Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostałybyście w domu rodzinnym czy wynajmowałybyście mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość

Macie ponad 30 lat, zaczyna wam doskwierać to ze mimo wieku mieszkasz w domu rodzinnym z samotną mamą. Niby masz własne pietro ale mimo wszytsko to dom rodzinny. CZy mimo ze jesteś sama, nie mas partnera wynajełabyś mieszkanie czy mieszkała w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nawet mysląc przyszłościowo ze gdy poznam faceta to az głupio przyznać się do tego ze nadal mieszkam w domu rodzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto w wieku dwudziestu paru lat, mieszka z rodzicami, jak dla mnie jest totalnie upośledzony i totalnie niesamodzielny. Jakkolwiek by sobie tego nie tłumaczył. Nawet jak rodzice dysponują domem. Samodzielności, jak wszystkiego, trzeba się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie o to mi chodzi, mi to zaczyna bardzo doskwierać ze mam lat ile mam i nadal mieszkam w domu rodzinnym. Nie czuje się przez to jak dorosła kobieta, mam tego coraz bardziej dosyć pomimo ze mama nie wtąca mi się do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynjaęłabym coś malutkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu. Po co płacić komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prawie 30 lat. Wyorowadzilam się od rodziców jak miałam 26 lat. Do chlopaka. Jednak nam Nie wyszło i zamiast wrócić do rodziców wynajelam coś sama. I nie żałuję. Gdybym mieszkała z rodzicami w domu na wsi może życie wyglądałoby gorzej. Mieszkam w małym mieście ale tu mam koleżanki, prace mam ochotę wyjść na piwo to zawsze mam z kim. Nikomu się nie tłumacze z niczego. Mnie taniej wyszło wzięcie mieszkania pod hipotekę. Płacę kredyt mniejszy niż odstępne a za 40 lat mieszkanie będzie moje. A tak serio to rodzice pomagają mi szybciej spłacić. Zawsze jak będę chciała wrócić do domu mieszkanie mogę wynająć. Jeśli z narzeczonym kupimy coś innego to też planuję wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serminka
Wynajęłabym mieszkanie, zaczęła planować własne życie i żyć samodzielnie. Nie mówię tego złośliwie, tylko takie mieszkanie możesz urządzić jak chcesz, robić w nim co chcesz, wracać i wychodzić kiedy chcesz, a do mamy zawsze możesz pójść. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie.. to zalezy ile zarabiasz. Jak zarabiasz 5 tys to oczywiste że sie wyprowadź, a jak zarabiasz 1200 to zycze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony samotna mama, która się nie wtrąca i całe piętro dla siebie plus ogród. ŻADNE mieszkanie nie dorówna temu. Ja bym została z mamą. Teraz ciułam się po wynajmowanych i tylko wkurzam, bo sąsiedzi różni, przez ściany wszystko słychać, dym z petów na klatce, smród z wentylacji jak sąsiadka rosół gotuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, co to za alternatywa? Pójść na czyjeś i jeszcze płacić obcym, czy byc u siebie i robić co się chce? Na wynajmowanym nie urządzisz się po swojemu, w końcu nie twoje. W domu masz swoje piętro możesz sobie remontowac jak chcesz. vv "Serminka dziś Wynajęłabym mieszkanie, zaczęła planować własne życie i żyć samodzielnie. Nie mówię tego złośliwie, tylko takie mieszkanie możesz urządzić jak chcesz, robić w nim co chcesz, wracać i wychodzić kiedy chcesz, a do mamy zawsze możesz pójść. Pozdrawiam" vv nie możesz urządzić jak chcesz, tylko jak chce wynajmujący, żadnego remontu nie zrobisz, nie jesteś u siebie, płacisz obcym co w każdej chwili mogą ci powiedzieć sayonara! Poza tym, jak mama się nie wtrąca, to autorka i tak może wychodzić kiedy chce i co tam tylko zapragnie. Ja stawiam na mieszkanie z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam własne M i jestem zadowolona. Skorzystałam z programu MDM i dostałam dofinansowanie na mieszkanie. Sprawdź sam: mieszkaniedlamlodych.com - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×