie rzeczy sie zdarzaja, mozna sie zakochac a potem dowiedziec o zonie, mozna sie zakochac wiedzac wczesniej ale mimo wszystko cos sie czuje... nikt nie jest z kamienia, to jest tylko człowiek. Odpowiadając na Twój post, myslę ze dobrze zrobiłaś - poszłas za tym co czujesz - teraz będziesz wiedziała co to znaczy romans z zonatym facetem, więcej na to nie pozwolisz. Nauka dla Ciebie i tak to zostaw. Facet klasy nie pokazał, widocznie nie jest Ciebie wart, dobrze ze sie okazało wczesniej i nie traci wiecej Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co dziewczyne oceniacie. Takie rzeczy sie zdarzaja, mozna sie zakochac a potem dowiedziec o zonie, mozna sie zakochac wiedzac wczesniej ale mimo wszystko cos sie czuje... nikt nie jest z kamienia, to jest tylko człowiek. Odpowiadając na Twój post, myslę ze dobrze zrobiłaś - poszłas za tym co czujesz - teraz będziesz wiedziała co to znaczy romans z zonatym facetem, więcej na to nie pozwolisz. Nauka dla Ciebie i tak to zostaw. Facet klasy nie pokazał, widocznie nie jest Ciebie wart, dobrze ze sie okazało wczesniej i nie traci wiecej Twojego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jego zonie dowiedziałam się po roku czasu. Wiec przestańcie mówić jaka jestem zła i tak dalej. Bo niestety do tego czasu zdążyłam się zakochać a odkochać sie juz nie tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiBi
no i wszystko jasne.... moze nawet mówił prawdę, można kochać więcej niż jedną osobe równocześnie. Jednak koniec mówi sam za siebie. wyszła ciąża i uciekł. wiesz, po mojemu nie powinnaś nikogo pytać co masz robić. Gdzieś w środku sama wiesz najlepiej co jest dla Ciebie dobre. Rób co czujesz i się nei przejmuj opiniami. Zawsze znajdzie się ktos kto będzie hejtował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luxure
jak ja miałam 22 lata to dla mnie facet w wieku 42 lat był staruszkiem na których nie zwraca się uwagi , kurcze mógłby być Twoim ojcem, nigdy takich rzeczy nie pojmę. Teraz jak jesteś w ciąży ,mleko się rozlało i nie ma co płakać tylko wziąć się w garść na tego faceta nie masz co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno to innych obchodzi jak nie chce byc z toba to niech placi alimetny musisz oplacic dziecko itp zapewnic mu byt tylko mu wspolczuje ze nie bedzie miec ojca ale coz moze jakis naiwny dobry frajer sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisiBi- dzięki za wyrażenie swojej opinii bez wyzwisk i wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki_Jeden_Ten_Normalny- zamiast mózgu masz siekie ????? Wynalazłeś nowe słowo gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci że poprosiłaś innych by dali mi spokój jestem Ci wdzięczna już do końca życia. A mówiąc że dowiedział się o ciąży nie miałam na myśli tego że jestem w ciąży. Po prostu to był test dla niego i jego uczuć wobec mnie i teraz wiem że go oblał i była to ściema z jego strony, acz kol-wiek dzięki za wszystkie nawet i te złe opinie na mój temat. Bo widać jak niektórzy poprawiają sobie humor hejtujac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 78 nie doczytałaś chyba uważnie albo może ja nie napisałam zrozumiale. Mówiąc że jestem w ciąży. Chodziło o to że mu powiedziałam to specjalnie zeby go sprawdzić i wyszło jak wyszło nagle się odkochał o to chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinada może i tak ale sama widzisz gdyby nie to dalej bym z nim była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy wy wszyscy jesteście mądrzy i jak życie znacie. Tak tak, każdy zawsze święta spędza z teściami i nigdy nie odejdzie od żony. Fakt autorka naiwna jest, nawet bardzo, ale wy w niczym nie jesteście od niej lepsi. A Magda 78 to już w ogóle działa mi na nerwy, wie wszystko o wszystkim :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie oceniajaca ludzi
Jestes jeszcze taka mloda,baw sie,ucz,spotykaj z przyjaciolmi,rozwijaj pasje,skoncz jakas szkole,zwiedzaj swiat- a nie mysl o starych,znudzonych zyciem starcach.Dziewczyno nie marnuj zycia i ie wierz kazdemu tylko dlatego ze powiedzial kocham cie.Wazne jest co ty czujesz,czy ty kochasz,czy ty jestes szczesliwa.Zerwij z nim kontak,przegnaj w cholere,on ma dzieci,pomysl o nich.Jestes wolna kiedys to docenisz jak poznasz tzw.prawdziwe zycie.Usmiechaj sie i uwierz w siebie.Milosc przyjdzie sama i napewno ja rozpoznasz.Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ma sie 22 lata liczy sie na wilką miłosc romantyczną, kazdy chłopak czy nie daj Boże dojrzały facet może takiej młodej dziewczynie sieczkę z mózgu zrobić nawijając stek ciepłego makaronu na ucszy. Młodosc jest bardzo naiwna, stad niezwykła łatwośc manipulacji tak młodym człowiekiem. Za 3-4 lata inaczej spojrzysz a miłosc nie bedzie ona impulsem czy uderzeniem a stanie się dojrzałym wyborem. Zerwij kontakt z facetem żonatym wiecej cie to pokiereszuje niż da szczescia. Nie warto....mówie to z pozycji kobiety dojrzałej, która też sie tak wikłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj "Mała" takie jest życie nie Ty pierwsza i na pewno nie ostatnia. Zycie nie jest tylko białe lub czarne, zdarzają się również inne kolory. Przeżyłaś swoje i czas zacząć od nowa, jesteś bogatsza o nowe doświadczenie życiowe i tylko naiwność może Cię popchnąć w podobną sytuację. A generalnie na pewno przeżyłaś piękne chwile.... i ważne abyś potrafiła stanąć na nogi. Facet potrzebował potwierdzenia swojej "męskości" i Ty byłaś do tego potrzebna, poza tym 42 lata to czas gdy za chwilę więcej będzie o tym..... czytał niż robił więc do końca nie ma czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×