Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aggniechaa

Zostawił mnie bo nie jestem dziewicą

Polecane posty

Gość aggniechaa

mój chłopak zostawił mnie miesiąc temu :( strasznie go kochałam!!! I dalej kocham… ja wiem że takich historii są setki i że powiecie mi głowa go góry, będzie dobrze, niedługo zapomnisz, znajdziesz sobie nowego, ale ja wiem że tak nie będzie!!! Zawsze myślałam, że to tak łatwo, zapomnisz i żyjesz dalej, ale tak nie jest!!! nawet się nie pokłóciliśmy, po prostu powiedział, że nie chce być do końca życia z dziewczyną, która nie była wcześniej dziewicą, starał się, ale jego to strasznie boli, że ktoś dotykał mnie przed nim, ktoś był ze mną tak blisko :( ja się staram go zrozumieć i żałuję z całego serca, że kiedyś uległam i już jestem skażona, gdyby nie ta chwila słabości, on nie odszedłby ode mnie, ale skąd ja głupia mogłam wtedy wiedzieć tyle o życiu. nikt nigdy ze mną o tym nie rozmawiał, nie wiedziałam że tak się to potem potoczy :( gdyby tylko dało się cofnąć czas, zrobić coś, wymazać tamten jeden dzień z życia. teraz co dzień budzę się z podkrążonymi oczami, nie mogę spać, jest mi słabo, głowa mi pęka całymi dniami, ciągle jest mi niedobrze, ale i tak najgorszy jest ten ból w środku, ja już go nie wytrzymuję, to jest taki okropny żal jak nigdy jeszcze nie czułam :( i nic nie mogę zrobić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobozna
kto Cię rzucił-"prawiczek i kropka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasissia 22
Kochana zastanów sie nad tym rozsądnie ja na Twoim miejscu dałabym sobie spokój pomimo,że kochasz przecież nawet jesli bedziecie razem on bedzie mial ten wstret do Ciebie i byłoby wypominanie do konca życia, nie trac czasu na ten zwiazek, on chyba jest troche niedojrzaly... zrobisz co zechcesz ,ale takie jest moje zdanie nie ma co byc z taka osobą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg juz wiem kto sie zaraz uaktywni!! :D mam nawet tak ze trzy pewne typy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarciaa
Ten ból w środku to żałoba, musisz ją przejść. To naturalna reakcja po stracie kogoś bliskiego. Pozwól sobie na płacz, na użalanie się nad sobą, daj sobie czas. Uwierz, że to minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg1
sama żeś sobie winna, trzeba było pomyśleć dwa razy zanim poszłaś z kimś do łóżka ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vini
nie słuchaj jej, wcale nie jestes niczemu winna. ja uwazam ze jakby on cie kochal to by nie zostawil ce dlatego, ze bylas kiedys z kims innym, lepiej o nim zapomnij i zajmij sie czyms, nie mozna tak zyc, kladz sie spac wczesniej, pobiegaj przed snem zeby sie zmeczyc, posłuchaj ulubionej muzyki, pozbądź się bolu glowy, wez refastin i masuj sobie skronie, kup sobie cos ladnego, to zawsze poprawia samopoczucie, uwierz, ze wcale nie jestes mniej wartosciowa i na pewno znajdziesz kogos, kto to doceni, trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfy
a mnie zostawil bo boylam:D nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_s
ludzie bez jaj! to nie średniowiecze!! jak facet ma problemy z zaakceptowaniem, ze laska nie jest czysta jak łza to po jaką *** się z nią wiązał!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
po cos sie glupio przyznala ;/ Boze! o czym wy gadacie na randkach dzieciaki! żal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela*ela
A może da się jeszcze coś zrobić, żeby on wrócił. Ja nie mówię o poniżaniu i proszeniu. Ale może pomogłaby szczera rozmowa. Być może on potrzebował czasu, żeby pobyć trochę w samotności i się pogodzić z sytuacją. Może jeszcze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vini - a moze niech zacznie od czegos co dostanie bez recepty?? a nie Refastin od razu? z firmy jestes ze reklamujesz czy jak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
sluchajta- nawet jakby to BYL wstretny prowokator nasz prawicek, to takie historie niestety sie zdarzaja,. wiem cos o tym bo mam kolezanki i kiedys tez bylam nastolatką. ja tez nie raz olalam faceta bo jak bylam dziewica a on nie byl prawiczkiem to mialam takiego gdzies,. chcialam byc PIERWSZA dla faceta dla ktorego bede Pierwsza. Potem mi sie odwidzialo ;)bylam 4ta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dias1
Ja faceta rozumiem i podziwiam za to, że szuka takiej osoby jakiej chce. Rozumiem, że nie potrafi tego zaakceptować - takie jego prawo. To nie niedojrzałość to wg mnie facet który dokładnie wie co chce. Niestety mnie też ten problem nie ominął. Byłem 3-ci na dziewczyny. Na początku nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Dopiero po czasie gdy okazywało się, że prawie wszystko z kimś już robiła to zaczęło mnie to dręczyć. Coś co robiła z innym ze mną już nie chciała. Kiedyś była otwarta na nowości (sądząc po jej dokonaniach o których czasami mówiła), ze mną już taka nie była - 2 pozycje i to wszystko. Może facet wyczuł, może dziewczyna zaczęła dawać sygnały że jest dla niej kolejnym i rozpieprzyła cały ten związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcia*
ja na lekkie bóle zażywam ibuprom, a jak coś mocniej mnie dopadnie to bez ketonalu się nie obejdę. Ale głowa do góry dziewczyno – sama się przekonasz, że niedługo znowu spojrzysz na życie radosnym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dias1
Trzymajcie dziewczyny język na wodzy (szczególnie o swojej przeszłości). Nie zawsze warto mówić całą prawdę. Najlepiej przeszłość przeszłością i o niej w ogóle nic a nic nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak...
dokaldnie! nie ma sie czym chwalic! bądzcie TAJEMNIECZE a na pytanie o przeslzosc mowicie: nie powiem ci. Basta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Dias
a ona była dla ciebie pierwsza? byles prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym nie obstawiała
prawiczka i kropki. sadze, ze to prowokacja któregos z innych nawiedzonych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullallaaa
ja rozdziewiczylam mojego chłopaka 5 lat temu hehe .mial wtedy 23 lata a własnie czy myslicie ze facet swoją pierwszą "łókową" dziewczynę kocha bardziej z tego powodu że jest pierwszą dla niego? czy to jakiegos rodzaju trwalsze uczucie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullallaaa
"łókową łóżkową chciałam napisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullallaaa
no ale chodzi o to jak kocha taka dziewczyne?bardziej chyba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek ale to chyba
nie twoja prowokacja? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×