Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FashionVictim

Zostań Osobistą Stylistką.

Polecane posty

Gość FashionVictim

Dołącz do elitarnego zawodu Personal Shopper. Zostań Osobistą Stylistką. Profesjonalne dwudniowe szkolenie dla nowych adeptów zawodu. Obejmujące teorię i praktykę. Najbliższe szkolenia: Warszawa: 14-15 maj 2011 Wrocław: 21-22 maj 2011 Adresaci i cel szkolenia: Szkolenie przeznaczone dla osób pragnących pracować w zawodzie Personal Shopper, a także dla wizażystów, stylistów, pracowników branży modowej, dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć obszar działania o osobistą stylizację. Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów do zawodu Personal Shopper/ Osobista Stylistka. Program skonstruowany jest w oparciu o duże doświadczenie osoby prowadzącej, która przekaże tajniki zawodu. Jest to intensywny program, na którym osoby zainteresowane otrzymają 100% wiedzy i doświadczenia. Osoba Prowadząca: Małgorzata Kusper - stylistka, personal shopper, projektantka, szkoleniowiec. Współpracowała ze znanymi Angielkami, podczas programu "Trinny i Suzannah ubierają Polskę" Absolwentka licznych szkoleń, m.in. w St.Martins College of Art&Design oraz London Collage of Fashion w Londynie. Jako ekspert od wizerunku wypowiada się w TV, radiu oraz magazynach i portalach modowych. Program szkolenia: I. Osobista stylistka/Personal Shopper Prawdy i mity na temat zawodu-jak zacząć? Etykieta stylisty Akcesoria zawodowe Niezbędna wiedza do wykonywania zawodu II. Teoria w dziedzinie osobistej stylizacji Praktyczna analiza sylwetek bez podziału na owoce i instrumenty. Określenie proporcji figury Korekta optyczna mankamentów figury Analiza kolorystyczna w praktyce Rodzaje stylów jak je rozpoznać? Analiza fasonów Rodzaje i zastosowanie dodatków III.O Kliencie Rodzaje klientów Pytania, jakie trzeba zadać Modnie czy stosownie? czyli jak pracować z klientem Jak budować POS czyli Poradnik Osobistego Stylu IV. Analiza szafy Jak to się robi? praktyka Planowanie garderoby 8+8 Stylizacja Doskonała V. Zakupy Jak zaplanować zakupy? Jak wybrać odpowiednie sklepy? Praktyka w Centrum Handlowym(ok 6h) Cena: 980zł Cena zawiera: -catering -małe grupy -materiały szkoleniowe -certyfikat ukończenia szkolenia Zgłoszenia przyjmowane: Adres mailowy: gosha@goshafashion.com strona: goshafashion.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awarassska
A moim zdaniem jesli interesujemy sie modą,stylizacja wizażem moze warto po prostu wybrac sobie taki kierunek,pojsc do dobrej szkoły i zrealizowac swoje marzenia http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natttka3
To tak naprawde jedna z tych najbardziej znanych i polecanych szkół jesli chodzi o stylizacje, wizaż i charakteryzacje. Coraz wiecej osób się własnie do niej wybiera, bo te zawody teraz sa w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibbbka
Czy w ogóle myślicie, że taka szkoła jak Studium Dziewulskich pozwoli na to i umożliwi nam pozostanie stylistką ? Tak sie zastanawiam, bo w sumie kierunki maja bardzo fajne i rzeczywiście mieć dyplom ukończenia takiej szkoły z pewnością tez dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvelka89
To chyba jest teraz taki zawód na czasie i wydaje mi sie ze coraz wiecej dziewczyn własnie chce zostac kimś takim. Ale w takim razie trzeba tez zacząć od dobrej szkoły ;) A Studium Dziewulskich taką własnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
W sumie fajny kierunek i nie wiem czy sie nie wybiore zwłaszcza ze kończe teraz kosmetyke w Cosinusie i myslałam zeby jeszcze coś dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystałam ze stylistki w Poznaniu , nie byłam pewna ,ale miło mnie zaskoczyła , Więc ciesze sie bardzo ze ją odwiedziałm i mi pomogła:) dla zainteresowanych Pan jak i Panów podaje mejla:) nowezyciekp @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżeliika
ja mogę Wam polecić fajną stylistkę - http://www.mala-czarna.org/ - ja przeszłam totalną metamorfozę, teraz o wiele lepiej się czuję w swoich ciuchach co znacznie przekłada się pogodę ducha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonitttka
Dobrze ze w szkołach policealnych sa takie kierunki bo dzieki temu jak widać kazdy z nas moze wybierać te odpowiednie dla siebie i w 100% zgodne z zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam do Was pytanie, czy Wy rzeczywiscie nic nie płaciliscie za naukę ? A legitymacje mozna otrzymać normalnie tak samo jak w szkole wyższej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllwira
Ja jesli miałabym postawić to tak jak wiekszośc z Was na Studium Dziewulskich. Szkoła z prestiżem mówi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, a po jakiej szkole mozna potem na poważnie mysleć o takim zawodzie ? Co proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich rzeczy mozecie równiez uczyć sie w Studium Dziewulskich. Naprawde szczerze polecam. Dla mnie to naprawde jedna z najlepszych szkół w których mozna poznawac tajniki takiego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na bardzo fajne kursy można zapisać się w http://maquillageart.pl/ myślę, że to są kierunki przyszłościowe, coraz więcej osób inwestuje w swój wizerunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem teraz na 2gim semestrze wizażu i stylizacji u Dziewulskich i tam równiez uczymy sie technik makijażu wieczorowego. Wiec juz neidługo i ja będe mogła tak własnie malowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie kierunek bardzo na czasie, ale czy coś w tym stylu jest własnie w takiej szkole jak Cosinus ? Bo czegoś dla siebie szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a propos tej szkoły, czy po 2 latach już człowiek wychodzi z duza i odpowiednią wiedzą zeby np. być wizażystką i stylistką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo dobry wybor, poniewaz ta szkoła ma miedzynarodową renome i z pewnością po jej zakończeniu nie bedziesz miała problemów ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, grunt to tak naprawde znalezc dobra szkołe żeby też potem nie było problemów z pracą. Wiadomo ze dyplom to bardzo wazna rzecz i na niej tez sie trzeba skupić. Ja jestem jak najbardziej za tym Studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zmieniło sie tyle ze teraz jesli chcemy dobrze przygotowac sie do matury to wybieramy kursy maturalne. Ja zrobiłam dokładnie tak samo i chodze do Cosinua na polski i matematykę. Jednak człowiek chce zdac ta mature i miec za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Super szkoła i naprawde ja jestem bardzo zadowolona, poniewaz wreszcie udało mi sie trafić na dobry kierunek wizaż i charakteryzacja, od zawsze o tym marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry wybór. Teraz własnie oprócz dobrego kierunku warto też postawić na odpowiednią szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslałam ze zarabia jednak troszkę wiecej. Ja kończe w Cosinusie własnie ten kierunek i zakładałam sobie ze zarobie ok 3koła. Ale pewnie poczatki zawsze sa trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wszystkie szkoły policealne sa bezpłatne ? Jak to wyglada ? Bo z tego co wiem w Cosinusie sie nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×